Birevim Telefon Kampanyası – Taksitle Telefon Alın

birevim kredisiz ev

Birevim konut alımı konusunda sunmuş olduğu hizmetlerle birlikte ülkemizin her yerinden erişilebilir hale gelmiştir. Firma, son zamanlarda konuta ek olarak araç alımlarında da kendini göstermiştir. Fakat kötüleşen ekonomik durumlar bireylerin artık birikim yapabilmelerini neredeyse imkânsız hale getirmiştir. Birevim telefon kampanyası da aynı nedenlerden ötürü hazırlanmıştır. Artık isteyen herkes hayal ettiği akıllı cep telefonuna marka ya da model fark etmeksizin faizsiz şekilde sahip olabilecektir.

Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olun

Birevim Taksitle Telefon Kampanyası

Akıllı cep telefonları bilindiği üzere özellikle yurt dışında oldukça uygun fiyatlıdır. Ancak ülkemizdeki gümrük verileri yüzünden cihazların temin edilmesi çok yüksek rakamların ödenmesini gerekli kılmaktadır. Teknoloji mağazaları bu sorunu kredi kartı üzerinden yapılan taksitlerle çözümlemeye çalışmaktadır. Lakin taksitler yüksek faiz oranlarını da beraberinde getirmektedir. Birevim taksitle telefon kampanyası sayesinde hem faiz ödemek zorunda kalmadan hem de uzun süre beklemeden cihaz temini gerçekleşecektir. Sistem faiz üzerinden yürümediği için İslami koşullara da uygun alışveriş yapılmış olacaktır.

Birevim Taksitle Telefon Alın

Akıllı cep telefonu için oluşturulan Birevim telefon alım kampanyası sayesinde ihtiyaçların ertelenmesi şart olmaktan çıkmıştır. Ayrıca cihazların pahalı olması demek faizsiz sistemler sayesinde bekleme sürelerinden de kurulmak demektir. Kampanyalara hemen herkesin katılım sağlaması şeklinde bir hedef oluşturulmuştur. Buna bağlı olarak katılımlarda belirlenmiş olan minimum tutar 60 TL’dir. Tercih eden katılımcılar minimum tutarın üzerine çıkarak da yatırım yapabileceklerdir. Gelir durumu ya da belli birikmişlere sahip olmak Birevim cihaz kampanyalarında sonuç sürecini minimumlara indirmiş durumdadır.

Birevim Telefon Kampanya Katılımı

Konut alımlarında da firmanın diğer kampanyalarında da katılım asında aynı şekilde ilerlemektedir. Bilindiği üzere hemen her şehirde bir ya da daha fazla şubesi bulunan Birevim işlemlerde hıza büyük şekilde önem vermektedir. Birevim cep telefonu kampanyası katılımları da aynı neden yüzünden online olarak gerçekleştirilebilmektedir. Firmanın resmi olan internet sitesinde başvuru formları yer almaktadır. Siz de kampanya hakkında yetkililer tarafından bilgilendirilmek ve doğrudan katılım sağlayabilmek adına bu formları doldurabilirsiniz. Form gönderimlerinin gerçekleştirilmesinden kısa süre sonra firmanın yetkilileri iletişim bilgileri üzerinden kişilere hızlı şekilde erişim sağlamaktadır. Zaten bu yüzden iletişim bilgilerinin doğru olup olmadığı kontrol edilmelidir.

birevim
Paylaş

10 Comments

 1. Deniz Korkmaz Reply

  Birevim telefon ve aksesuarları alanında da giriş yapmış olması bence çok iyi, bizim gibi taksit sorunu yaşayanlar onlardan alabilir 🙂

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Şükrü Bey,
   Telefon Birevim tarafından satılmamaktadır. Ev sisteminde olduğu gibi telefon almak için finansal destek sağlamaktadır.

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba İsmail Bey,
   Cep telefonu almak için bir şart bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 2 =