Malatya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Malatya’da bir ev satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken ilk şeylerden bazıları, ne kadar harcamak istediğiniz, nerede yaşamak istediğiniz ve bir alıcı olarak sizin için neyin önemli olduğunu bilmektir. İşte kendinize sormanız gereken birkaç soru:

  • Ne kadarlık bir ev alabilirim?
  • Borç alacak mıyım? Kredisiz ev alma şansım var mı?
  • Peşinatım var mı ya da peşinat için ne kadar biriktirdim?
  • İstediğim mahalleyi karşılayabilir miyim?
  • Mahallede ev değerleri artıyor mu yoksa azalıyor mu?
  • İşe gidip gelmem ne kadar sürer?
  • Okul bölgesi aileme uygun mu?
  • Olanaklara ve aktivitelere yürüme mesafesinde mi?

Bu soruların cevaplarını bulduğunuzda, ev aramaya başlayabilirsiniz. Kredisiz ve peşinatsız ev almak için tasarruf finansmanı şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Birevim Tasarruf Finansmanı Nasıl Yapılır?

Birevim 2006 yılı itibarı ile sektörde yer alan en eski şirketlerden biridir. Ve kurum yatırım gücü ile kendini kanıtlamıştır. Faizsiz konut almak istediğinizde en doğru adreslerden biridir.

Sistem Anadolu kültümüzde yer alan İmece usulü ya da günlerdeki altın sırasına benziyor. Elbette bu kadar basit değil! Yöntemler günümüzde her ekonomi grubuna göre değerlendirmeye alınmıştır.

Birevim sizden faiz almadan küçük taksitler ile Kütahya’da ev sahibi olmanıza olanak sağlar. Faiz yükünden kurtulmak elinizdedir.  Birevim tasarruf finansmanı sizleri peşinatsız 480 aya kadar vadeler ile ev sahibi yapar.

Bu sistem birlikte karar alınan bir sistemdir. Dilerseniz taksit ve vade süresine siz karar verebilirsiniz. Çekilişli sistem noter huzurunda yapılmaktadır.

Vakit tasarruf vakti!

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Malatya’da Gayrimenkulde Fırsat, Taksitle Al

Malatya’da ev almak istiyorsanız 150 bin Türk lirasından başlıyor. Elbette şehir merkezi veya köylerde fiyat farkları söz konusudur. Faizsiz ev almak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve sabit bir gelire sahip olmak yeterlidir. Kısa sürede kendi evinize çıkabilir ve kira yükünden kurtulabilirsiniz.

Peşinatınız yoksa dert etmeyin. Birevim ödeme sistemlerinde her ekonomi grubuna özel ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Malatya en büyük illerimizden biridir ve her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Ön onaya ya da kredi notunuza bakılmaksızın evinizin sahibi olmanıza imkan veren sistemlere sahiptir. Tasarruf vakti şimdi, pandemiyi fırsata çevirebilirsiniz.

İnternet üzerinde yer alan gelir ve gider hesaplayıcıları aracılığı ile diğer kriterlerin yanı sıra yıllık gelirinizi, aylık borçlarınızı ve tahmini peşinat tutarınızı dikkate alarak doğru fiyat aralığına ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ancak bu size zor geliyorsa aylık tasarruf miktarınız ve almak istediğiniz evin tutarını dikkate alarak evinizin sahibi olabilirsiniz.  Kredisiz ev almak için arayın.

Birevim tasarruf finansmanı ile helal yoldan ev sahibi ol!

Malatya Birevim İletişim Bilgileri Hakkında

Malatya Battalgazi Şubesi

Şifa Mahallesi İnönü Caddesi Göksoku Sokak No:1/A (Sevgi Hastanesi yanı)

Battalgazi / Malatya

0422 502 53 93

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × three =