Birevim’den Tasarruf Şenliği Kampanyası

birevim kredisiz ev

Ev almak isteyenler müjde tasarruf finansman sektörünün lider firması Birevim’le ev almak artık çok kolay. Kurulduğu 2016 yılından buyana ev almak isteyenleri hayallerine kavuşturan Birevim’in Türkiye genelinde 100 adet şubesi bulunmaktadır. Sizde hayallerinizdeki eve kolayca sahip olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden Birevim ile tanışıp kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Tasarruf Finansman sektöründe hizmet veren Birevim düşük ve orta gelirli kişilere finansman desteği sağlayarak kolayca ev ve araba sahibi yapmaktadır. Birevim sistemi banka sistemlerinde farklıdır. Bu farkların en önemlisi faizsiz olmasıdır. Yani hiç faiz ödemeden ev ve araba sahibi olmak hayal değil mümkündür. Bu sistemle alacağınız mülkün bedelinin dışında sadece ve bir kereye mahsusu olmak üzere çalışma bedeli ödenmektedir.

Müşterilerine kolaylık sağlamak için sık sık farklı kampanyalar düzenleyen Birevim yepyeni bir kampanya ile geldi. Tasarruf şenliği kampanyası ile fark yaratan Birevim hizmet kalitesi ve sektörde en çok tercih edilen firmadır.

Birevim ile Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olun

Tasarruf şenliği kampanyası nedir?

7 mart 2021 tarihinde Finansman şirketi kanunun yasalaşması ardından Tasarruf Finansman sektörü için başka bir dönem başlamıştır. Bu yeni dönemi hızlı ve güçlü bir giriş yapan Birevim Tasarruf Şenliği kampanyasını düzenlemiştir. Bu kampanya kapsamında Birevim müşterisi olmanız veya henüz Birevim müşterisi olmamanız kampanyadan faydalanmanıza engel değil.

Eğer Birevim ile ilk kez tanışıyorsanız;

Ev satın alma işleminde bir kere alınan çalışma bedeli yüzdesinde %50 önemli bir oranda indirime gidilerek çalışma bedeli %5,99 olarak belirlenmiştir.

Eğer Birevim müşterisi iseniz;

Tahsilat barışı kapsamında atlanan veya ödenmeyen taksitlerin ödemesi durumunda teslimat için belirlenen tarih öne çekilecektir.

Bütün bunlara ek olarak kampanya tarihlerinde 1000TL ek ödeme yapan herkese %10 tasarruf katkı payı + 1 çekiliş hakkı olacak şekildedir.

Birevim sunduğu bu büyük kampanyanın avantajlarından yararlanmak için en kısa zamanda Birevim’in Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bulunan şubelerini ziyaret edebilir ya da444 23 53 numarasını arayabilirsiniz. Birevim’e web sitesinden form doldurarak ulaşabilirsiniz. Formu doldurmanızın ardından 1 iş günü içerisinde Birevim uzmanları tarafından geri dönüş sağlanmaktadır.

birevim
Paylaş

2 Comments

  1. Mehmet şahin Reply

    İyi çalışmalar bol bereketli ve kazançlar…
    Bol bereketli müşteriler…

    Tasarruf şenliği Çekilişi ne zaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen + thirteen =