Kırklareli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Kırklareli ev almak isteyenler için farklı seçenekler var. İster ilk evinizi alacak olun isterseniz yatırım amacıyla ev almak isteyin. Bu seçeneklerin tamamından faydalanmak tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Seçenekler arasından tercih yaparken size en çok avantajı sunanı tercih etmek daha doğru bir seçim olacaktır. Hem uzun vadeli hem de en düşük maliyetli seçim BirEvim tarafından başvuran tüm TC vatandaşlarına sunuluyor.

Ev almak isteyenler yaptıkları başvuruların ardından büyük avantajlardan yararlanabilir. Ara ödeme yapmak veya peşinat vermek zorunda kalmıyorlar. Uzun vadeli ödeme yaparken aynı zamanda yüksek bir faiz de ödemek zorunda kalmıyorlar. Bunların dışında farklı avantajlarda şirket tarafından talep edenlere sunuluyor. Ödeme planını kendi gelirinize göre hazırlamak ve istediğiniz tarihte evinizi teslim almakta size bırakılıyor.

Kırklareli Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev almak kimileri için çok uzun süre ödeme yapılacağı için çok fazla tercih edilmiyor. Ancak bunu yaparken ek bir maliyet ödemeyecek olmak bu şehirden ev almak isteyenler için mantıklı bir seçim olacaktır. Hem uzun vade hem de limitleri aşmadan rahat ödeme koşullarıyla ev almak istiyorsanız BirEvim bu fırsatı başvuran herkese sunmaya hazır.

Türkiye’nin her şehrinden 18 yaşından büyük TC vatandaşı olan herkes bu topluluklara dahil olabiliyor. Güçlü öz sermaye yapısı, doğru planlanan ev alma yöntemlerinden birisini gerekli bilgiyi aldıktan sonra tercih edebilirsiniz. Hiç zorlanmadan peşinat veya ara ödeme yapmadan bu tür evleri alabiliyorsunuz. Sizden sadece önceden belirlenen katılım ücretini ödemeniz isteniyor.

Kırklareli Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Kredisiz ev almak herkes için çok doğru bir seçenektir. Özellikle banka kredilerinde uygulanan yüksek faiz oranları bu nedenle doğru bir seçim olmaktan çıkıyor. Sağlanan birçok avantaj bulunuyor. Evinizi bu sayede ucuza mal ediyor, taksitlerinizi kendini belirliyor ve borcunuzu istediğiniz tarihte bitirme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Şirket %100 müşteri memnuniyetine dikkat ederek işlem yapıyor. Ayrıca isteyen müşterilerine ne zaman isterlerse değişiklik yapma hakkı sunuluyor. BirEvim birçok şehirde bulunan şubeleri üzerinden veya müşteri hizmetleri üzerinden iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Kırklareli ve diğer şehirlerde bulunan güçlü yapılanmalar sayesinde hayatınızın evine sahip olmak daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Bekir Güler Reply

  Günümüzde faiz oranları yükselirken faizsiz ev sahibi olabilmek gerçekten büyük avantaj, imkanı olanlar kaçırmamalı

 2. Furkan Şimşek Reply

  Faiz oranlarının bu denli yüksek olduğu dönemde faizsiz ev sahibi olabilmek çok güzel gerçekten

 3. Onur Aslan Reply

  Faizin olmaması gerçekten şahane, bankadan ev kredisi çektiğinizde iki katı para ödüyorsunuz neredeyse, ancak faizsiz olursa sadece evin parasını ödüyorsunuz

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Hale Hanım,
   Başvurunun ardından aynı gün ya da ertesi gün dönüş yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 4 =