Katılımevim’le Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

birevim kredisiz ev

Katılımevim sayesinde hayalinizdeki evi uygun ödeme yöntemleri ile alabilirsiniz. Bunu yaparken faiz ödemez ve peşinat ödemek zorunda da kalmazsınız. İsteğinize bağlı ödeme planları oluşturmak ve paranızı doğru şekilde harcamak için Katılımevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim nedir; alıcıların paralarını akıllıca şekilde değerlendirebilmeleri, banka faizleri ile uğraşmamaları ve ev sahibi olabilmeleri için kurulmuş bir sistemdir. Bu sistem sayesinde istediğiniz evi alabilme şansına sahip olursunuz. Evinizin fiyatını belirledikten sonra bu sistem içerisinde taksitli ödeme seçeneğini değerlendirerek borcunuzu taksitlere bölebilir ve zorlanmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Evinizi istediğiniz şekilde almak istiyor ancak o kadar parayı nasıl bir araya getireceğinizi düşünüyorsanız Katılımevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Bu sayede para biriktirmenize gerek kalmadan, her ay sizi zorlamayacak olan taksitler ile paranızı ödeyin ve evinize kavuşun.

Evinizi istediğiniz yerden ve istediğiniz fiyat aralığından seçebilme şansını yakalayın. Katılımevim uzman kadrosu ile size uygun bir ödeme planı geliştirin ve hayalinizdeki eve en uygun şekilde sahip olun.

Katılımevim Ev Alma Yöntemleri

Katılımevim alıcıların ödemelerini diledikleri gibi yapabilmeleri için ödeme yöntemleri sunmaktadır. Bu ödeme yöntemleri sayesinde alıcılar kendilerine uygun yöntemi bularak daha rahat şekilde ev sahibi olabilmektedir. Katılımevim ev alma yöntemleri evinizi ne zaman teslim alacağınız, taksitlendirmeniz gibi durumlara etki etmektedir.

Evinizi teslim alacağınız tarih sabit ve rahat yöntemler ile belirlenmektedir. Sabit yöntem, paranızı sabit olarak yatırmanız ve bu sayede aylık sabit taksitler ile ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Sözleşme bedeliniz ve ödeme miktarınıza göre evi alacağınız tarih belirlenir. Bu tarih geldiğinde evinizi alabilirsiniz.

Rahat modelde ise sıra bulunmaktadır. Sıranız kura ile belirlenir. Bu kurada çekilecek isimler ise, alınacak evin fiyatı, taksitlendirmesi gibi durumların benzer olduğu kişiler arasından yapılır. Bu kişilerden biri her ay 1 ev almaktadır. Toplam vade sayınız ne kadarsa, o kadar ay boyunca sıra sürmektedir. Kura sonucu belirlenen sıranız geldiğinde evinizi alırsınız.

Ödeme yöntemlerinde esneklik de sunulmaktadır. Paranızı ödeyemeyeceğiniz bir ay geldiğinde taksitleri dondurabilir ve durumunuz düzeldikten sonra ödemelerinize devam edebilirsiniz. Bu sayede zorlanmadan ve sıkıştırılmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Hiçbir ödeme yönteminde peşinat zorunluluğu, faiz işlemesi gibi durumlar bulunmamaktadır. Bu sayede alıcılar, evlerini alırken Katılımevim sayesinde rahat şekilde ödeme yapabilir ve ev sahibi olabilirler. Paranızı değerlendirirken faiz batağına düşmemek, paranızı gereksiz harcamalar ile yok etmemek için Katılımevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Katılımevim tasarruf nasıl yapılır diye merak edebilirsiniz. Bu tasarrufu sağlayan, alıcıların oluşturdukları birliktir. Bu dayanışma sayesinde alıcılar bankanın kredi vermesine ihtiyaç duymadan birbirleriyle yardımlaşırlar. Sıralı sistemde aynı özelliklere sahip alıcılar ile aynı programda bulunma sebebiniz de budur. Her ay alınan evi aslında alıcılar birbirlerine almaktadır. Her ay birine ev alarak en sonunda bir ev sahibi olunmaktadır.

Katılımevim alıcıların dayanışma içerisinde olmalarına olanak sunmaktadır. Bu sayede alıcılar farklı bir yerden para bulmak yerine, başkalarına yardım ederek kendileri de yardım almış olurlar. Başkalarına yardımcı olarak ve Katılımevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

Tasarruf yapmak ev almak için çok önemlidir. Ev fiyatlarının yüksek olması sebebiyle, faizler de çok yüksek miktarda paraların bankalara kaptırılması anlamına gelmektedir. Bu sebepten Katılımevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Kendi programınızı belirleyerek, ödeme planlarınızı kendinize göre şekillendirerek, zorlanmadan ve tasarruf yaparak ev sahibi olun. Bunun için Katılımevim programlarından birine katılarak hayalinizdeki eve kavuşabilme şansını yakalayın.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − twelve =