Kayseri Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Kayseri ev almak isteyenler için çok sayıda seçenek sunulan bir şehirdir. Her türlü evi bulup, her şekilde almak için farklı alternatifler vardır. Para biriktirerek, kredi çekerek, taksitle veya takas yöntemini kullanarak şehirde ev almak mümkündür. Ancak ev alacaklar için en doğru yöntem hem uzun vadeli olması hem de bunun için bir fark verilmemesidir.

Ev almak için doğru yöntemin bu olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için en doğru yer olarak Birevim sistemi tercih edilebilir. Şirket tarafından deneyimli kadroyla hazırlanan yöntemler arasından sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Onlarca kişiyle aynı sistem üzerinden gruplara dahil olabilir, ödemenizi yaparak gün geldiğinde çekilişle evi ne zaman alacağınızı belirleyebilirsiniz.

Kayseri Kredisiz Ev Nasıl Alınabilir?

Kredisiz ev almak için en iyi en düşük maliyetle yöntemler burada yer alıyor. Ev alma yöntemleri üç farklı şekilde sunuluyor. Sıra tespitli ev alma yöntemi, serbest planlı ve konut değer endeksli ev alma yöntemi sunuluyor. Bu yöntemler ekonominize göre size sunuluyor ve tercih etmeniz isteniyor. Sizde bu yöntemleri inceleyerek birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Faiz ödemeden, 60 ay ile 480 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak, peşinat ödemeden ve ara ödeme yapmadan ev alma fırsatları bulunuyor. Bunları değerlendirerek doğru sistem içerisinde ev almak mümkün kılınıyor. Sunulan bu avantajlar sayesinde en düşük maliyet ile ülkenin neresinde olursa olsun insanların rahatça ev almalarına olanak tanınmış olunuyor.

Kayseri Taksitle Ev Alma Yöntemi

Taksitle ev almak günümüzde mümkün ve en çok tercih edilen yöntemdir. Birevim müşterilerine 60 aydan başlayarak 480 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor. Bunları tercih ederek vade farkı vermeden tercih edecek olmanızda bir avantajdır. Onun için tercihinizi aylık ödeme miktarınıza göre yapmanız gerekiyor.

Birevim ülkemizin birçok noktasında bulunan şubeleri ve müşteri hizmetleri aracılığıyla bu hizmeti veriyor. Onlarla irtibata geçerek, istediğiniz ev alma yöntemine giriş yapabilirsiniz. Bunu yaparken sadece katılım ücreti ödememiz gerekiyor. Bu ödemeyi yaparak sisteme dahil oluyorsunuz. Evler insanlara çekiliş tarihinde, noter huzurunda rehinli olarak veriliyor. Bu sayede hem dahil olunan grupta ki insanlar hem de şirket güvence altına alınmış olunuyor. En düşük maliyetli uzun vadeli ev almak isteyenler için en doğru nokta olarak karşınıza çıkıyor.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Serpil Ateş Reply

  Kayseri’de akrabalarımız var ve onlardan da bu tarz ev fırsatlarına başvuranlar oldu, gayet memnunlar 🙂

 2. Yaşar Kaya Reply

  Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek güzel bir şey 🙂 bankalarla uğraşmıyorsunuz benim gibi 🙂

 3. Yasin Çetin Reply

  Kredi başvurusunda ister istemez evraklar isteyeceklerdir, benzeri kredisiz peşinatsız ürün satan firmalar bile aylarca kontrol ediyor

 4. İrem Bozkurt Reply

  Kayseri tarafında olan arkadaşlarım var ve faizsiz ev olduğunu bilmiyorlardır muhtemelen, bilseler direk alırlar onlara söyleyeceğim şimdi 🙂

 5. Serkan Demir Reply

  Kredi masrafına tilt olan biriyim, krediyle hiç uğraşmamak için birevime başvuracağım yakında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 4 =