Niğde Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Yeni bir ev satın almak için pazarda mısınız? Bir ev satın almak özellikle heyecan verici bir dönem olabilir. Özellikle yaz aylarında gayrimenkul çok hızlı hareket edebilmektedir. Hayallerinizin evi olduğuna karar verirseniz kredisiz ev alma seçeneklerini değerlendirmenizi öneririz.  Özellikle yatırım için bu günlerde Niğde’de ev almak büyük avantaj gibi görünüyor.

Ev sahibi olmak istiyorsunuz ancak kredi faizleri sizi düşündürüyor mu? Bu durum hepimizin ortak derdi olmaktan çıktı.  Tasarruf vakti şimdi, tasarruf finansman şirketleri 30 yılı aşan hizmet serüvenlerinde binlerce kişiyi ev, araba, arsa vb. sahibi oldular.  Şu an yasalaşma süreci bitiminde devlet denetimine de tabi olan Tasarruf Finans Şirketleri Kredisiz ev alma fırsatının kapılarını açtı.

Tasarruf finansman şirketleri ile alacağınız evin taksitlerini ödeme konusunda sıkıntı yaşarsanız dondurma ya da erteleme hakkınızı kullanabilirsiniz. Daha birçok avantaja sahip olan sistem hakkında aşağıda daha kapsamlı bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Niğde kredisiz nasıl ev alınır?  Sorunuza bu yazıda yanıt bulabileceksiniz.

Niğde’de Faizsiz Ev Yatırım Fırsatı

45 bin Türk lirasından başlayan fiyatlar ile Niğde’de ev sahibi olmak mümkün! Özellikle turizm açısından asla cazibesini kaybetmeyen Niğde’de ev sahibi olmak oldukça büyük bir fırsattır. Yaşam şartlarına bakıldığında ekonomik olarak büyük şehirlere göre geçinmesi daha kolaydır.

Ve kültürel mirası göz önüne alındığında yatırım için en uygun illerden biri olduğu su götürmez bir gerçektir. Yurtdışından da ev alma konusunda yabancıların çok fazla girişimleri var.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Tasarruf Modelleri Ne İşe Yarar?

Banka kredi faizleri öyle yüksek ki maalesef almak istediğiniz evi birkaç katına alacak durumda kalabiliyorsunuz.  Ancak alternatif bir sistem olan tasarruf finansmanı çok daha fazla avantajlıdır. Küçük taksitlerle ev sahibi olmanıza olanak sağlar.   Peşinatsız ev alabileceğiniz sistemde kuralı çekilişle bir nevi altın günü mantığını düşündürebilir. Her ay birine ev alınıyor ve sıralama noter huzurunda yapılıyor. Kredisiz ev alma fırsatını sunan Birevim 2006 yılından dürüst ve namuslu çalışma prensipleri ile kendini uzun yıllardır ispatlamıştır.

Ödeme sistemleri her ekonomi grubuna uygun olarak tasarlanmıştır.  Niğde’de ya da ülkemizin herhangi bir yerinde dilediğiniz şartlarda ev sahibi olabiliyorsunuz.

  • Taksit tutarını aylık tasarruf miktarınıza göre kendiniz belirleyebiliyorsunuz.
  • Peşinatsız ev sahibi olabiliyorsunuz.
  • Ön ödeme yapmak isterseniz taksit tutarı çabuk biteceğinden daha hızlı şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Tamamen sizin inisiyatifinizdedir.
  • Kredisiz ev sahibi olduğunuzdan faiz ödemesi yoktur.
  • Hizmet bedeli bir kereye mahsus %7 ile %15 arasında değişiri ki; bu faiz oranlarına bakıldığında çok çok düşük bir ücrettir.

Dilerseniz yatırım dilerseniz oturmak için ev sahibi olabilirsiniz. Kredi ile ev alma devri sona erdi, artık daha avantajlı sistemlere sahipsiniz.

Niğde Birevim Şubesi irtibat Bilgileri Nelerdir?

Şehitler Mah. Firaki Sok. No:6 A-B

Merkez / Niğde

0212 622 14 89

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + two =