Birevim Bilgisayar Kampanyası – Taksitle Bilgisayar Alın

birevim kredisiz ev

Teknolojik ürünler döviz kurlarında meydana gelen dalgalanmalardan doğrudan etkilenmektedir. Bu çerçevede bireyler rahat bir şekilde alım yapabilmek adına taksit artıları yüzünden kredi kartlarını tercih etmektedir. Oysaki kredi kartlarında taksit demek belli faiz oranlarını da kabul etmek demektir. Birevim faize bulaşmadan konut ve taşıt sahibi olmak isteyenlere en iyi çözüm önerilerini sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir. Firmanın yeni olarak tanımlanabilecek kampanyaları ise ev ve taşıt alımlarından sonra kendini göstermiştir. Artık siz de teknolojik aletlerden mobilyaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı faizsiz ve peşinatsız olarak temin edebilirsiniz. Birevim bilgisayar kampanyası da bu alanda en çok talep gören başlıklardan biridir.

Birevim Taksitle Bilgisayar Alım Kampanyası

Taksitle bilgisayar almak aslında yeni bir uygulama değildir. Yeni olan uygulama taksitli olan sistemler üzerinden faiz taleplerinin kaldırılmasıdır. Yakın geçmişe kadar bilgisayar gibi teknolojik aletlerin alımında genel manada nakit ödeme usulü takip edilmiştir. Fakat artık özellikle bilgisayarlar pek çok farklı özellikle üretilmektedir. Bunun yanı sıra fiyatı oldukça yüksek olan oyuncu bilgisayarları da kullanıcıların beğenisin sunulmaktadır. Tabi avantajlı kullanım şekilleri artan bilgisayarlar otomatik olarak rakamlarda da bir yükselme oluşturmaktadır. Birevim kampanyaları tercih edilen bilgisayar türünün ya da markasının ne olduğu fark etmeksizin işlev görmektedir. Kampanyaya katılanlar aylık ve düzenli şekilde yatırım yapmaya başlamaktadır. Yatırımların finans edilmesi ya da düzenli hale gelmesinden sonra ise hedeflenen anapara kısa süre içerisinde temin edilmiş olmaktadır. Böylece hayal edilen bilgisayarlar faizsiz olarak alınabilmektedir.

Birevim Faizsiz Bilgisayar Kampanyası

Birevim taksitle bilgisayar alımı için beli kotalar bulundurmaktadır. Aylık birikimlerin düzenli olarak gerçekleştirilmesi kampanya katılımcılarının uymaları gerekli olan ilk şarttır. Minimum birikimler için belirlenmiş olan kota ise 60 TL’den başlamaktadır. Birikim miktarı küçük tutularak özellikle öğrencilerin bile harçlıklarından artırarak hayal ettikleri teknolojik aletlere sahip olabilmeleri sağlanmaya çalışılmaktadır. Birevim kampanya başvuruları için de katılımcılarına kolaylık sağlanmaktadır. Şubeleşme hızı çok yüksek olan firma kampanya başvurularında şubeye gelmek gibi bir zorunluluk bulundurmamaktadır. Resmi olan internet sitesinde bilgisayar da dahil olmak üzere tüm kampanyalar için bir başvuru formu yayımlanmaktadır. Siz de var olan başvuru formunda istenen bilgileri girerek yetkililer tarafından aranmayı bekleyebilirsiniz.

birevim
Paylaş

9 Comments

 1. Muhammed Erdoğan Reply

  Birevim bilgisayar ve benzeri elektronik ürünlerde taksitle satış imkanını sunması çok iyi, 12 aydan fazla taksit oluyor mu peki?

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba İbrahim Bey,
   Birevim ürün satışı yapmamaktadır. Ev sistemindeki gibi ürünü alabilmeniz için finansal destek sağlamaktadır. Detaylar için Birevim’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 2 =