Fuzulev’le Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

birevim kredisiz ev

Banka kredilerinden, gereksiz yüksek faizlerden usanmışsanız, kendi bütçenize uygun şekilde Fuzulev’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Hayalinizdeki eve kavuşabilmek ve aynı zamanda ödemeleri kendinize uygun yapabilmek istiyorsanız, Fuzulev ödeme yöntemleri ile bunu yapabilme şansı elde edersiniz.

Fuzulev Nedir?

Fuzulev nedir; çeşitli ev sahibi olma modelleri ile size hayalinizdeki evi aldıracak bir sistemdir. Bu sistemde yardımlaşarak ev sahibi olursunuz. Evinizin borcunu banka kredisi ile ödemek yerine, diğer Fuzulev kullanıcıları ile yardımlaşarak ödersiniz ve bu sayede banka faizlerine ihtiyacınız olmadan ev sahibi olabilirsiniz.

Kira öder gibi Fuzulev’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Belirlediğiniz fiyatlar ve ödeme planları üzerinden evinizi zorlanmadan alın. Farklı ev sahibi olma modelleri arasından kendinize en uygun olanı seçin ve hemen ev sahibi olun. Sistemin sunduğu seçeneklerle bütçenizi zorlamayın ve yüksek faiz oranları ile uğraşmayın.

Fuzulev Ev Alma Yöntemleri

Kendinize uygun ödeme ve ev sahibi olma planları için Fuzulev ev alma yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde Fuzulev’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Yöntemler alıcıların isteklerine göre seçebilecekleri ayrı modeller barındırmaktadır. Bu modellerin hiçbirinde vade farkı ya da faiz bulunmamaktadır

Zaman Tassarruflu Model; bu yöntem ile ev sahibi olmak için alacağınız evin fiyatını belirlersiniz. Vadenizi belirleyerek ev sahibi olmak isteyen diğer kişilerin de bulunduğu bir gruba katılırsınız. Çekiliş sonucu bu gruptan bir kişi her ay ev sahibi olur. Evinizi aldıktan sonra ödemeleriniz belirlenen tutarda artar ve daha hızlı şekilde evinizin borcunu ödemiş olursunuz. Dilerseniz ara ödeme yaparak ya da peşinat vererek de ödemelerinizin süresini kısaltabilirsiniz.

Sabit Teslim Model; bu model ile ev sahibi olabilmek için de çekilişe katılmanız gerekmektedir. Bu çekilişe katılacağınız grubu, taksitlendirmenizin miktarına göre ayarlanmaktadır. Dilediğiniz taksitlendirme seçenekleri ile belirlediğiniz fiyatı ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Taksitlerinizin tüm sabittir. Peşinat yapmanıza gerek yoktur.

Çekilişsiz Teslimat Modeli; çekiliş olmadan belirlediğiniz ödeme planına uygun olarak evinizi alırsınız. Bu ödeme planında evinizi hangi ay alacağınız bellidir ve ödemelerinizin tutarı da bellidir. Bu sayede hem ödemelerinizi ne şekilde yapabileceğiniz hem de evinizi ne zaman alabileceğiniz kesin tarihlere bağlıdır.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Ev alma ihtiyacı hissede insanlarla bir araya gelerek Fuzulev’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Birçok kişi bankaların faizlerinden ya da kötü ödeme planlarından sıkıntı yaşamaktadır. Bankalara alternatif olarak bir çözüm bulunamadığı için yüksek faizler ile aldıkları evin fiyatından çok fazlasını ödemek zorunda kalmaktadır.

Tasarruf nasıl yapılır; faiz ödemek istemeyen ve evini gerçek değeri ile almak isteyen alıcıların bir araya gelmesi ile tasarruf edilir. Alıcılar mantık olarak birbirlerinin ev sahibi olmalarına destek olur ve bu sayede tasarruf ederler. Alıcıların sıra ile ev sahibi olduğu yöntemler bulunur. Bu yöntemler dışında çekiliş ile şansınızı denemek istemezseniz, çekiliş olmayan yöntemler ile de ev sahibi olabilirsiniz.

Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

Günümüzde gayrimenkul fiyatlarının artması ve banka faizlerinin de alıcılara zorluk çıkarması sebebiyle, alıcılar yatırımlarının gayrimenkulden uzaklaştırabiliyor. Tasarruf ve birim yöntemi olarak gayrimenkul kullanmak isteyen alıcılar, tasarruf edemedikleri için bu yöntemden uzaklaşıyor. Uygun ödeme planları ile tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Fuzulev’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Gerekende fazla para ödemeden, bankalar ile muhatap olmadan, faizler ile boğuşmadan ev sahibi olabilirsiniz. Evinizi dilediğiniz ödeme yöntemleri ile alarak bütçenizi zorlamaz ve bu sayede tasarruf edebilirsiniz. Kira ödemekten kurtulur ve kendi evinize sahip olabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + fourteen =