Birevim Mobilya Kampanyası – Taksitle Mobilya Alın

birevim kredisiz ev

Birevim, yolun başında insanlara konut temin edebilmek adına farklı tasarruf sistemleri sunmuştur. Bu sayede katılımcılar banka faizleri ile uğraşmak zorunda kalmadan hem İslami usullere uygun hem de peşinatsız faizsiz hayallerindeki konutlara kavuşmuştur. Ancak artık sadece konut almak değil temin edilen konutların içlerinin doldurulması da sıkıntı yaratabilmektedir. Bu nedene bağlı olarak son yenilikler kapsamında Birevim mobilya kampanyası beğenilere sunulmuştur.

Birevim Borçlanmadan Mobilya Alımı

Mobilya alımlarında konut alımlarında olduğu gibi ciddi krediler çekilmektedir. Özellikle yeni evliler ya da bir evi en baştan döşemek isteyenler krediler yüzünden sıkıntı yaşamaktadır. Birevim borçlanmadan mobilya almak isteyenlere çok cazip tasarruf imkanları sunmaktadır. Firmada, Birlikte Tasarruf Finansı ballığı altında atılan adımlar sayesinde mobilyaların tamamının temini mümkündür. Üstelik burada da konut alımlarında olduğu gibi peşinat ödemesi yapılması beklenmemektedir. Bireyler sadece tasarrufları üzerinden hareket etmektedir.

Birevim Taksitle Mobilya Al

Birikim yapmanın en büyük sorunlarından biri enflasyon rakamlarıdır. Bugün biriktirilen rakamlarla istenen mobilyalar temin edilebilirken gelen zamlar yarın için aynı durumu garanti edememektedir. Bu neden yüzünden Birevim taksitle mobilya alma kampanyaları tasarrufları enflasyona karşı da koruma altına almaktadır. Koruma altına alınan birikimler kişilerin her daim karlı sonuçlar temin edebilmelerine olanak tanımaktadır. Firmada finans anlamında uzman kişilerin görev yapması bireylerin bir nevi finans danışmanlığı almaları da demektir. Böylece aylık tasarruflar üzerinden mobilya alımları taksit usulü ile birlikte sağlanmış olmaktadır.

Birevim Mobilya Kampanyası Hakkında

İnsanların aylık olarak birikim miktarları gelir ve gider durumlarına göre değişim göstermektedir. Birevim kampanyalarında bu neden yüzünden minimum ödeme miktarı oldukça esnek tutulmaktadır. Mobilya kampanyasına dahil olmak isteyenlerin en az 60 TL ödeme yapmaları beklenmektedir. Aylık olarak 60 TL tasarruf yapılması ve biriktirilen paranın korunması firmanın garantisi altına alınmaktadır. Tabi ilerleyen zamanlarda isteklere göre toplu para yatırılması ya da aylık ödeme miktarının artırılması da mümkündür. Böyle durumlar ancak kişilerin talepleri ile mümkün olacaktır. Birevim taksitli mobilya alımı için toplamda 23.000 TL sınırı getirmiştir. Zamanla sınırların güncellenmesi de mümkündür. Böyle kararlar katılımcı oranları ve isteklerine göre alınmaktadır. Üstelik sisteme katılım da bir hayli basittir. Siz de resmi internet sitesinde yer alan formu doldurarak istediğiniz mobilya tasarruf kampanyasına isminizi yazdırabilirsiniz.

birevim
Paylaş

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven − four =