Destekevim’le Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

birevim kredisiz ev

Ev almak gibi bir hayal kuruyorsanız, ancak bu sadece hayalde kalıyorsa, Destekevim ile bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Faizsiz, peşinatsız Destekevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Evinizi uygun şartlar ile alarak yatırım yapabilir, hayalinizdeki ev için uygun ödeme planları ile ödeme yapabilirsiniz.

Destekevim Nedir?

Destekevim nedir; Destekevim ev sahibi olmak isteyen kişilerin, isteklerine uygun olarak gruplar haline getirilmesini ve ev alırken birbirlerine destek olmasını sağlayan bir kuruluştur. Bu kuruluşun bünyesinde, peşinat ödemeden ve banka faizleri ile uğraşmadan evinizi alabilirsiniz.

Evinizi alırken diğer alıcıların da ev sahibi olmasını sağlarsınız. Diğer alıcılar da sizin evinizi alabilmenizde size destek olurlar. Böylelikle birlik içerisinde bankalara ya da borçlanmalara gerek kalmadan evinizi taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Taksitlendirmeleri kendinize göre ayarlayarak, kendi bütçenize uygun şekilde Destekevim’le ev sahibi olun. Evinizi dilediğiniz yerden ve dilediğini fiyatta seçebilirsiniz. Destekevim bu evi alabilmeniz için size uygun olabilecek ödeme planlarını sunacaktır.

Destekevim Ev Alma Yöntemleri

Evinizi alırken kendinize uygun planı belirlemek için Destekevim ev alma yöntemleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu yöntemler ile hem ödeme planınızı hem de eve ne şekilde sahip olmak istediğinizi belirlersiniz. Peşinat ve faiz ödemeden kirada oturur gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Çekilişli yöntem kullanarak ev sahibi olmak isterseniz, her ay çekiliş ile programınız içerisinde bir kişinin ev sahibi olmasına yardımcı olursunuz. Çekiliş sonuçlarından sizin adınızın çıkması ile evinizi alabilirsiniz. Çekiliş ile evinizi aldıktan sonra ödeme planınızı biraz yükseltebilir ya da ara peşinat verebilirsiniz. Bu sayede ödemeniz daha kısa süre içerisinde bitecektir.

Sabit ödemeler yaparak da ev sahibi olabilirsiniz. Belirlediğiniz taksitleri her ay aynı şekilde ödemeniz halinde, vadeniz bittiği zaman evinizin borçlarını bitirmiş olursunuz. Dilerseniz ödemenizin başında dilerseniz ortalarında peşinat vererek evinizin borcunu daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Bu ödeme planında evinizi ne zaman teslim alacağınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yükselen ev endekslerine göre bir ödeme planı seçebilirsiniz. Bu durumda ödemeleriniz merkez bankasının belirlediği endekslere göre artmaktadır. Bu artış, evinizi aldığınızda daha değerli bir ev alabilmenize olanak sunmaktadır. Bir evi çok beğenmişseniz ancak siz alana kadar fiyatı artmışsa, ödeme planınızı değiştirerek evi alabilirsiniz.

Kendinize uygun ödeme planları ve yardımlaşarak Destekevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Sizler gibi pek çok alıcının arasına katılarak birbirinize destek olmanın tatlı sonuçları ile ödüllenin.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Ev alırken gereksiz seviyelerde borçlanmak, bu borcu çok uzun süre boyunca ödemek, yüksek taksitlendirme miktarları ve taksitlendirmelere bağlı olarak artan faizler ile uğraşmak tüm ev sahibi olmak isteyen alıcıların kabusudur.

Ev sahibi olabilmek için de senelerce çalışarak para biriktirmek, evinizi yaşlandığınız zaman alacağınız anlamına geliyor. Evinize uygun yöntemler sayesinde Destekevim’le tasarruf yaparak sahip olun. Evinizi alırken kendinizi zora sokmayın ve 2 ev alabileceğiniz paraları bankalara ödemeyin.

Tasarruf nasıl yapılır; tek başına olmaktansa başkalarından destek alarak bir şey yapmak daha kolaydır. Ev almak için de başkaları ile birlik olabilir ve birbirinizin yükünü hafifletebilirsiniz. Aynı amaca sahip insanların birbirine destek olması sonucu tasarruf sağlanır.

Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

Bankalara ödeyeceğiniz paradan tasarruf yaparak ev sahibi olun. Bu sayede evinizi daha yüksek fiyatlar arasından seçebilir, evinizin içini dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz.

Yatırım yapmak ve kar etmek için Destekevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Banka kredilerine yüksek faizler ödeyerek ev sahibi olmaktansa, Destekevim ile yatırımlarınızı yaparak ev sahibi olun ve kar edin.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Osman Şahin Reply

  Destekevimden ev alan teyzem, kura sürecinde çok beklemişti ancak sonrasında beklediğine değdiğini belirtmişti. Günümüzde ev sahibi olabilmek gerçekten zor, bu tarz firmaların bunu kolaylaştırıyor 🙂

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Osman Bey,
   Günümüzde ev almak gerçekten çok zor ancak Destekevim gibi firmalar ev ve araba alma konusunda bizlere yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − 6 =