Samsun Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Pandemi her birimizi ciddi şekilde etkilerken gayrimenkul yatırımı ya da mevcut yatırımları nasıl muhafaza edebiliriz.

Kriz durumunda tasarruf nasıl korunur? Finansal temerrüt riski ve ekonomik kriz, hane halkı tasarruflarının yönetiminde dikkate alınması gereken iki faktördür.

Kaçınılmaz olarak ailelerin günlük ekonomisine de yansıyan pandemi faktörü, gelecekle ilgili belirsizlik ortamını harekete geçiyor. Ülkemizdeki girişimcileri yatırım yapmak konusunda kararsız kaldığı günümüzde bu yazıda size iyi haberlerimiz var.  Sizi kiracılıktan kurtaracak ya da bir sonraki eviniz için yatırım avantajı sağlayacak kredisiz ev sistemi ile tanıştıralım.  Samsun gibi zengin bir ilde kredisiz ev alma şansına sahipsiniz.

Birlikte nasıl satın alabiliriz? Birevim ile Nasıl ev alabiliriz?

Samsun’da Ev Alma Avantajı

Kiracılık çok zor! Hepimiz biliyoruz ve ev sahibi olmak için en avantajlı sistemleri değerlendirmeli mümkünse faizsiz kredi seçeneklerini değerlendirmeliyiz.

Faizsiz konut avantajı ile artık kendi evinizi kendiniz boyayabilir ve avantajları değerlendirebilirsiniz. Kredisiz taksitle ev alma seçenekleri için yazıyı okumaya devam edin.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Samsun’da Satılık Ev Fiyatları ne kadar?

Samsun’da satılık ev fiyatları 45 bin Türk lirasından başlıyor. Şehir merkezi ya da köy elbette lokasyon ev fiyatlarını göre değiştiriyor! Samsun’da kredisiz ev neden almalısınız? Gelin Samsun nasıl bir yer göz atalım.

Samsun deyince aklıma uzun sahil yürüyüşleri, huzurlu sokaklar ve bitmeyen, lezzetli yemekler geliyor. Kuzey Türkiye’nin tam ortasında stratejik olarak konumlanmış en kozmopolit şehirlerden biridir. Limanı, ülkenin en büyük ve en eski limanlarından biridir ve modern şehir merkezi, alışveriş merkezlerinden kahvehanelere kadar birçok seçenek sunmaktadır. Ancak, henüz kozmopolit bir şehrin açıklarına sahip değil; örneğin, arabanızla istediğiniz zaman ve trafikle uğraşmak zorunda kalmadan şehir içinde gezintiye çıkabilirsiniz. Böylelikle kozmopolit yapısına rağmen, Samsun’u Karadeniz bölgesinin eşsiz bir mücevheri yapan Anadolu’nun küçük şehir ruhunu hala taşımaktadır.

İsterseniz yaşamak isterseniz yatırım için ülkenin en iyi şehirlerinden biridir.

Birevim Avantajları nelerdir?

Ev sahibi olmak, günümüz de artık hayal etmenin ötesinde finansal fırsatlar ile mümkün! Peşinatınız yok diye üzülmeyin lütfen, peşinatsız ve kredisiz ev alma şansına yüzde yüz sahipsiniz. Elbette 18 yaşını doldurmuş ve aylık belli bir tasarruf miktarına sahipseniz.  Eminiz dışarda harcama yapma gibi birkaç sorunu giderirseniz dahi taksitleri rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Kişilerin ödeme durumlarına göre her gelir grubuna özel sistemler mevcuttur. Birevim uzmanlarını arayın ve almak istediğiniz eve olması gereken fiyattan faizsiz sahip olun.  Çekilişli sistemlerde noter huzurunda olduğu ve sistemin devlet yasaları ile korunduğu detayına da bu yazımızda yer vermek istiyoruz. Birevim uzmanlarına ulaşarak daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerine aşağıda yer verdik.

Birevim Samsun Şubesi

Samsun İlk adım Şubesi

Kale Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 (Açmak İş Hanı)

İlkadım / Samsun

0362 435 21 61

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + 16 =