Birevim Buzdolabı Kampanyası – Taksitle Buzdolabı Alın

birevim kredisiz ev

Tasarrufa dayalı yatırım sistemleri denince ilk akla gelen firma şüphesiz olarak Birevim’dir. Uzun zamandan bu yana piyasada müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firma artık sadece konut alımı gerçekleştirmek amacı ile çalışmamaktadır. Tercih edenler taşıtlarını, akıllı cep telefonlarını ya da buzdolabı gibi beyaz eşyalarını firma aracılığı ile satın alabilmektedir. Birevim buzdolabı kampanyası bu alanda bir başlangıç olarak düşünülmelidir. Gelen taleplere ya da katılımcıların isteklerine göre zaman içerisinde kampanya içeriklerinin genişletilmesi beklenmektedir.

Birevim Faizsiz Buzdolabı

Beyaz eşya piyasası yabancı menşei firmalar yüzünden giderek artan fiyatlarla mücadele etmektedir. Fiyatların artması kaliteli ürün satın almak isteyenleri ihtiyaç kredilerine ya da faizli ödemelerle baş etmeye mecbur bırakmaktadır. Özellikle kredi kartı kullanımları yüzünden pek çok birey ciddi sıkıntılar çekmiştir. Birevim faizsiz buzdolabı fırsatı ile birlikte konut alımlarında olduğu gibi tasarrufa dayalı sistemler üzerinden buzdolabı alımını mümkün hale getirmiştir. Ayrıca kampanyaya katılımın zor olmaması için bahsedilecek olan katılım şartları minimum zorluğa çekilmiştir.

Birevim Taksitle Buzdolabı Kampanyası

Birevim taksitle buzdolabı kampanyası temelinde katılımcıların birikim yapmaları yer almaktadır. Normal şartlar altında insanlar belli birikimlerini farklı amaçlarla harcamaktadır. Ya da yarı yoldan dönmektedir. Fakat firma, katılımcılara doğrudan bir hedef vermesi ve tasarruflarını garantili olarak koruması sayesinde istenen cihazların uzun süre beklemeden satın alınmasını sağlamaktadır. Birevim buzdolabı alımları için aylık olarak yapılması istenen en az yatırım 60 TL olarak açıklanmıştır. Fakat bu tutar minimum olarak belirlenen klasik bir tutardır. İsteyenler ya da bütçesi müsaade edenler aylık yatırım miktarlarını daha yüksek rakamlara çekebilmektedir.

Birevim Buzdolabı Kampanyası

Kampanyaya katılımcı olmak isteyenlerin online olarak başvuru yapmaları atmaları gerekli olan ilk adımdır. Başvurunun yapılabilmesi için internet sitesinde boş bir form bulunmaktadır. Formda iletişim verileri girildikten sonra buzdolabı bölümü işaretlenerek gönderim sağlanmalıdır. Birevim buzdolabı almak isteyenleri tek kampanya ile de sınırlamamaktadır. Bireyler seçim kısmına ihtiyaçları çerçevesinde diğer kampanyaları da işaretleyebilmektedir. Formların kontrol edilmesinden sonra gerçekleştirilen geri dönüşler çerçevesinde katılımcı olmak isteyenlere kesin yanıtlar verilmektedir. Bizzat yetkililer geri dönüş yapıldığı için kampanya detayları daha net bir şekilde öğrenilmektedir.

birevim
Paylaş

7 Comments

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Yılmaz Bey,
   Sistem ev alma sistemindeki gibi işlemektedir. Çekilen kura sonucunda teslim süresi belirlenmektedir.

 1. Fatih Keskin Reply

  Birevim beyaz eşya satması çok güzel ancak beyaz eşyasında da kura olması çok kötü olmuş

 2. Yılmaz Özdemir Reply

  Birevim buzdolabı kampanyasıyla çok fazla ses getirdi hiç bilmeyen bir akrabam bile birevimi bilmeye başladı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × four =