Eminevim’le Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

birevim kredisiz ev

Bir ev sahibi olmanın hayalini kuruyorsanız, Eminevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Evinizi uygun fiyat ile alarak zarar etmemek ve zorlanmadan ödeyebilmek için Eminevim ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yüksek banka faizler, ödemesi zor krediler, yüksek taksitlendirmeler ile kendinizi zor sokmak yerine, kolayca evinizi alın ve değerini ödeyin.

Eminevim Nedir?

Eminevim nedir; bir sistem üzerinden faiz ödemeden taksitle evinizi alabilmenizi sağlamaktadır. Evinizi alırken uygun ödeme planlarından kendinize uygun olanı seçerek evinizi alabilirsiniz.

Diğer ev almak isteyen kişiler ile birlik olarak birbirinize destek olabilirsiniz. Evinizi alırken banka kredisi kullanarak yüksek faizlendirmeler ile karşılaşmak yerine Eminevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Evinizi diğer alıcılar ile birlikte ödeyin ve siz de onların evlerini almalarına yardımcı olun.

Evinizi alırken banka kredilerine ödeyeceğiniz tutarın çok düşün bir miktarını Eminevim ile çalışmanıza ayırarak kalan kısmıyla da evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ev alırken tasarruf etmek ve gereksiz ödemelerden kaçınmak istiyorsanız, Eminevim ile çalışabilirsiniz.

Eminevim Ev Almaya Yöntemleri

Evinizi alırken Eminevim ev alma yöntemleri arasından kendinize uygun olanı seçerek kolaylıkla ödemenizi yapabilirsiniz. Çekiliş ile evinizi peşinat ödemeden alabildiğiniz gibi, peşinat ödeyerek taksitlerinizi daha kısa sürede bitirme ve çekilişe girmeme şansına da sahipsiniz. Aynı zamanda faiz ödemez ve evinizin gerçek değeri ile satın alma işlemlerinizi yaparsınız.

Çekilişli yöntemde her ay noter huzurunda çekilen çekiliş ile şanslı alıcı belirlenir. Bu sayede ev sahibi olur ve siz de belirlediğiniz vadeyi ödemeye devam edersiniz. Ev size çıktığı zaman vadenizi bitirene kadar ödersiniz ve daha sonra evinizin borcunu bitirirsiniz.

Ara peşinat ile taksitlerinizin miktarını ve borcunuzu azaltabilirsiniz. Böylelikle hem çekilişe girmez ve belirlenen zamanda evinize kavuşursunuz hem de ödemelerinizi daha kısa sürede bitirmiş olursunuz.

Kendinize uygun belirleyeceğiniz ödeme planlarında taksitlerinizi ve taksitlerinizin miktarını kendiniz belirlersiniz. Bu sayede bir programın içine girer ve bu programdaki ev sahibi olmak isteyen diğer kişiler ile yardımlaşmış olursunuz. Banka kredilerinden ve sıkıcı kurallardan kurtulmak için Eminevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Nasıl Tasarruf Yapılır?

Bilindiği üzere, bankalardan alınan krediler o anda kişilerin ihtiyaçlarını karşılaması sebebiyle kurtarıcı gözükse de, borcu ödemeye geldiği zaman nasıl bir yük olduğu anlaşılıyor. Faizler, banka sıkıştırmaları, kefile olan mahcubiyet gibi pek çok konuda canınız sıkılabiliyor. Canınızı sıkmamak ve ödeme kolaylığı ile bütçenizi sarsmadan ev sahibi olabilmek için Eminevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Nasıl tasarruf yapılır; tasarrufunuzu şirketin sunmuş olduğu fırsatlar sayesinde yaparsınız. Faize ödeyeceğiniz para ile daha değerli bir ev alabilir ve tasarruf ederken kazanç sağlayabilirsiniz. Alıcıların birlik olarak ev sahibi olabildiği sistem sayesinde, hiçbir alıcı bütçesini aşan faizler ödemek zorunda kalmadan evini alabilme şansını yakalar. Bu sayede hayalinizdeki eve kavuşurken saçma paralar ödemek zorunda kalmazsınız.

Aynı zamanda, ödeme kolaylıklarının arasında taksit erteleme gibi kullanıcıların zor durumlarını düşünen avantajlar da bulunmaktadır. Eminevim ile ev alırken destek bulabilirsiniz.

Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

Bütçenizi aşan ödeme planları yerine tasarruf yaparak ev sahibi olun. Evinizi alırken para kaybetmek yerine, paranızın değerinde ev sahibi olun ve tasarruf edin. Evinizi yatırım için almanız durumunda ise bu sayede kar edebilirsiniz.

Evinizi değerinde alarak, paranızı koruyarak ve bankaların ağır yükleri ile uğraşmadan Eminevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Hayalinizdeki eve kavuşun ve bunu yaparken kolaylıkla ödeme yapın.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Büşra Bulut Reply

  Tasarrufu teşvik ederek ev sahibi olabileceğimizi aşılamaları güzel bir reklam girişimi bence

 2. Ahmet Aksoy Reply

  Reklam girişimi çok başarılı, ancak ülkemizde bu tasarrufu başarılı yapabilecek birey sayısı bence çok az, çok fazla gereksiz harcamalar yapıyoruz

 3. Yusuf Ünal Reply

  Slogan güzel, ancak eminevim bir süredir hakkında çıkan olumsuz yorumları düzeltmeyi pek tercih etmedi gibi

 4. Öznur Şahin Reply

  Eminevim tasarruf yaparak ev sahibi yapma reklamının stratejisi çok güzel, yorumlarda gayet olumlu 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + seventeen =