Vizyonevim’le Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

birevim kredisiz ev

Vizyonevim kampanyalar ve yöntemler ile insanları ev sahibi yaparken aynı zamanda da hediyeler ile mutlu etmektedir. Ev sahibi olabilmek için yüksek faizler ödemek istemiyorsanız, evinizin gerçek fiyatı ile alım işlemlerinizi yapmak istiyorsanız Vizyonevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Vizyonevim Nedir?

Ev almak için bankalar ile uğraşmak istemiyorsanız Vizyonevim nedir konusu hakkında bilgi sahibi olmanız işinize yarayacaktır. Vizyonevim, ev almak isteyenlerin faizsiz ve peşinatsız şekilde ev alabilmelerine yardımcı olan bir sistem sunmaktadır. Bu sistem ile alıcılar evlerini uygun taksitlendirmeler ile alırken, aynı zamanda faiz ödemeden ev sahibi olmanın avantajını yakalamaktadır.

Vizyonevim ile ev sahibi olmak için yerine getirilmesi gereken durumlar bulunmaktadır. Paranızı en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için bu koşulları kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Kazanmış olduğunuz parayı bankalara kaptırmamak için Vizyonevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Vizyonevim Ev Alma Yöntemleri

Vizyonevim alıcılara ev alma yöntemleri yanında hediyeler de sunmaktadır. Bu hediyeler de değerli hediyeler oldukları için alıcılar ev alırken faiz ödememenin yanında karlı bir pozisyona da geçebilmektedir. Vizyonevim ev alma yöntemleri, alıcıların kendilerine uygun olan yöntemi seçebilmelerini sağlamak için çeşitlilik göstermektedir. Bu sistem içerisinde ev almak için kura sistemini, kesin tarihli alım sistemini ya da esnek ödeme sistemini kullanabilirsiniz.

Noter onaylı kura sisteminde evinizi alabilmek için öncelikle ne kadarlık bir ev alacağınız, kaç taksitte ödeyeceğiniz ve bu taksitlerin ne kadar olacağını kararlaştırmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ödeme planınıza uygun olarak bir programa dahil edilirsiniz. Bu programda bulunan kişi sayısı, sizin belirlemiş olduğunuz taksit sayınız ile aynıdır. Bu taksit sayısı kadar alıcı ile çekilişe gidersiniz. Bu çekiliş sonunda hangi ay evinizi alacağınız belli olur. Bu sayede ödemelerinizi yaparken hangi ay evinize sahip olacağınızı bilerek yaparsınız. Vade ortasına gelindiğinde tüm alıcılar evlerini almış olur.

Kesin tarihle evinizi alabilmek size ödeme planlamanızda daha yardımcı olacaktır. Ödeme durumunuza ve alacağınız evin fiyatına göre tasarruf durumunuz analiz edilir. Sonucunda evinizi teslim alacağınız tarih belirlenir ve bu tarihte evinizi alırsınız. Paranızı peşinat ve ara peşinat gibi toplu şekilde ödemeniz durumunda, hem taksit sayınız azalır hem de evinizin borcunu daha kısa sürede ödemiş olursunuz.

Esnek sistemde ise paranızı öderken biraz daha esnek olan bir sistem ile ödemelerinizi yaparsınız. Paranızı ödeyemeyeceğiniz aylarda taksitlendirmeyi dondurarak daha sonraki zamanlarda ödemeye devam edebilirsiniz. Bir çiftçi ya da dönemlik para kazanan biriyseniz bu sistem sizin işinize yarayacaktır. Dönemlik olarak kazandığınız para ile taksitlerinizi şekillendirebilir ve kendinize en uygun ödeme yöntemi ile paranızı ödeyebilirsiniz.

Tüm sistemlerde faiz ödemeden, peşinat zorunluluğu olmadan ve Vizyonevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Evinize sahip olma yönteminizi kendinizin belirlemesi sayesinde, zorlanmadan ev sahibi olabilme şansını yakalayın.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Vizyonevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Pekiyi, bu sistem ile tasarruf nasıl yapılır; bu sistemin asıl amacı, alıcıların birbirlerine destek olarak ev sahibi olabilmelerini sağlamaktadır. Alıcılar bankaya gitmek zorunda kalmadan birbirlerinin evlerini almalarına yardım ederek ev sahibi olurlar. Bu sayede faiz ödemeyen kişiler tasarruf etmiş olur.

Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

Evinizi alırken yüksek faizler ile uğraşmadan ev alabilmek için Vizyonevim’le tasarruf yaparak ev sahibi olun. Evinizin değerinde ödemeler yapmanız sonucunda zarar etmenizi engelleyin.

Paranızı en iyi şekilde değerlendirebildiğiniz bu sistem ile tasarruf yaparak ev sahibi olun. Taksitlendirme seçeneklerinin çeşitliliğinden faydalanın ve kira öder gibi eve sahip olmanın avantajlarını tadın.

birevim
Paylaş

8 Comments

 1. Mehmet Köse Reply

  Vizyonevimi sizin yazınızla tanıdım, önceden haberdar olduğum bir firma değildi, bu şirket sayesinde ev alan var mı yorum yapabilecek?

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Mehmet Bey,
   Faizsiz ev alma sistemlerinden biride Vizyon evimin kurduğu sistemdir. Tasarruf yaparak ev almak isteyenlerin tercih ettiği bir sistemdir.

 2. Ahsen Yıldırım Reply

  Teyzemin kızı Vizyonevimle ev sahibi oldu başta bende çok tereddütlüydüm ama evin tapusunu aldılar, bende yakında kayıt olmayı düşünüyorum

 3. Yaşar Tekin Reply

  Vizyonevimin bu reklam mantığı çok hoşuma gitti, yani ufak tefek tasarruflar yaparakta ev sahibi olunabileceğini vurguluyor

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Uğur Bey,
   1 yılı aşkın süredir hizmet veren firma bireylere tasarruf yaparak ev sahbi olunacağını göstermektedir.

 4. Orhan Bulut Reply

  Vizyonevimle ev sahibi olan bir arkadaşım vardı, çok memnundu ancak vizyonevim in adını çok duymadığımdan güvenemiyorum halen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 3 =