Birevim Oyun Konsolu Kampanyası – Taksitle Oyun Konsolu Alın

birevim kredisiz ev

Oyun konsolları artık genç yaşlı fark etmeksizin keyifli zaman geçirmek isteyenlerin ortak noktalarından biri haline gelmiştir. Fakat özellikle artan döviz kurları yüzünden bu tür ihtiyaçlar herkes tarafından kolay bir şekilde karşılanamamakladır. Birevim genel kampanyalarına eklediği yenilikler sayesinde artık oyun konsollarından diğer özel ihtiyaçlara kadar hemen her şeyin faizsiz şekilde alınmasına olanak tanımaktadır.

Birevim Taksitli Oyun Konsol Kampanyaları

Birevim oyun konsolu için tasarlamış olduğu kampanyasında “Birlikte Tasarruf Finansı” sisteminden yola çıkmıştır. Böylelikle insanlar özel olarak görülen akıllı saat ya da oyun konsolu gibi ihtiyaçlarını da faiz ödemek zorunda kalmadan temin edebilmektedir. Üstelik insanların gelir seviyeleri birbirleri ile aynı olmadığı için aylık olarak ödenmesi gerekli olan minimum para miktarı da mümkün olduğu kadar aşağı seviyelere çekilmiştir. Birevim oyun konsolu kampanyasına dahil olmak isteyenlerin en az 60 TL aylık tasarruf yatırımları yapmaları beklenmektedir. Tutar cüzi olduğu için her gelir grubundan insanın katılım sağladığı bilinmektedir. Üstelik tasarruf için ödenmesi gerekli olan tutarın gidişatı katılımcılara bırakılmıştır. 60 TL ile başlayan tasarruflar zaman içerisinde katılımcılar tarafından artırılabilmektedir. Böylelikle hedeflenmiş olan alımlar daha kısa sürede gerçekleşecektir.

Birevim ile Borçlanmadan Oyun Konsolu Alın

Katılımcıların firma bünyesinde ilk olarak konut alımı kategorisinde yardım temin ettikleri bilinmektedir. Birevim toplum ihtiyaçları çerçevesinde kendini güncelleyerek konuttan sonra taşıt, taşıttan sonra ise taşınabilir küçük eşyaların alımında da katılımcılarına destek olmaya başlamıştır. Birevim oyun konsolu almak isteyenlerin tasarruflarını bünyesinde toplayarak birikim sürecini düzenli hale getirmektedir. Üstelik ek özellikleri birikimlerine dahil etmek isteyen bireyler enflasyon rakamlarına karşı bir koruma kalkanı da elde edebilmektedir. Bahsedilen kalkan çerçevesinde biriktirilen paranın değeri korunmuş olacaktır. Böylelikle birikimlerden sonra oyun konsollarına gelecek olan zamlar katılımcıları zannedildiği şekilde ciddi olarak etkilemeyecektir.

Faizsiz Birevim Oyun Konsolu Kampanyası

Birevim taksitle oyun konsolu alımlarında avantajlı çalışma bedeline göre hareket etmektedir. Bu sistem katılımcıların birikimlerinin koruma altında olması anlamı da taşımaktadır. Üstelik kampanya katılımcısı olabilmek için illa ki firma şubelerine gidilmesi şartı bulunmamaktadır. Resmi internet sitesine konut katılım başvurularında olduğu gibi oyun konsol katılımlarının başvuruları için de bir form bulunmaktadır. Birevim kampanyalarına online katılım yapmak isteyenler özellikle iletişim bilgilerine dikkat etmelidir. Çünkü firma yetkilileri bu alanda girilen iletişim bilgileri üzerinden kişilerle irtibata geçmektedir.

birevim
Paylaş

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × three =