Tasarruf Yaparak Neler Yapabiliriz?

birevim kredisiz ev

Tasarruf, artık zamanımızda gerçekten bütün hayatımızda uygulamamız gereken bir durum, en iyi şekilde yerine getirmekte biz insanların bir görevi. Tasarruf yaparak hem hayatımızı oldukça güzelleştirebiliriz hem de tasarruf yaptığımız şeylerden her zaman kazanç sağlayarak, kendimize destek olabiliriz. Özellikle Tasarruf işlemini ailemiz ile gerçekleştirirsek bu durum daha çok güzel bir hal alır bizim için ve gelecek nesillere çok güzel bir şekilde de eğitim vermiş oluruz, emin olun ki böyle olması hem oldukça fazla bir şekilde hoşunuza gidecek hem de her zaman memnun kalacaksınız. Çünkü tasarruf hayatı güzelleştirir ve bizlerin mutlu olmasında da katkı sağlar, her zaman.

NELER YAPABİLİRİZ PEKİ?

 • Her zaman her şeyden tasarruf yaparak ileride oldukça fazla bir şekilde zengin olmamızı sağlayabiliriz ve bu zenginliği de oldukça güzel bir yoldan elde etmenin her zaman gururunu yaşarız.
 • Gelecek yaşantımıza oldukça fazla bir şekilde Tasarruf ile katkı yapabiliriz ve ilerideki hayatımızın oldukça fazla bir şekilde güzel olmasını sağlayabiliriz.
 • Tasarruf yaparak her zaman ailemizin aylık bütçesini koruma altına alabiliriz ve bu şekilde ileriye dönük daha büyük yatırımlar yapabilme şansını elde edebiliriz çünkü tasarruf bizlere her zaman en iyi şekilde fayda sağlamaktadır.
 • Tasarruf yaparak çocuklarımızın ilerideki hayatları için oldukça kaliteli bir şekilde yatırım yapabiliriz ve bu sayede onların güzel bir geleceğe sahip olmasını sağlayabiliriz, sakın unutmayın çocuklarımız bizlerin geleceği ve onlar için her şeyi yapmaya değer.
 • Günümüz zamanında her zaman çok başarılı olmuş ve iyi yerlere gelmiş insanlar her zaman hayatlarında tasarruf uygulamış insanlar ve çok küçük bir şeyin bile kıymetini bilmiş kişiler bu yüzden tasarruf sizlere her zaman muhteşem kapılar aralıyor ve aralamaya da devam ediyor.
 • Tasarruf yaparak, yaptığımız tasarrufları karşılayacak kazançlar ile doğaya bir katkı yapabiliriz ve her birimizin doğada yaşayan bir ağacı olmasını sağlayabiliriz. Bu şekilde hem bizlerim hem de ailemizdeki diğer üyelerin bir ağaçlarını olmasını sağlarız ve onların birer doğa dostu olarak yetişmesini sağlayabiliriz.

TASARRUF HER ZAMAN GEREKLİ BİR DURUMDUR

Tasarruf bizlerin hayatında her zaman gerekli ve olması gereken bir durumdur çünkü tasarruf ile hayatımızı hiç olmadığı kadar bambaşka yerlere taşıyabiliriz ve bunu gözle görülebilir hale getirebiliriz. Tasarruflu bir birey olmanızın sizlere katkısı nelerdir peki;

 • Çocuklarımız her zaman kendilerine örnek olarak anne veya babalarını alarak onlar gibi olmaya çalışırlar ve ellerinden gelenleri yaparlar. Bizlerde bunun farkında olarak eğer kendimizin tasarruflu bir birey olmasını sağlarsak her alanda ve bu durumu çocuğumuza da yansıtırsak o zaman o da bizim gibi davranmaya çalışır ve oldukça kaliteli bir birey olarak yetişmesinin yolu açılmış olur.
 • Tasarruf her zaman bizlerin hayatında garanti olarak yer alır ve tasarruf ile yaptığımız kazançlar ile normal bir zor durumda kaldığımız zaman oldukça fazla bir şekilde rahatlarız, bu sayede her zaman mutlu bireyler olarak hayatımıza devam ederiz.
 • Tasarrufu her zaman hayatına en uygun bir şekilde yansıtarak, uygulayan bireyler daha fazla memnun ve uzun süre yaşama fırsatı bulurlar.
birevim
Paylaş

13 Comments

 1. Şaban Doğan Reply

  Tasarruf günümüzde gerçekten çok önemli, yapabildiğimiz her tasarruf cebimize bir katkı sağlıyor sonuçta

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Şaban Bey,
   Tasarruf yaparak yapacağınız birikim ile bir hayalinizi gerçekleştirebilir veya bütçenizi zorlamadan dilediğiniz bir hobinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 2. Ahmet Aktaş Reply

  2 sene önce kendi kendime karar verdim ve tasarruf yapmaya başladım. Sadece harcamalarımdan tasarruf yaparak 10.000 TL küsür biriktirmişim, istersek gerçekten her şeyi başarabiliriz

 3. Buse Avcı Reply

  Her şeyin başı tasarruf artık, eğer ailenizde tasarruf yöntemlerini doğru uygulayabilirseniz, kısa vadelerde ev sahibi bile olabilirsiniz

 4. Furkan Çakır Reply

  Arkadaşım tasarruf yaparak her ay araba alabilecek taksit tutarı biriktirebildiğini söylediğinde inanmamıştım, gitti araba aldı krediyle

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Furkan Bey,
   Tasarruf yaparak hayalinizi kurduğunuz şeyi gerçekleştirmeniz mümkün ev, araba gibi.

 5. Nurcan Sarı Reply

  Tasarrufu bir kaç ay yapmaya başladıktan sonra her ay köşeye bir birikim yapabildiğinizi görebileceksiniz 🙂

 6. Ebru Kaplan Reply

  Tasarruf yaparak başlangıçta ufak tefek döviz/altın yatırımı yaparak ileri de çok daha büyük birikimler oluşturabiliriz.

 7. Onur Yıldız Reply

  Tasarruf yaparak araba alan tanıdığım vardı, tasarruf yaparak insanın yapamayacağı bir şey yok bence

 8. Ayten Aydın Reply

  Tasarruf yaparak bir çok şeyi yapabileceğimizi görmüş olduk sayenizde çok teşekkürler 🙂

 9. Nurbanu Taş Reply

  Bende aracımı tasarruf yaparak almıştım, gereksiz harcamalarımı kısınca aylık 1000 TL ye yakın bir para artırabildiğimi fark ettim ve borca girip araç aldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + six =