Shell Taşıt Tanıma Sistemi Nedir? Taşıt Tanıma İle Tasarruf Edin

birevim kredisiz ev

Shell taşıt tanıma sistemi sayesinde akaryakıt dolum işlemlerini doğru ve hızlı bir şekilde yapma şansınız bulunmaktadır. Bu sisteme dahil olan firmalara ait araç filoları birçok avantajdan ve kolaylıktan yararlanma şansı bulunmaktadır.

Araca takılacak olan taşıt tanıma sistem ile birlikte tabancanın olduğu noktaya durduğunuz anda akaryakıt dolumu hızlıca yapılacaktır. Ayrıca düzenli aralıklar ile verilecek olan raporlar sayesinde tüm filoya ait yakıt tüketimini yakından takip etme ayrıca filoda yer alan tüm araçların yakıt tüketim miktarlarını kontrol etme şansınız olacaksınız. Bu sistemi kullanmak için firma olarak Shell ile iletişime geçerek gerekli sözleşmeye imza atmanız gerekiyor.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Shell firmasına ait olan taşıt tanıma sistemi basit bir cihaz yardımı ile çalışmaktadır. Özel olarak hazırlanan cihazlar araca monte edilmektedir. Taşıt programlama ünitesi araçta uygun bir noktaya takılırken aynı zamanda depo anteni akaryakıt deposunun girişine takılmaktadır.

Bu anten araca koyulan yakıtın doğru olmasına izin vermektedir. Tabanca ile iletişime geçerek araca ihtiyacı olan yakıt türünü doğru şekilde aktarmaktadır. Sistem yakıt transferini hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirmektedir. Geniş bir araç filosuna sahipseniz yakıt işlemleri ile başınızı ağrıtmamak için Shell tarafından sunulan bu sistemi tercih etmeniz doğru seçin olacaktır. İşlemlerini hızlı, kolay ve rahat bir şekilde yapılacaktır.

Shell Taşıt Tanıma Sisteminin Avantajları

Sistem kullanılmaya başlandığı andan itibaren birçok avantaj sağlamaktadır. Öncelikle tüm araçlara kolay bir yakıt ikmalinin sağlanması yapılırken aynı zamanda ödeme kolaylığı da yapılmaktadır. Tüm faturalar ve fişler için muhasebe kolaylığı sağlanıyor. Gerekli aralıklarla sizlere alınan yakıt miktarları rapor ediliyor.

Firmaya ait 1000’e yakın istasyondan rahatça yakıt ikmali yapılma kolaylığı sağlanıyor. Tüm araçları görebilmek ve sistemi takip edebilmek için firmaya ait TTS web sitesi üzerinden takip imkanı sunuluyor. Sistem 7/24 kesintisiz olarak hizmetine devam ediyor. Sizde bu sisteme dahil olarak birçok açıdan avantaj sağlayan bu yöntemi filonuzda ki tüm araçlara takarak rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz.

birevim
Paylaş

12 Comments

 1. Yasemin Kara Reply

  2 yıldır Shell TTS kullanıyorum çok memnunum, araçtan inmenize gerek kalmadan yakıtınızı alıp gidiyorsunuz

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Yasemin Hanım,
   Shell Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde araçtan inmeden benzin alımı yaparak zamandan tasarruf yapabilmekte aynı zamanda yakıt giderlerinizi çok daha kolay takip edebilirsiniz.

 2. Sena Özkan Reply

  Bireysel için çıkardıkları taktirde büyük bir ilgi göreceğini düşünüyorum bu taşıt tanıma sisteminin.

 3. İbrahim Güneş Reply

  Arkadaşlarım çalıştıkları şirkette Shell taşıt tanıma sistemi kullanıyorlar, bireysele gelse benimde kullanacağım bir şey

 4. Ceren Özdemir Reply

  Taşıt tanıma sistemi son zamanlarda ülkemizde çok popüler ancak bireysel kullanılmadığını bilmiyordum.

 5. Nil Ünal Reply

  Shell yakıt konusunda gerçekten çok iyi işler çıkaran bir petrol firması, ama gel gelelim şu taşıt tanıma sistemini bireysele bir türlü getirmedi 🙂

 6. Muhammed Kara Reply

  Shell taşıt tanıma sistemini ülkemizde ilk kullanan şirketlerden biridir, tek sorun bunu bireysele getirmemeleri

 7. Hasan Can Reply

  Shell taşıt tanıma sistemi gerçekten şahane işliyor, şirket aracımda kullanıyorum çok kolay oluyor yakıt almak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 14 =