50.000 Tl’lik Arabayı 250 TL Taksitle Sahip Olun

birevim kredisiz ev

Günümüz koşullarında ev araba sahibi olmak çok zor gibi görünüyor. Araba satın almak için ya kenarı da peşinatınız olmalı ya da kredi çekerek bunu yapmalısınız. Ne yazık ki birçok insan para biriktirmekte zorlanıyor. Aslında dönemimizin genel sorunları arasında para biriktirememek ve araç ya da ev alamamak geliyor.

Diğer bir yol ise kredi çekerek araç satın almak olacaktır. Ancak ülkemizde araç fiyatlarının son derece yüksek olması nedeniyle insanlar araç almakta zorlanıyor. Kredi çekerek araç almak şuan için oldukça zor. Bu nedenle de insanlar alternatif yollar arıyorlar. Alternatif yollar arasında Birevim firması geliyor. Birevim ile bugüne kadar ev, arsa ve araç sahibi olan binlerce insan var. Birevim oluşumu insanlara kredi çekmelerine gerek kalmadan araç satın alma fırsatı veriyor. 50 bin TL bedeli olan bir aracı sadece 250 TL taksit ile satın alabiliyorsunuz. Eminim ki Birevim hakkında bilgi sahibi olmayan ve ilk defa duyanlar için bu durum nasıl oluyor? Diye düşünebilirsiniz.

Birevim Araç Sahibi Yapıyor

Birevim ile istediğiniz miktarlarda ödemeler yaparak ev sahibi olabilirsiniz. Sistem son derece basit ve sorunsuz bir biçimde ilerliyor. İnsanların taşınmaz mallar sahibi olması için Birevim yıllardır çalışmalar yapıyor. Araç satın almak isteyenlerde rahatlıkla Birevim sistemine katılabilirler. Peşinat olarak isterseniz bir miktar ödeme yapabilir ve sisteme öyle dahil de olabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak peşinat verebilir ve ardından taksitlendirme ile araç sahibi olabilirsiniz. Ancak Birevim sistemi hiçbir şekilde sizlere peşinat zorunluluğu getirmez. İsteğe bağlı olarak peşinat ödersiniz. Ayda 250 TL ödemeler ile 50 bin lira değerinde bir aracı alma şansınız vardır. Sizler bankalar ile uğraşmazsınız. Daha doğru bir ifade kullanmak gerekirse hiçbir şekilde bankalar ile muhatap olmadan istediğiniz aracı satın alırsınız. İster sıfır bir araç isterseniz de kendi bulduğunuz 2. El bir aracı Birevim sistemi ile alabilirsiniz.

Birevim Kredi Çekmeden Araç Sahibi Yapıyor

Birevim sistemine dahil olanlar mutlu olarak ayrılıyor. En önemlisi ise ev, araç sahibi olan insanlar paralarını bankalara kaptırmıyor. Herhangi bir şekilde faiz sistemi yoktur. Kısa bir örnek ile açıklamak gerekirse 50 bin lira bedeli olan bir aracı almak için sadece Birevim sistemine dahil olmanız yeterli olacaktır.

Ayda 250 TL minimum ödeme yaparak istediğiniz şekilde araç sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca daha yüksek miktarlarda ödeme yapmak isterseniz de süreci siz belirlersiniz. Hiçbir şekilde fazla ödeme yapma gibi bir durum yok. Satın alınan aracın toplam tutarı ne kadar olursa sisteme o kadar ödeme yaparsınız. İsteğe bağlı olarak toplu ödeme ya da daha fazla miktarlarda ödeme yapma şansına sahipsiniz. Bu süreçte Birevim ile iletişime geçebilir ve kesinlikle araç sahibi olma konusunda detaylı şeylerde öğrenebilirsiniz.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Filiz Yüksel Reply

  Çok güzel fırsat ancak 50.000 TL’ye alınabilecek araç kalmadı desek yalan olmaz 🙂

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Musa Bey,
   Birevim sistemine dahil olanlar bu sistemle hem sıfır hem de ikinci el araç alabilmektedirler.

 2. Tuğba Acar Reply

  Gerçekten şahane fırsat, aylık 250 TL çoğumuzun keyfi gider parası, bu parayı ayırıp bir araç sahibi olmak artık hayal değil 🙂

 3. Müge Özcan Reply

  50.000 TL’ye araç bulabilmek çok zor günümüzde ama bulunursa da 250 TL taksit çok güzel fırsat

 4. Furkan Gül Reply

  50.000 TL’yi 250 TL taksitle ödeme fırsatı gerçekten şahane, kalanını peşin sağlayıp 250 TL taksitle araç sahibi olabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + 14 =