Birikimevim’le Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

birevim kredisiz ev

Birikimevim sayesinde hayallerinizdeki evi alabilirsiniz. Banka faizleri, kefil, peşinat ile uğraşmadan evinizi alabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Paranızı iyi şekilde değerlendirmek ve zarar etmemek için Birikimevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim nedir; alıcıların zorlanmadan ev alabilmelerini sağlayan ve bunu yaparken faiz almayan bir sistemdir. Bu sistem ile evinizi alabilmek için evinizi alacağınız fiyatı belirlemeniz yeterlidir. Daha sonrasında sistemin avantajlarından yararlanarak kolaylıkla ödeme yapabilir ve ev sahibi olabilirsiniz.

Birikimevim, ev sahibi olmak isteyen pek çok alıcıyı bir araya getirmektedir. Bu sayede işleyen sistemde, alıcılar birbirlerine yardımcı olarak bankanın yüklerinden kurtulmaktadır. Siz de bankanın yükleri ile uğraşmak istemiyorsanız Birikimevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Birikimevim, farklı fırsatlar ile ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Evinizi kira öder gibi taksitler ödeyerek alabilmenizi sağlamaktadır. Borcunuzu öderken zorlanmadan bu ödemeyi yapabilmenizi sağlar. Siz de bu sayede Birikimevim ile ev sahibi olmuş olursunuz.

Birikimevim Ev Alma Yöntemleri

Birikimevim kendinize uygun ödeme planlarını bulabilmeniz için farklı sistemler geliştirmiştir. Birikimevim ev alma yöntemleri arasından size uygun olanını bularak ödemenizi zorlanmadan yapabilirsiniz. Bu ödeme yöntemlerinde ödemeler farklılık gösterdiği gibi, evi alma tarihiniz de farklılık göstermektedir.

Erken teslim ile kendinize bir ödeme planı oluşturmak isterseniz, alacağınız evin tutarı, ödeme yapacağınız taksit sayısı gibi durumlarınızın benzer olduğu diğer alıcılar ile bir programa dahil edilirsiniz. Bu programda ev sahibi olma zamanınız kura ile belli olur. Noter huzurunda çekilen kurada, adınızın çıkma sırasına göre, ödemeye başladığınız aydan itibaren kaçıncı ayda evinizi alacağınız belli olur. Ödemeleriniz evi aldıktan sonra diğer kullanıcıların da evlerini daha kısa sürede alabilmeleri için biraz arttırılmaktadır. Peşinat ödemek isterseniz, ödemeleriniz daha kısa sürede bitebildiği gibi, peşinat ödeme gibi bir zorunluluğunuz da yoktur.

Serbest teslimat sisteminde ise paranızı kendi durumunuza göre değerlendirirsiniz. Taksit sayınızı ve taksit miktarınızı kendiniz belirlersiniz. Bu sayede evinizi kendinize en uygun ödeme biçimleri ile erkenden alabilme şansını yakalarsınız. Bu sistemde kura olmadığı için evinizi ödemenizin yarısını yaptıktan sonra teslim alabilirsiniz. Yarısını peşinat olarak vermeniz durumunda evinizi direkt olarak alabilme şansına da

sahipsiniz. Ancak uygun taksitlendirmeler ile bu kadar peşinat vermenize gerek kalmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Sabit sistem ile almak isterseniz kura sonrasında da paranızı sabit olarak ödersiniz ve vadeniz bittiğinde borcunuz da bitmiş olur. Dilediğiniz yöntemleri kullanarak hayalinizdeki eve kavuşmak için Birikimevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Pek çok alıcı, banka kredilerinin yüksek faizlerinden ve koşullarından sıkılmış durumda. Bu yüzden ya ev almaktan vazgeçiyorlar ya da paralarını biriktirerek ev almaya çalışıyorlar. Para biriktirerek tasarruf edilse de yaşlanınca ev sahibi olmak yerine Birikimevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Tasarruf nasıl yapılır; bir araya gelen ev almak isteyen alıcılar, birbirlerine destek olarak ev almaktadır. Bu sayede sırası gelen alıcı, parasını ödemeye devam etse de daha hızlı şekilde ve banka faizlerinden zarar görmeden ev sahibi olabilmektedir.

Sırasız sistemlerde ise bir döngü vardır. Siz evinizi paranın yarısını yatırarak alırken, bir başka kimsenin evinin yarısını ödemiş olursunuz. Bir başka kişi de sizin evinizin yarısını ödemektedir. Yani, alıcıların bankanın faizleri ile uğraşmak yerine bir sistem içerisinde birbirlerine yardım etmektedir.

Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

Paranızı boşa harcama yerine tasarruf yaparak ev sahibi olun. Bu tasarrufu yapabilmeniz için Birikimevim size ödeme kolaylıkları sunmaktadır.

Hayalinizdeki evde oturmak için banka kredileri kullanmak yerine Birikimevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Bu sayede evinizin gerçek değerini ödeyerek zarar etmekten kurtulun.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Duygu Bozkurt Reply

  Birikimev gerçekten tasarruf yaparak ev almanıza olanak sağlıyor. Günümüzde ev sahibi olmak bu kadar zorken, böyle fırsatları değerlendirmek lazım

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Duygu Hanım,
   Birikimevim tasarruf yaparak ev sahibi olunabileceğini bizlere tekrar gösteren bir firmadır. Özellikle faizsiz olarak ev sahibi olmak isteyenler tercih etmektedirler.

 2. Kübra Aslan Reply

  Birikimevim’de evin fiyatına göre mi taksit belirleniyor? Yoksa bizim ödeyebileceğimiz rakama göre mi?

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Kübra Hanım;
   Bu tarz firmalarda gireceğiniz gruba göre taksit tutarınız belirlenebildiği gibi ödeme yapacağızı tutara göre grubunuzu da belirleyebiliyorsunuz. Birevim firmasını da incelemenizi tavsiye ederim.

 3. Aysel Yavuz Reply

  Tasarruf yaparak gerçekten ev sahibi olunabiliyormuş, kendim bizzat şahit oldum. Arkadaşım şu an tasarruf yaparak aylık taksitlerini çıkarıyorlar 🙂

 4. Arif Arslan Reply

  Hem tasarrufa yönlendirmeleri hemde yapılan bu tasarrufla ev sahibi olabileceğimizi hatırlatmak güzel bir reklam yöntemi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + 20 =