VIP Transfer Hizmetleri Hakkında Merak Edilen Her Şey

birevim kredisiz ev

Son yıllarda bir hayli seyahat eden insanlar mevcut gerek şehirden şehre gerek ise ülkeden ülkeye, bu seyahatlerden sonra insanlar indikleri veya vardıkları yerlerde gerek şehir içleri gerek ise şehir dışlarında yorgunluktan dolayı veya bilmediklerinden dolayı VIP transfer hizmetlerine başvurmaktadırlar.

Neden VIP Transfer Hizmetleri Neden Tercih Edilmelidir?

VIP Transfer Hizmetleri bizim gerek kişisel konforumuzu gerek ise ailemizin veya misafirimizin konforunu en üst seviyeye çıkaracak hizmet şeklidir, bu nedenden dolayı kişi kendini veya çevresindeki insanları rahat hissettirecektir.

VIP Transfer Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Rezervasyon sonrasında kendinizi özel hissettirip çevrenizdekileri de hissettirebilirsiniz. Uçakla hava alanından geliyorsanız ve çevreyi bilmiyorsanız size hizmet verecek olan VİP transfer hizmetlisi hem sizi yormadan iniş noktasından alıp veya anlaştığınız konumdan alıp eğer ağır bir yükünüz varsa onları alıp size hizmet verecektir.

VIP transfer hizmetlerinde çalışan şoförler özellikle normal Taksi şoförlerine göre daha üst segmentte rahatlıkla sizlere şoförlük edeceklerdir ve bunu rahatlıkla hissedeceksiniz dir.

Toplu taşıma kullanmaktansa özellikle bu günlerde kendiniz ve yakın çevrenizdeki sağlığınız için çok daha güvenli olacaktır, malum pandemi etkisinden dolayı bir hayli gergin bir ortam veya dikkatsiz insanlar var bunlara maruz kalmayacaksınız.

Transfer araçlarının geniş olmasından dolayı eğer yükünüz çok ise ona göre daha fazla alan kalmasından dolayı bu konuda hiç bir şekilde kafanıza takılan bir nokta veya eksik olmayacaktır.

VIP Transferinde Kullanılan Araçlar Şoförler ve Diğer Bulunması Gerekenler

Tabi bu konuda anlaşmış olduğunuz şirket size önceden bir bilgilendirme formu veya tanımında bulunma zorunluluğuna sahiptir. Yoksa zaten tercih etmeniz pek uygun olmayacaktır. Dolayısıyla tercih etmiş olduğunuz transfer şirketinde olması gereken unsurlar şunlardır.

1.Aracın Boyutu; Araç kesinlikle ister kalabalık olun ister olmayın en bir Vıp minibüs büyüklüğünde olmalıdır, kişi sayınız fazla ve isteğiniz daha fazla ise ekstra kabin olabilir.

2.Aracın İçindekiler; Araçta muhakkak koltuk kılıfları olmalıdır, wifi olması gerekir, çocuğunuz var ise özel olarak ana kucaklı koltuk olmalıdır, güvenli olmalıdır. Kemerlerinin çalışması gereklidir ve bakıma girmesi gerekir.

3.Araçlardaki Şoförler; Araçlar için şoför alımından önce muhakkak bir teste tabii tutulması gerekir gerek şoförlük becerisi gerek ise insan ilişkileri açısından, gerekse anlaşılan firmaya göre yabancı dil bilmesi gerekir.

Peki, Yakın Zamanda Ne Gibi Önlemler Alınmalıdır?

Şimdiki zamanda malum Corona-19 Pandemisi hala ülkemizde ve birçok dünya ülkesinde devam ediyor, bu konu ile alakalı, her türlü önlemi almakta şirketler mecburidir. Kişilerin kendi tercihlerinde ise oldukça titiz davranmaları gerekir. Öncelikle Kişilerin kendisi dikkatli bir şekilde arınık olup ateşlerini ölçtürmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise yapılan uçuştan hemen sonra tekrar dikkatli olarak kontrolden geçip öyle araca girmelidirler, ülkemizin belirlediği ve sağlığımız için araçlara maskesiz binmek gayet tehlikelidir, bu konuda şoföründe maske takması ve sürekli araçta dezenfektan bulundurması gerekmektedir, malum VIP hizmeti taşıdığı çantayı ise eldivenle taşıyıp bir başka müşteri geldiği zaman o eldivenleri veya maskeleri kullandıktan sonra belirlenen atık alanlarına atması gerekir, arabada ateş ölçer bulundurup müşterileri girmeden ateşlerine bakması gereklidir. Müşterilerin de mümkün oldukça para transferini elden değil uzaktan yapmaları önemlidir, ne kadar az temiz o kadar az risk ve bunun için alınan tüm önlemlere harfi harfiyen uymaları hem kendi sağlıkları hem de çevresel sağlıkları için büyük bir önem taşımaktadır.

Bu VIP Hizmetleri Nereden Alabilirim?

Vip hizmetlerini araştırıp, bu konuda sertifikası bulunan güvenilir olan ve beklide reklam verecek güçte olan şirketlerin internet sitelerinden ulaşabilir, site içerisindeki numaralarından veya çevrenizde daha önce kullanıp memnun olan bir tanıdığınızdan ulaşabilir, anlaşmanız halinde ise VIP hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 3 =