Birevim’le Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

birevim kredisiz ev

Konut sahibi olmak istiyorsanız ve yüksek faiz, kredi borçlanmaları ile uğraşmak istemiyorsanız Birevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Birevim’in sunduğu fırsatlardan yararlanarak gayrimenkul sahibi olabilir ve yatırım yapabilirsiniz.

Birevim Nedir?

Birevim nedir; ev sahibi olmak isteyenlerin evlerini kolayca alabilmesi için hizmet veren bir kuruluştur. Birevim bünyesindeki fırsatlar ile evinizi bankaya gitmeden alabilirsiniz. Aynı zamanda, birikmiş paranızın olmasına da gerek yoktur. Kendinize uygun ödeme planını seçerek ev sahibi olabilirsiniz.

Her gelirden kişinin yararlanabileceği Birevim avantajları, yüksek faizler ödemeden, gereksiz borçlanmalar ile karşılaşmadan gayrimenkul sahibi olarak yatırım yapmanızı ve ev sahibi olabilmenizi sağlıyor.

Ödeme planınızı kendiniz belirleyerek Birevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Dilediğiniz evi seçin ve Birevim ödeme planlarını kullanarak aylık ödemeler ile evinizi alın. Tasarruflu şekilde evinizi alabilmeniz sayesinde kirada oturmak yerine kendi evinizde oturabilirsiniz.

Her ay kiraya para ödemek yerine bütçenize uygun ödeme planları ile kendi evinizde oturmak isterseniz Birevim ile bunu yapabilirsiniz. Gayrimenkul sahibi olurken kendinizi zora sokmadan ödemelerinizi yaparak borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Birevim Ev Alma Yöntemleri

Birevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Birevim müşterilerine ödeme yapabilmeleri için farklı yöntemler sunmaktadır. Birevim ev alma yöntemleri arasından bütçenize ve ödeme planınıza uygun olanı seçerek ev sahibi olabilirsiniz.

Evinizi alırken kullanabileceğiniz yöntemlerden birisi, 2 çeşidi bulunan, Sıra Tespitli Tasarruf yöntemidir. Bu yöntemin iki çeşidinde de peşinat ödeme ya da ara taksit ödemek zorunda kalmazsınız. İsteğe bağlı olarak peşinat ya da ara taksit ödeyebilirsiniz. Ev sahibi olabilmeniz için öncelikle ne kadarlık bir ev almak istediğinizi belirlersiniz. Daha sonrasında ödeme yönteminizi belirler ve aylık ne kadar ödeyeceğinizi belirleyebilirsiniz. Kaç kişilik tasarruf programından yararlanacağınızı ödeme planınız belirler. Sıra tespiti ile evinizi ne zaman alacağınız belirlenir. Belirlenen tarihte istediğiniz evi Birevim alarak size teslim eder. Taksit oranlarında evi aldıktan sonra değişiklik olur. Ancak bu değişiklik borcunuzdan düşüleceği için evinizin fiyatını etkilemez.

Serbest Planlı Tasarruf yöntemi ile ev sahibi olmak isterseniz evinizi alırken dilediğiniz tarihi ve dilediğiniz taksit imkanlarını seçebilirsiniz. Taksitlerinizi zamanla arttırabilirsiniz. Belirlenen teslim tarihinde evinizi Birevim sayesinde alabilirsiniz.

Konut Değer Endeksli Tasarruf yöntemi ile de alacağınız evin fiyatını kendiniz belirlersiniz. Bu tasarruf yönteminde bir tasarruf programına katılırsınız. Taksitlerinizi kendiniz belirlersiniz. Evinizin değerinin zamanla konut endeksine göre artması merkez bankasının verilerine göre taksitlerinizi etkiler. Sıra ile alacağınız evlerde öncelikle evinizi alırsanız, kira ödemekten kurtulursunuz. Daha sonra evinizi alırsanız ise daha yüksek değere sahip bir ev alabilirsiniz.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Faiz ödemeden ve bütçenizi zorlamadan Birevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Bunun için Birevim avantajlarından yararlanın. Birevim’in kendine özel olarak geliştirdiği ödeme yöntemlerinden birini seçerek tasarruf edebilir ve ev sahibi olabilirsiniz.

Tasarruf nasıl yapılır; tasarrufunuzu faiz ödemediğiniz ve kendinize uygun taksitler belirleyebildiğiniz için yaparsınız. Fiyatını kendiniz belirlediğiniz evi alırken, değerinden fazla ödeme yapmazsınız. Bu sayede tasarruflu şekilde ev sahibi olursunuz. Ev sahibi olabilmenin yanında tasarruflu şekilde diğer gayrimenkul alımlarınızı da yaparak yatırım yapabilirsiniz.

Tasarruf Yaparak Evi Sahibi Olun

Birevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Birevim avantajlarından yararlanırken uygun ödeme planlarının yanında, şirketin sunduğu indirim ve taksit kolaylıklarından da yararlanabilirsiniz.

Tasarruf yöntemlerinden kendinize uygun olanı seçip tasarruf yaparak ev sahibi olun. Belirlediğiniz ödeme planına göre değişen koşullar ile hızlıca ev sahibi olabilirsiniz. Kira ödemek yerine kendi evinizin taksitlerini ödeyebilir ve evinize gerçek değeri ile sahip olabilirsiniz.

Birevim Müşteri Yorumları

Binlerce katılımcısı olan Birevim firmasının olumlu müşteri yorumları çok fazladır. Sitesinde olsun, Youtube kanalında olsun veya birçok internet sitesinde müşterilerinin yaptığı yorumlara ulaşabilirsiniz. Bir evim yorumları hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 − 9 =