Senetle Ev Almak İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor

birevim kredisiz ev

Ülkemizdeki çalışma koşulları ne yazık ki oldukça ağır insanlar iş yorgunluğunu ve stresini evlerinde atmak istiyorlar. Bütün gün aktif olarak çalışan insanlar akşam saatlerinde eve geldiği zaman ayaklarını uzatıp huzurlu bir ev ortamı arıyor. Bu da birçok insanın en doğal hakkıdır birçok kişi evlerini daha kişisel hale getirebilmek için ufak tadilatlar yaparak evini daha konforlu ve daha yaşanabilir bir alana dönüştürüyor. Ayrıca insanlar günümüz şartlarında artı ev kiraları nedeni ile kendi evlenme sahip olmak istiyor.

Birevim Sistemi Ev Sahibi Yapıyor

Eğer bireysel olarak bir yatırımınız yoksa direkt olarak ev alma da çok mümkün gözükmüyor olabilir. Kirada oturan insanlar bu durumdan kurtulmak ve kendi evlerini almak istiyorlar. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar için kiraların çok yüksek olduğunu ve her aybaşında yüklü miktarlarda kira ödemeleri yaptıklarını da söylemekte yarar var. Kiracılar genel olarak kendi evlerine satın almak isterse de kenarı da peşinatları olmaması ya da maddi olarak iyi durumda olmaması nedeniyle bu hayali sürekli olarak erteliyor.

Birçok insan ise senetle nasıl ev alabilirim? Şeklinde sorularla geliyor. Senetle ev almak istiyorsanız kesinlikle sizlere güven veren bir inşaat firmasını tercih edebilirsiniz. Birevim katılım sistemleri ile kesinlikle rahat bir şekilde senetle ev alabilir ve bunu küçük taksitler şeklinde ödemeye başlayabilirsiniz. Özellikle elinize toplu bir para geçtiğinde eğer ev borcunuzu kapatmak istiyorsanız kesinlikle Birevim katılım sizlere harika fırsatlar sunmaktadır. Birevim sisteminde kişiye özel çözümler vardır ve senetle ev kampanyası da 2020 yılında aktif bir şekilde devam etmektedir. Sizler de sistemin bir parçası olarak kiracılık hayatından kurtulabilir ve Birevim sayesinde kesinlikle kendi evinize kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Sistem son derece basit ve hızlı bir şekilde ilerliyor. Birevim sayesinde aylık istediğiniz kadar ödeme yapar ve dilediğiniz zaman erteleme haklarınızı kullanabilirsiniz. Aylık 750 TL vererek kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak peşinat miktarını da siz belirlersiniz.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Aynur Aksoy Reply

  Senetle ev satan firmalar son zamanlarda çokça oluşmaya başladı, faizi en düşük firmadan ben de senetle ev almak istiyorum

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Aynur Hanım,
   Senetle ev satan firmalara son yıllarda sıkça karşılaşmaktayız.Sizde Birevim gibi firmalarla görüşüp sizin için ev uygun olanı seçebilirsiniz.

 2. Zehra Aslan Reply

  Birevim bu konuda çok kaliteli bir firma, senetle ev almanıza olanak sağlıyor ve ödeme planını size uygun ayarlıyorlar.

 3. Ömer Özdemir Reply

  Senetle ev satan firmaların bu işten kazancı ne oluyor acaba?
  Faizsiz diyorlar, aldıkları organizasyon ücreti de çok cüzi

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Ömer Bey,
   Faizsiz ev alma sistemlerindeki firmalar ev almak isteyen kişilere finansman desteği sağlamakta bunun karşılığında hizmet bedeli almaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 5 =