Eminevim Müşteri Hizmetleri

birevim kredisiz ev

Eminevim başvuru işlemleriniz sırasında ve sonrasında sizlerle iletişimde kalacak müşteri hizmetleri 7/ 24 hizmetinize sunmaktadır. Eminevim müşteri hizmetleri genel merkez üzerinden erişim için 2016 651 55 00 numarasıyla irtibat kurabilir, bilgilendirme ve detaylar için de [email protected] adresinde mail göndererek müşteri temsilcileriyle, çözüm merkezi üzerinden detayları öğrenebilirsiniz.

Eminevim Müşteri Hizmetleri Numara

Eminevim müşteri hizmetlerine numara üzerinden ulaşarak, bilgi ve detayları şubeye gitmeden öğrenebilir, müşteri temsilciler sayesinde gerekli olan detaylara vakıf olabilirsiniz. Genel bilgilendirme ve ev ile araba taksitlendirme seçenekleri için sorularınızı, sorunlarınızı ve genel bilgilendirme isteklerinizi Eminevim müşteri hizmetleriyle paylaşarak sürecin hızlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Eminevim müşteri hizmetleri numara; 444 36 46 numarası üzerinden Eminevim iletişim bilgileri için erişim sağlayabilirsiniz. Genel bilgilendirme, aydınlatma metni ve gizlilik çerçevesinde müşterilerin bilgilerinin mobil şube ve internet şube üzerinden koruma alınması sağlanmıştır. Mektup adresi olarak Altunizade mah. Kısıklı Cad. No: 36/ 1 Üsküdar/ İstanbul adresini kullanabilirsiniz. 7/ 24 sizinle olacak geniş bir personel sizi bekliyor olacaktır.

Eminevim Telefon Numarası Bilgileri

Eminevim İzmir, Ankara ve İstanbul şube bilgilerine erişim için telefon numaralarını müşterileriyle her alandan paylaşmıştır. Eminevim telefon numarası için Ankara, İzmir ve İstanbul şubelerine başvuru yapabilir, genel merkez üzerinden de bilgilendirme alabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri bulunan Eminevim iletişim bilgileri olarak;

Eminevim genel merkez iletişim numarası; 0216 651 55 00

Eminevim İstanbul iletişim numarası; 0 216 501 70 40

Eminevim İzmir iletişim numarası; 0 232 446 27 03

Eminevim Manisa iletişim numarası; 0 236 250 50 05

Eminevim Ankara Sincan iletişim numarası;  0321 276 37 87

Eminevim Ankara Çankaya iletişim numarası 0 312 231 75 80

Eminevim Müşteri Temsilcisi Çalışma Saatleri

Eminevim müşteri temsilcisi çalışma saatleri olarak sabah 9.00 ile akşam 19.00’a kadar dönem ve koşullara göre hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri bulunmaktadır. 30 yıllık güvenceyle müşterilerine sınırsız irtibat alanı sunarak, mail ve cep telefonu üzerinde erişim kolaylığı sunmuştur.

Eminevim mobil şube ve internet şube üzerinden form göndererek de bilgilendirme metnine, detaylarına ve başvuru ile ilgili sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz. Eminevim müşteri hizmetleri alanında 2002 yılından bu yana verdiği güvenceyle müşterilerinin her zaman yanında olmaktadır.

Eminevim Ev Ve Araba Almanın Tam Sırası!

Eminevim ev ve araba almanız için sizlere dönemlik olarak taksitlendirme seçenekleri sunarak, kolay ödeme yöntemleriyle ev sahibi olmanızı sağlayacaktır. Sıfır ve ikinci el araba fiyatlarında uygun ve ekonomik ödeme seçenekleri ile taksitle ödeme yöntemlerinden yararlanmanızı sağlayacaktır. Türkiye’nin dört bir yanından ev ve araba sahibi olmak için eminevim.com resmi web site adresi üzerinden form göndererek hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Mobil ve internet şubeden 7/ 24 başvurular açıktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × one =