Birevim Firmasının Sahibi Kim?

birevim kredisiz ev

Birevim Tasarruf Finansı şirketi olarak ülkemizde 2016 yılında hizmet vermeye başlayan bir şirkettir. Birlikte Mümkün sloganıyla ülkemizde bulunan binlerce ailenin rahat ödeme koşullarından faydalanarak faiz veya peşinat ödemeden ev, arsa veya araba sahibi olmasına imkan tanınıyor. Belirli bir sabit gelire sahip olan insanların BDDK tarafından onaylanan şirket tarafından istediği  finansman sistemini seçerek ihtiyaçlarını karşılaşması mümkün kılınıyor.

Bu yöntemle şu ana kadar 100 binin üzerinden insana yardımcı olunduğu biliniyor. En hızlı şekilde büyüyen şirketlerden birisi olmasının altında güçlü sermaye yapısı ve düzgün organizasyon sisteminin olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Birevim Kimindir?

Birevim birçok ortağı bulunan bir şirkettir. Birevim kimindir sorusunun cevabının altında Murat Çiftçi’nin adı yazmaktadır. Ancak şirketin ana hissedarı aynı zamanda kurucusu Murat Çiftçi olarak bilinmektedir. Çiftçi şirketi 2016 yılında iş ortakları ile birlikte harekete geçirmiş ve kısa sürede güçlü bir yapıya ulaştırarak ülkemizin her yerinde yaşayan insanlara farklı yöntemlerle ev ve araba alma şansını sunmaya devam etmektedir.

Şirketin genel müdürlüğünü Avukat Mahir Orak yapmaktadır. Şirket hizmetlerini ülkenin birçok noktasında kurduğu şubeleri ve müşteri hizmetleri ağıyla sağlamaktadır. Güler yüzlü, sağlam hizmet ile merak edilen her soruya cevap veriliyor. Farklı yöntemlerle istenilen ödeme koşullarıyla ev sahibi olunmasına imkan veriliyor. Bu hizmeti almak için müşterilerinden katılım ücreti dışında herhangi bir fark veya faiz talep etmiyorlar. Birevim kimin sorusu bu şekilde cevaplanmış olmaktadır.

Birevim Kuruluş Tarihi?

Birevim kuruluş tarihi olarak 2016 yılı gözükmektedir. 5 yıldır sektörde bulunan şirket rakiplerine karşı güçlü öz sermaye yapısı sayesinde binlerce ailenin ihtiyaçlarını karşılaşmaktadır. BDDK tarafından 2021 yılında çıkarılan yasa da onay alan birkaç şirket arasında yer alması dahi onun ne kadar güvenilir olduğunu gösteren basit bir detay olarak gösterilmektedir.

Sizlerin merak ettiği tüm sorulara gerekli şekillerde cevap vererek, aklınızda ki soru işaretlerinin tamamını gidermeye odaklanıyorlar. Önemli olan konu doğru adımları atmak ve ilerleyen süreçte bu durumdan sonuna kadar rahatça faydalanmanızı sağlamak olacaktır.

Birevim Tarafından Verilen Hizmetler

Birevim kimin, ne zaman kuruldu, devlet onayı var mı, verdiği hizmetler avantajlı mı gibi birçok soru bu yapıya dahil olmak isteyen insanlar tarafından sorulmaktadır. Tabi buna gerekli cevabı bulabileceğiniz birçok nokta var.

İsteyenler şirketin sitesine girerek, müşteri hizmetlerini arayarak, şubelerini ziyaret ederek veya BDDK tarafından verilen onaya bakarak soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırabilir.

Burada sizlere birçok detay verilmektedir. Amacınız hangi hizmeti alacağınıza öncelikle karar vermek olacaktır. Araba, ev veya arsa ne olursa olsun önemli olan nokta doğru sistemi tercih etmek olacaktır. Bu konuda sizin aylık ödeme gücünüze göre size bir ödeme planı sunarak rahatça ödeme yaparak ihtiyacınız olan ürüne ulaşmanız sağlanıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − eight =