Birarabam’la Tasarruf Yaparak Araba Sahibi Olun

birevim kredisiz ev

Birarabam araba sahibi olmak isteyen ama arabanın neredeyse kendi fiyatı kadar da borçlanmak istemeyen alıcılar için çözümler sunuyor. Arabanızı faiz ödemeden alabilmenizi sağlayan fırsatlar sayesinde Birarabam’la tasarruf yaparak araba sahibi olun.

Birarabam Nedir?

Birarabam, alıcıların birikim yapmadan, peşinat ödemeden, kredi ile uğraşmadan araba alabilme şansları bulabildiği bir sistem sunuyor. Birarabam nedir; en kısa verilecek cevap ile Birarabam, araba sahibi olmak isteyen fakat durumundan dolayı bunu yapamayan alıcıların arabalarına kavuşmalarını sağlıyor.

Hiç kullanılmamış ya da 2. el beğendiğiniz bir araca sahip olabilirsiniz. Bunun için bankalar ile uğraşmanıza ve büyük yükler altına girmenize gerek kalmaz. Çeşitli kampanyalarından yararlanarak paranızı iyi şekilde değerlendirmek için Birarabam’la tasarruf yaparak araba sahibi olun.

Birarabam Araba Alma Yöntemleri

Birarabam, alıcıların kendi durumlarına göre araçlarını alabilmeleri için alıcılara yöntemler sunmaktadır. Bu yöntemler içerisinden kendinize uygun olanı seçerek Birarabam’la tasarruf yaparak araba sahibi olun. Bu sayede hem paranızı iyi değerlendirin hem de faiz ödemek zorunda kalmayın.

Birarabam ile almak istediğiniz aracın fiyatını belirleyin. Bu fiyata uygun olarak, araç almak isteyen diğer kişiler ile gruplandırılacaksınız. Araba alabilmek için hızlı teslim ve küçük taksit yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden aracınızı hızlı şekilde alabildiğiniz yöntemde taksit satısı daha azdır. Bu da daha yüksek ödemeler yapmanızı gerektirir. Diğer yöntemde ise taksit sayısı artar ancak aracınıza daha geç sahip olabilirsiniz.

Birarabam araba alma yöntemleri kullanırken, aracınızı alabilmeniz için diğer alıcılar ile kuraya gidersiniz. Bu alıcılar sizin ile aynı değerde araba almak isteyen ve aynı sayıda taksit ödeyecek olan kişilerdir. Kura sonucunda arabanızı ne zaman alacağınız belirlenir. Bu sıra, her ay 1 kişinin araba almasına yönelik olarak kaçıncı ayda arabanızı alacağınızı göstermektedir. Aracınızı ilk ay alabilmeniz de son ay alabilmeniz de mümkündür.

Birarabam sistemi içerisinde paranızı en iyi şekilde değerlendirebilmenizin sebebi, en son arabayı alan kişi olsanız dahi, faiz ödemeden araba sahibi olabilmenizdir. Arabanızı ilk ay alan olmanız durumunda ise hızlı şekilde arabaya sahip olabilir ve borcunu arabanızı kullanırken ödeyebilirsiniz.

Ödemenizi sistemin size sunduğu ödeme ayları içerisinden seçerek yapmanız gerekiyor. Sizin ile aynı ücrete sahip araba alacak kişiler bu şekilde belirleniyor.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Arabanızı alırken Birarabam’la tasarruf yaparak araba sahibi olun. Birarabam arabanızı gerçek değeri ile almanıza olanak sağlayacaktır. Taksitlendirme seçenekleri ile aracınızı taksitli almanızı sağlar.

Tasarruf nasıl yapılır; sistemin asıl mantığı, bankayı aradan kaldıracak olan taksitlendirme sistemidir. Taksitlendirme sistemi ile aslında bir dayanışma ortamı yaratılmış olur. Her ay aynı fiyatta araba alacak olan alıcıların ödeme yapması sayesinde bir kişi arabasına kavuşur. Aslında, her kullanıcı kendi arabasını parça parça öderken, her ay bir kişinin de araba sahibi olmasına yardım etmektedir.

Sistem içerisinde paranızı en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için taksitlerinizi aksatmadan ödemeniz ve kurada sonuncu dahi olsanız çıkmamanız önemlidir. Sistemin içerisinde para ödedikten sonra çıkmanız halinde sistem size yatırdığınız araba parasını iade etmektedir. Ancak, yatırmış olduğunuz çalışma parasını alamazsınız ve bunca zamanınızı boşa harcamış olursunuz. Bu da tasarruf yapmak değildir.

Tasarruf Yaparak Araba Sahibi Olun

Başkaları ile yardımlaşarak ve Birarabam’la tasarruf yaparak araba sahibi olun. Arabanızı paranızı iyi şekilde değerlendirerek edinin. Daha sonrasında arabanızın fiyatının çok üstünde ödemeler yapmaktan kaçının. Aracınızı en son alsanız dahi karlı olacağınız bu sistem ile tasarruf yaparak araba sahibi olun.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + 5 =