Konya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Türkiye’nin en büyük ili olan Konya, yenilenebilir enerji kaynaklarında önemli bir avantaja sahiptir. Gitgide gelişen ilde ev sahibi olmak büyük avantajdır.

Tüm gayrimenkul türleri açısından en çok tercih edilen illerdeki alımlara baktığımızda, yüz ölçüm bazında 2020 yılının ilk çeyreğinde gayrimenkul yatırımlarında en çok tercih edilen yabancılar Konya olurken, Konya ili Manisa, İstanbul, Antalya oldu Sırasıyla Edirne, Sakarya, Denizli. Listeye baktığımızda Bursa, Muğla ve Aksaray gibi bazı önemli şehirleri de bulabiliriz. Son olarak Türkiye’nin Antalya, Muğla ve İzmir gibi güney şehirleri Avrupalı ve Amerikalı yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Verilere göre Tunus, Tacikistan, Ruanda, Reunion, Peru, Nijer, Monako, Malta, Libya, Fransız Polinezyası, Filipinler ve Andorra’dan bir yatırımcının Türkiye’de mülkiyeti bulunuyor.

Tüm bu gelişmeleri sizinle paylaşırken tüm dünyanın gözlerinin Konya’da olduğunu ve yatırım için yasa yaşamak için bu ilde taksitle ev alma avantajına sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Artan döviz kuru vs. bakmayın, Birevim size peşinatsız küçük taksitlerle ev sahibi olma avantajını sonuna kadar sağlıyor.

Üstelik ev alma konusunda uzman danışmanları sizleri yönlendirebiliyor.

Neden Birevim’i Seçmeliyim?

Tasarruf finansmanı ile tasarruf vakti zamanı geldi.  Kısa sürede ev alma yoluna çıktıysanız, alabilirsiniz. Ev almak zor bir seçim olsa da finansman konusunda zor bir seçime sahip değilsiniz.

Banka kredi faizi olmadan kredisiz ev sahibi olabilirsiniz.  Birevim ödeme yöntemleri her ekonomi grubuna özel hazırlanmıştır. Ve dilersiniz noter huzurunda çekilişli sıra tespiti sistemini kullanabileceğiniz gibi dilerseniz evi alacağınız tarihi kendiniz belirleyebilirsiniz. Tüm yöntemlerde peşinatsız avantajını değerlendirebilir ya da peşinat ödeyerek borcu erkende ödeyebilirsiniz.  Taksit tutarını dahi sizin belirlediğiniz bu sisteme dahil olmak için aşağıdaki irtibat bilgilerini kullanabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Neden Konya’da Ev Alayım?

Konya’da yenilenebilir enerji kaynakları kurulu gücü 281 MW olan 51 tesis bulunmaktadır ve üretim büyük ölçüde fosil yakıtlara (121 MW) ve güneş enerjisine (117 MW) dayanmaktadır. İlde özellikle güney ilçelerde rüzgar enerjisi üretimi için fırsatlar bulunmaktadır. Konya için bu konudaki toplam potansiyel 2.000 MW civarındadır. 136 MW üretim için üretim lisansları halihazırda yürürlükte. Konya, güneş enerjisi sektöründeki potansiyeli ve mevcut durumu ile öne çıkan bölgelerden biridir. Yüksek radyasyon seviyeleri, uygun arazi bolluğu ve sektörde faaliyet gösteren çok sayıda firma olması Konya’nın avantajlı olmasını sağlıyor.

34 aktif güneş enerjisi üretim tesisine sahip olan Konya, Türkiye’de bir ilktir. Ayrıca ilk ve tek aktif enerji İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Karapınar ilçesindedir. 61.585.762 m² toplam alana sahip çok düşük alternatif maliyetleri olan üç alan belirlendi. Radyasyon ve güneşlenme saati seviyeleri dikkate alındığında, bir güneş enerjisi alanı, dünyada güneş enerjisi yatırımlarının en çok gerçekleştirildiği Bavyera bölgesine göre %70 daha fazla enerji üretecektir.

Bu sadece bir yatırım noktası bunun gibi birçok yatırım aracı var. Gitgide artan nüfus için barınma ihtiyacını kredisiz ev avantajı ile Birevim tasarruf finans yöntemi sunuyor.

Konya Birevim Şubelerine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Konya Karatay Şubesi

Aziziye Mahallesi, Mevlana Caddesi, No:65 Karatay / Konya

0332 351 48 14

Konya Selçuklu Şubesi

Feritpaşa Mahallesi Ahmet Hilmi Nalçacı Caddesi No:70/A Selçuklu / Konya

0332 238 93 13

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + 8 =