İmece Yatırım’la Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

birevim kredisiz ev

İmece Yatırım, evinizi alırken kolayca alabilmenize ve paranızı en doğru şekilde değerlendirebilmenize olanak sunmaktadır. Paranızı faiz olmadan taksitler ile ödemek, peşinat vermek zorunda kalmamak için İmece Yatırım’la tasarruf yaparak ev sahibi olun.

İmece Yatırım Nedir?

İmece Yatırım nedir; uygun taksitlendirmeler, faizsiz ödeme imkanları, düşük komisyonlar ile paranızı en iyi şekilde değerlendirerek ev alabileceğiniz sistemdir. Bu sistem içerisinde bulunan diğer alıcılar ile birlikte gruplar halinde evlerinizi alırsınız.

Ev almak günümüz koşullarında ev sahibi olmak isteyen alıcılar için git gide zorlaşıyor. Artan evler ve taleplere rağmen alıcılar yüksek banka faizleri ödemek istemiyor. Yüksek banka faizlerinin yanında, kefil zorunluluğu, taksitlendirmelerin koşullarının ağırlığı gibi sebepler alıcıları bankalardan uzak durmaya itiyor. Siz de evinizi almak için bankalardan uzak durmak istiyorsanız İmece Yatırım’la tasarruf yaparak ev sahibi olun.

İmece Yatırım Ev Alma Yöntemleri

İmece Yatırım, alıcıların diledikleri eve diledikleri koşullar altında sahip olabilmeleri için farklı ödeme planları sunuyor. Bu planlar sayesinde alıcılar kendilerine uygun olan ödeme yöntemleri ile buluşuyor ve zorlanmadan ev sahibi olabiliyor. İmece Yatırım ev alma yöntemleri arasından size en uygun olanını belirleyerek siz de ev sahibi olabilirsiniz.

Bu ev alma yöntemleri arasından dilerseniz kura sistemi ile olanı dilerseniz ise 3T sistemi olarak geçen sistem ile evinizi alabilirsiniz.

Kura sisteminde şartlar bellidir. Ev almak istediğiniz tutarı belirlersiniz. Bu tutarı nasıl ödeyeceğinizi ve vade sürenizi hesaplarsınız. Daha sonrasında sizinle aynı ödeme şekline sahip olan alıcılar ile bir programın içerisine dahil edilirsiniz. Bu programda vade sayınız kadar alıcı bulunmaktadır. Bir kura çekilir ve bu alıcılar arasından kura ile sıra belirlenir. Bu sıra, evinizi ödemeye başladığınız zamandan kaç ay sonra alacağınızı göstermektedir. ilk ay da alabilmeniz mümkündür son ay da. Evinizi aldıktan sonra ödemenizi arttırarak ödeme zamanınızı kısaltabilirsiniz.

3T sisteminde ise tutar, teslim tarihi, taksit sayısı baz alınarak evinizin ne zaman teslim edileceği belirlenir. Evinizin teslim tarihine kadar paranızı daha hızlı ödemeniz halinde, evinizi daha erken teslim alabilirsiniz. Bu durum sizin ödemenize bağlıdır. Aynı zamanda, ne kadar hızlı şekilde borcunuzu öderseniz, borcunuz o kadar kısa sürede bitecektir.

İmece Yatırım yöntemlerinden hiçbirinde faiz bulunmamaktadır. İmece Yatırım belli bir miktar çalışma komisyonu almaktadır. Ancak, bu komisyon banka kredilerinin faizleri yanında çok ufak kalmaktadır. Bu sebepten kuralar, ev alımları, işlemler gibi durumlar ile ilgilenilebilmesi için belli bir miktar para ödenmesi gerekmektedir.

Sistemin sunduğu yöntemleri kullanarak paranızı en iyi şekilde değerlendirin, İmece Yatırım’la tasarruf yaparak ev sahibi olun. Bu sayede gereksiz ödemelerden kaçının ve evinizin fiyatı neyse o kadar ödeme yapmış olun.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

Tasarruf yapmak, insanların geleceklerini daha iyi inşa edebilmelerine olanak sağlamaktadır. Birikimlerinizi tasarruflarınız sonucunda yaparsınız ve gereksiz para harcamalardan mümkün olduğunca uzak durursunuz. Pekiyi, tasarruf nasıl yapılır; tasarruf, banka kredileri gibi, gereksiz yere cebinizden paranızı hiçbir şey yapmadan alan sistemlerden uzak durarak yapılır. Bu sistemler ile paranızı boş yere harcamak yerine İmece Yatırım’la tasarruf yaparak ev sahibi olun.

Paranızı zor koşullarda ya da çok çalışarak kazanıyorsunuz. Bir bankanın paranızı gasp etmesine izin vermek yerine, diğer ev sahibi olmak isteyen alıcılar ile birlik olarak, birbirinize yardım ederek ev sahibi olun.

Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun

Paranızı boş yere harcamamak ve en iyi şekilde değerlendirmek için tasarruf yaparak ev sahibi olun. Tasarruf yapabileceğiniz en kolay yöntemlerden birisi ise İmece Yatırım ile ev sahibi olmaktır. İmece Yatırım sayesinde paranızı faizlere vermez ve değerinde evler alarak kazanç elde edebilirsiniz.

Birikim yapmak için bir ev almak istiyorsanız dahi İmece Yatırım’la tasarruf yaparak ev sahibi olun. Çünkü banka faizleri sebebiyle birikiminiz boşa yapabilir ve birikim yapmaya çalışırken zarar edebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × two =