150.000 TL’lik Ev İçin 750 TL Taksitle Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Günümüzde ev sahibi olmak son derece önemli, ev kiralarının son derece yüksek olması geçim sıkıntısının hat safha da olması insanları zora sokuyor. Evi kendisinin olan insanların daha rahat bir yaşam sürdüğünü ve kiracılar için her ay işkence olan kira ödemelerinden kurtulduğunu söylemekte yarar var. Birevim sayesinde 750 TL aylık ödemeler ile kira öder gibi kendi evinize sahip olursunuz.

Günümüzde ev sahibi olmak için bankalardan kredi çekmek gerekiyor. Banka kredi faiz oranları da son derece yüksek ve kredi ile alınan ev hem ağır ödemeleri beraberinde getiriyor hem de eve 2 katı para ödeyerek sahip oluyorsunuz. Bu nedenle de ev almak için bankalara bulaşmak bazı insanları ileriki dönemlerde pişman edebiliyor. Bu nedenle Birevim sistemi ev almak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Herhangi bir şekilde bankalar ile muhatap olmadan ev sahibi oluyorsunuz. Sorunsuz ve hızlıca ev almak için sizlerde Birevim sistemlerine katılabilir ve geleceğiniz için bir ev sahibi olabilirsiniz.

Ayda 750 Ödeyerek Ev Sahibi Olun

Ayda 750 TL ödeyerek ev sahibi olmak Birevim sistemi ile son derece kolay olacaktır. Sistem son derece basit bir şekilde ilerliyor. Sizler isterseniz peşinat verebilirsiniz. Hayır, ben peşinat vermek istemiyorum diyenler içinde herhangi bir zorlama yok.

Birevim sistemi kira öder gibi ev sahibi yapar. Birevim sisteminde dilediğiniz evi satın alırsınız ve ekstra bir ücret ödenmesi de söz konusu değildir. Bu nedenle sistem sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Kiracılar çok iyi bilir ki ayda 750 TL ödeme oldukça ufak bir rakam çünkü aylık olarak sürekli ev kirası ödemek bir süre sonra insana zor geliyor. Birevim sistemi kendinize ait bir ev sahibi olmanızı sağlar. Aylık 750 TL kira öder gibi kendi evinize girip oturmak ve ardından ödemelerin bitmesi ile kendi evinize sahip olmak mümkün olacaktır.

Birevim Bankalarla Uğraşmadan Ev Almanızı Sağlar

Kredi çekmeden aylık 750 TL ödeyerek kendi evinize sahip olabilirsiniz. Birevim sistemine gelen herkes ödemelerini havuza yapar ve bu havuzda para birikir. Katılımcı binlerce insan vardır ve bu süreçte ödemeler geldikçe kişiler ev sahibi olurlar.

Harika sorunsuz ve hızlı çalışan sistem sayesinde Birevim sizlere kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlar. Aylık ödemeleri de yine siz belirlersiniz. Senet imzalama ya da bankaların aracı olması gibi durumlar söz konusu bile değildir. Bu nedenle sistem güven verir ve evinizi güvenle alabilirsiniz.

Kredi çekerek ev almak ile Birevim sistemi ile ev almak arasında dağlar kadar fark vardır. Bu nedenle kredi faizi ödemeden ev alabilir ve en önemlisi aylık ödemelere de kendiniz karar verirsiniz.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Yeliz Yalçın Reply

  Bu tarz fırsatlar gerçekten bizim gibi ev hayali kuran insanlar için büyük fırsat oluyor 🙂

 2. Melike Yavuz Reply

  750 TL taksitle ev sahibi olmak çok güzel bir şey günümüzde bu fiyatlara kirada oturmak bile zor

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Yasin Bey,
   Bu fırsatı değerlendirmek için Birevim firmasına başvurmanız yeterlidir.

 3. Asya Yıldırım Reply

  Birevim’in böyle güzel kampanyalarına denk geldiğimde çok alasım geliyor ama imkanlar kısıtlı, pandemi sonrası düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + nine =