Senetle Mobilya Nasıl Alınır?

birevim kredisiz ev

İnsanların ihtiyaçları hem durumlara hem de kişisel tercihlerine göre değişir, ama şöyle bir gerçek var ki son dönemlerde maalesef alım gücü düştü. Bu durumda da insanlar genel olarak taksitle bir şeyler almaya çalışırlar ve her seferinde banka kartına yüklenmek durumunda kalırlar. Bu da ağır faizler ödemelerine neden olur ve artık o banka senin bu banka benim derken yıpranıp yorulacak hale gelirler. Tabii takat bu bir noktadan sonra tükeniyor, bu durumlar için ise Birevim bizlere yardımcı olmak üzere kurulmuş çok güzel bir sistem. Taksit ile alışveriş yapma konusunda şartlara uyum getirdiğimiz hallerde, hiç bir zorluk çıkarmadan istediğimiz birçok şeye sahip olmamızda yardımcı oluyor. Örneğin; senetle mobilya, senetle başka bir şey, senetle taksitli mobilya gibi. Kolaylıklar sağlıyor.

Hangi durumlarda Birevim tercih edilmeli?

Çünkü bizler gerek yeni evlenecek olan, gerek ise artık eve taşınmış ve kullandığımız eşyaların üstünden birçok zaman geçirdiğimiz zamanlardaysak. Hem o eşyayı yeni alma hem de yenilememiz gereklidir. Neticesinde her şeyin bir ömrü vardır. Tabii banka böyle ihtiyaçları çok dikkat etmez ve genelde kredi cevapları hayır olur. Fakat Birevim’i referans göstereceğiniz herhangi bir mobilyacı ile anlaştıysanız o size çok kolaylıkla yardımcı olacaktır ve senetle mobilya sahibi olabileceksiniz.

Senetle mobilya alabilme şartları nelerdir?

Öncelikle kimliğinizi getirmelisiniz. Aylık gelirinizi belli etmelisiniz ki, hem sistemi hem de kendinizi zora sokmayıp ödemeleri yapabilesiniz. Neticesinde senetle mobilya almaya kalktığınızda, mobilya ucuz bir şey olmadığı için yapacağınız senet anlaşmasına giderinize uygun olmalı ki senetle mobilya sahibi olabilesiniz.

Neden Birevim?

Birevim yıllardır müşterilerini kendisinden daha çok düşünen bir kuruluştur. Ve sizleri asla diğer kuruluşlar gibi tuzağa düşürüp, sonradan tabiri caizse kapana almak istemez. Neticesinde alacağınız alışveriş senetle mobilya belki de sizi yıllarca götürecek ve mantıklı olan tercihi yapmak gerekirse Birevim uygundur.  Senet konusunda ise etrafta bu kadar kararsız kalan insanlar var ki doğal olarak ürküyorlar ama bu konuda Birevim adeta güven tazelemek için kurulmuş sistem olduğu için sizleri senetle taksitli mobilya sahibi yapıyor.

Dikkat etmemiz gereken noktalar nelerdir?

Dikkat etmemiz gereken noktalar Birevim ile anlaşılmaya varılmasında net olunması. Aracılık yapacak kadar size güvenen bir firma var ve bu da tabii anlaşacağınız mobilyacı konusunda güven vermenizi göstermektedir. Neticesinde ödeme zamanı geldiğinde firma da Birevim sıkıntı çıkaracak bir konuda 2 yüzlülük yapmamalı. Şartlar anlaşıldıysa baştan anlaşıldığı gibi olmalı ki kimse sıkıntı içersine girmesin. Sizler de böylece senetle mobilya sahibi olup, yıllar boyu keyfini çıkarabilesiniz. Dediğimiz gibi en önemli nokta güven. Ve bu da önce kendinize dürüst olmakla başlar. Tabii net bir biçimde ödeme miktarı bizim alım gücümüzde olmalı.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + 8 =