Tasarruf Finansman Şirketleri Hangileridir?

birevim kredisiz ev

Tasarruf finansman şirketleri, Türkiye’de faizsiz, kredisiz ve peşinatsız ev ve araba sahibi olabileceğiniz seçenekler sunarken, ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Taksitle ödeme planları hazırlayarak, sözleşmeli ve senetle BDDK güvencesi sayesinde ödeme planlarını geliştirmekte olan Eminevim tasarruf finansman şirketler arasında yer alarak, güvenilir ve faizsiz olarak ev ve araba sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Tasarruf Finansman Şirketi Eminevim Kampanyaları

Tasarruf programlarıyla, faizsiz ev alma firmaları arasında Eminevim, konut ve taşıt kredisi almadan kolay bir şekilde ödeme yapabileceğiniz taksitlendirme yöntemlerini kullanmaktadır. Türkiye’de toplamda 128 şubesi bulunan Eminevim İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Diyarbakır ve Manisa’da dahil olmak üzere her yerden ev ve araba alabileceğiniz seçenekler sunar.

  • Destek programlarıyla faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olabilmenizi sağlar.
  • Çekilişsiz ve çekilişli olarak ev ve araba alabileceğiniz taksitlendirme kampanyalarına yer vermiştir.
  • Aylık 3000 TL ile 2. 250 TL arasında ödemeler yaparak ev sahibi olabileceğiniz kampanyalara yer vermiştir.
  • Araba almak için düşük maliyetli kampanya ve erken teslimat kampanyaları da 2021 yılına özel sunulmuştur.

Tasarrufla Ev Almak İçin Hangi Firmalara Başvuru Yapılmalıdır?

Tasarruf ev almak için faizsiz ve peşinatsız seçenekler sunan Eminevim, kolay ödeme yöntemlerine yer vererek, Türkiye’nin dört bir yanından hayal ettiğiniz ev ve araba kampanyalarını sunmaktadır. % 5 peşinat ve minimum hizmet bedeli ödenerek, konut kredisi almadan ev sahibi olabileceğiniz seçeneklere yer vermiştir. Güvenilir ödeme yöntemleriyle, Türkiye’nin dört bir yanından aileniz için istediğiniz konutları sizlerle paylaşacaktır.

Tasarruf programlarıyla, ödeme planlamasını aylık gelir ve gider üzerinden hesaplayarak ev sahibi olabilirsiniz. Eminevim 2005 yılından günümüze 30 yıllık deneyimle noter huzurunda anahtar teslimi yaparak hayallerinize kavuşmanızı sağlayacaktır.

Tasarrufla Araba Almak İçin Hangi Firmalara Başvuru Yapılmalıdır?

Tasarruf araba almak için finansal destek sağlamakta olan tasarruf finansman programıyla eminevim, ödeme planlamasında kolaylık sağlayacak ve arabanızı taksitle almanıza destek olacaktır. Elbirliği projesiyle 1991 yılından bu yana faizsiz sistemler geliştirerek, Türkiye’nin ekonomisine 4 milyar TL katkı sağlamış olan şirket, sizlere sıfır ve ikinci el araba alma seçeneklerini dönemsel olarak sunmaktadır.

Güvenilir projelerle daima gelişmeye giden finansal tasarruf şirketlerinden biri olarak, minimum düzeyde ödemeler yapabileceğiniz 120 aya kadar vadesiz ve vadeli olarak taksitlendirmelerle araba sahibi olabileceğiniz projeler geliştirmiş, Türkiye’nin dört bir yanında araba sahibi olabileceğiniz seçenekler sunmuştur.

Tasarrufla Eminevim Ev ve Araba Projesi

Tasarruf Eminevim, finansal destekler vererek, Türkiye’nin dört bir yanından faizsiz sitemlerle ev sahibi olabileceğiniz, arabanızı alabileceğiniz ödeme planları geliştirmiştir. Gelişmiş ödeme seçenekleri sunarak, sıralı ev ve araba kampanyalarıyla, bireysel ev ve araba kampanyalarını bir araya getirerek, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için elbirliği projelerine ağırlık vermiştir. Ev ve araba sahibi olabilmeniz için taksitle ödeme planlarına dahil olmanız yeterli olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + eleven =