Muş Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Ülkemizde 18 yaşını geçmiş herkes ev sahibi olabilir. Düzenli bir geliri var ise kredi notuna dahi ihtiyacı olmadığını belirtmek isteriz. Çünkü tasarruf finansmanı bu şartları sağlıyor ve 30 yılı aşkın süredir bu hizmeti veriyor. Ev almak eskisi kadar zor değil! Ne şartlar ne de finansal açıdan zor olmadığını bu yazının içinde size anlatmaya çalışacağız. Ekstra sorularınız içinse yazının altına bir kontak numarası bırakacağız.

Tasarruf Finans Sisteminde Birevim ’in Tavsiyeleri Nelerdir?

Eğer 18 yaşını doldurduysanız daha fazla beklemenize gerek yok belli bir gelire sahipseniz peşinat biriktirmeden de sistemde ev sahibi olma şansınız var.  2006 yılından beri piyasada güvenilir referanslara sahip olan Birevim taksitle ev sahibi yapıyor. Kredisiz ev alma hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kendinizi güvende hissetmek için en önemli materyallerden biri ev sahibi olmaktır.  Kendi inisiyatifinizde küçük taksitlerle ev sahibi olmanız mümkündür.

Sistemlerinde çekilişli ya da çekilişsiz sitemlerden birini tamamen kendi inisiyatifinizde belirleyebilirsiniz.

Peşinatsız, Kredisiz ev ve küçük taksitlerle ev alabileceğiniz bir ev almak için nasıl hazırlanmanız gerekir;

  • Aylık tasarruf miktarınızı ayarlamak için, gelir ve gider listesi hazırlayın,
  • Dışarda harcama yapma alışkanlığınızı azaltın.
  • Gereksiz alışverişler yapabileceğiniz noktalardan uzak durun.
  • Gereksiz ödenen faturalardan kurtulmanızı öneririz. Faturalarınızı kontrol edin.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Neden Muş’ta Gayrimenkule Yatırım Yapmalıyım?

Bir kişi bir ev açısından ne kadarlık harcama yapacağını bildiğinde, nerede yaşayacağının ayrıntılarına bakma zamanı gelmiştir. Çoğu zaman insanlar, aile ve iş gibi faktörlerden yola çıkarak bir konuma dayalı seçer. Bir kişinin nerede bir ev sahibi olmak istediği konusunda genel bir fikri olsa da kentsel ve banliyö yerleri dahil olmak üzere tüm seçenekleri göz önünde bulundurmak önemlidir.

Kentsel alanlar genellikle şehir içinde, banliyö alanları ise şehrin dışında yer almaktadır. Aileleri olan insanlar, genellikle daha fazla okulu ve daha büyük evleri ve bahçeleri olan banliyö bölgelerini takdir edebilir. Muş’ta Kredisiz ev almak için aşağıdaki irtibat numarasına ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde yatırım açısından desteklenen şehirlerden biride Muş’tur. Cazibe Merkezleri Programı kapsamında 23 ilde imalat sanayine destek ile özel sektörün çağrı ve veri merkezi yatırımlarını kapsamaktadır. Destek programı kapsamındaki yatırım planları komite tarafından onaylandıktan sonra altıncı bölge teşvikinden ve enerji desteğinden yararlanacaklar. Karar kapsamında desteklenecek imalat sanayi yatırımları için asgari 2 milyon TL (534.300 $) sabit yatırım Tunceli, Bayburt, Ardahan, Gümüşhane, Iğdır ve Erzincan’a; Hakkari, Bingöl, Kars, Siirt, Bitlis, Muş, Şırnak’ta 4 milyon Türk Lirası; Ağrı, Batman, Elazığ, Adıyaman, Erzurum, Malatya, Mardin, Van, Diyarbakır ve Şanlıurfa’da 5 milyon Türk lirası. Muş hem iş imkanları hem de gelecek yatırımları açısından ev sahibi olmak için en uygun şehirlerden biridir.

Muş Birevim Şubesi irtibat Bilgileri Nelerdir?

Kültür Mah. Atatürk Blv. No:5 Merkez / Muş

0212 622 14 92

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + four =