Sahibinden Satılık Araba ve Ev Alma Fırsatı

Günümüz koşullarında ne yazık ki hem ev sahibi olmak hem de araba sahibi olmak oldukça zor. Bir aile için evde de araba almak son derece önemli bir karardır. Ev ve araba satın almak hem ekonomik açıdan hem de ihtiyaç bakımından üzerinde durulması gereken önemli konuların başında gelmektedir.

birevim-tasarruf-reklam

Ülkemiz koşullarında ise ev ve araba satın alabilmek için ciddi bir bütçeye gereksinim duyulmaktadır. Ev ya da araba sahibi olmak isteyenler için genel olarak aylık kazanç son derece önemlidir. Çünkü aylık olarak yapılacak ödemeler sayesinde ev ve aracınızı satın alabileceksiniz. Ev ya da araba satın almadan önce kesinlikle iyi bir plan yapmalı ve buna uygun özellikleri olan ve en önemlisi maddi ödeme şartlarını da uyan evler satın almalısınız.

Ödeme Şartlarınızı Ayarlayın

Örnek verecek olursak kaç metrekare ev alacağınız ve hangi lokasyonda olacağı tamamen sizin ayırdığınız bütçe ile alakalı olmalıdır. Bütün bu özelliklerin yanı sıra satın almayı düşündüğünüz ev ya da arabanın fiyatı da en önemli unsurlar arasında yer alır. Satın almak istediğiniz ev ya da aracın bedelini kendiniz belirlemeli ve ödeme koşullarını da buna göre ayarlamalısınız.

Birevim katılım sisteminde kullanıcılara farklı ödeme seçenekleri sunularak ev ve araba sahibi olma fırsatı verilmektedir. Katılımcılar ödeme yapacakları miktarları kendileri karar verir ve buna göre aylık taksitler şeklinde ödeme yaparlar. Ayrıca sağlık ya da iş nedeniyle farklı tarihleri ertelenen ödemelerde herhangi bir şekilde faiz binmesi söz konusu olmaz. Katılımcılar hiçbir şekilde mağduriyet yaşamazlar söz konusu olan taksit ertelemelerinde herhangi bir şekilde gecikme faizi ya da masraf uygulanmaz. Bu sayede alacağınız evler ya da arabalar sizlere satın almış olduğunuz miktarlar kadar ödeme yaparak sahip olmanızı sağlar.

Bu sistemin en güzel yanlarından bir tanesi de senet ile bankayla ya da faize bulaşmadan rahat bir şekilde kendi finans desteğinizi sağlayarak araç satın almanız olacaktır. Ufak miktarlar kenarı koyarak başlangıç için Birevim sistemine katılabilir ve istediğiniz ev ya da arabayı alabilirsiniz.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir