Ordu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Yeni bir ev mi arıyorsunuz? Bir eve bakarken akılda tutulması gereken tek şey liste fiyatı ve iç mekan özellikleri değildir.

Günümüzde ev almak isteyen kişiler, bir evi gezerken gizli kameralara, yüksek bakım maliyetlerine ve kötü komşulara da dikkat kesilmeli!  Bir evi gezerken ya da özel bir sunuma katılırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda daha fazla tavsiye için yazımızı okumaya devam edin.  En avantajlı finans avantajı ile nasıl ev sahibi olunur?

Birevim tasarruf sistemlerinde ekonomik gelir gruplarına özel uygun ev satın alma avantajları var. Banka faiz ve ipotek sorunu olmadan ev sahibi olma şansına sahipsiniz.

Ülkemizin herhangi bir yerinde arsa, ev ya da işyeri mülkü edinmek için yatırım yapabilirsiniz.

Birevim Nedir ve Nasıl Ev Satın alabilirim?

Sosyal tasarruf finansmanı ile Anadolu’da ki imece usulü gibi her ay birinin ev sahibi olmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Tasarruf finans aracı olan sistemi olan Birevim tasarruf Finansmanı yatırımları her geçen gün artıyor.

Küçük taksitlerle konut sahibi olmak için Birevim bugüne değin binlerce kişiyi ev sahibi yapmıştır. Ve yapmaya devam ediyor.

  • Peşinatsız,
  • Kredisiz,
  • Küçük taksitlerle ev sahibi olma avantajı,
  • Faizsiz ev sahibi ol,

Neden Ordu’da Emlak Yatırımı Yapayım?

Ev almaya karar verdiğinizde bir köyde ya da şehir merkezinde yani konuma göre fiyatlar değişir. Ordu’da satılık ev fiyatları 40 bin Türk lirasından başlıyor.  Elbette bu köyler için geçerli Ordu satılık ev fiyat başlangıcı eğer şehirde ev alacaksanız 200 bin Türk lirasını başlangıç fiyatı olarak düşünebilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Denizi ve doğası ile dikkat çeken Ordu’da yeraltı kaynakları vb.  göz önüne alındığında hem yaşamak hem de yatırım için değerlendirebilirsiniz.

Sizce de yatırım yapmak için uygun şehirlerden biri değil mi? Elazığ’da taksitle ev almak için Birevim size destek olacaktır.  Ordu’da kira öder gibi ev satın alma için aşağıdaki irtibata bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Birevim Ev Alma Şartları Nelerdir?

Birevim tasarruf finansmanı ile ev sahibi olmak için büyük şartlar gerekmiyor. Düzenli bir gelire sahip olan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kredisiz ev sahibi olabilir. 18 yaşını doldurmuş olmanız gereklidir.  Bunu dip not olarak belirtelim.

Faizsiz, peşinatsız ve küçük taksitlerle ev sahibi olmak mümkün! Bu günlerde yabancı yatırımcının da özellikle topraklarımıza yatırım yaptığını görüyoruz.  Tasarruf finansman sistemi ile Birevim kredisiz ev almanıza destek verir.

Evinizi satın almak için Birevim kampanya ve fırsatlarını değerlendirin.  Aşağıdaki irtibata bilgileri size nasıl ev sahibi olabileceğinize dair daha detaylı bilgi verirken sorularınız varsa detaylı şekilde yanıtlayacaktır.

Ordu Altınordu Şubesi, Birevim Şubesine Nasıl Ulaşabilirim?

Şarkiye Mah. Süleyman Felek Cad. No: 57 A /

Altınordu / Ordu

0452 222 11 86

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − six =