Eminevim Araba Kampanyaları Neler?

birevim kredisiz ev

Eminevim araba kampanyalarında düşük maliyet ve erken teslimat kampanyalarını sunmaktadır. Faizsiz ve peşinatsız olarak araba sahibi olabileceğiniz seçeneklere yer verirken, sıfır ve ikinci el araba fırsatları için Eminevim araba kampanyaları başvuru formunu online işlemler üzerinden yaparak kolay ödeme programlarıyla ev ve araba sahibi olma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Eminevim 2021 Araba Kampanyaları

Eminevim 2021 araba kampanyalarında erken teslimat sistemi ve kolay ödeme yöntemlerini belirlemiştir. Aylık 419 TL ödeme seçenekleri sunarak, 120 aya kadar peşinatsız ve peşinatlı olarak araba kampanyalarına dahil olabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el araba alma hayalleri kuranlar için kolay ödeme seçeneklerine yer vererek, orta ve dar gelirli ailelerin de araba sahibi olabilecekleri düzenlemeler yapmıştır. Eminevim kampanyaları dahilinde;

Eminevim düşük maliyetli araba kampanyası; % 5 oranında peşinat ödeme sistemiyle hayal ettiğiniz arabaya Türkiye’nin dört bir yanından ulaşma imkanı bulmanızı sağlayacaktır.

Eminevim erken teslimat araba kampanyası; taşıt kredisi çekmeden sadece % 5 oranında peşinat ödeme seçenekleri sunarak, aracınızı en kısa taksitlendirme yöntemleriyle teslim alabileceğiniz düzenlemeler sunmuştur.

Eminevim Oto Kampanyaları Sıfır Araba

Eminevim oto kampanyaları sıfır araçlarda ekonomik ödeme seçenekleri sunarak, hayal ettiğiniz araca faizsiz ve vadesiz olarak kavuşmanızı sağlamaktadır. Minimal düzeyde hizmet bedeli ödeyerek, 120 aya kadar taksitlendirme seçenekleri sunar, aracınızı belirlenen erkek teslimat veya düşük maliyet kampanyasına göre teslim almanızı sağlar.

Türkiye’nin dört bir yanından araba sahibi olmanız için Eminevim araba taksitleri üzerinden seçenekleri değerlendirerek, aylık gelirinize göre ödeme planlarını kullanarak, siz de hayalinizdeki arabaya kısa zamanda kavuşabilirsiniz. Güvenilir ödeme yöntemleriyle, hayalinizdeki araba evinizin önünde Eminevim finansal seçenekleriyle bir araya gelmiş olacak, aylık ödemelerle anahtarınızı teslim alabileceksiniz.

Eminevim Araba Kampanyası Başvurusu

Eminevim araba alma şartları, düşük maliyet ve erken teslimatlı kampanyalara göre düzenlenmiştir. Düzenlemelere göre % 5 oranında peşinat ödemesi yeterli olacak, araba sahibi olmak isteyenlerin sıfır ve ikinci el araba seçimlerini yapabilecekleri geniş bir koleksiyonda sunulacaktır. Eminevim araba almak için taksitli yöntemler, aylık geliriniz üzerinden hesaplama yaparak ödeme programına uyduğunuz takdirde erken teslimat imkanlarından da yararlanmanızı sağlayacaktır.

Kolay ödeme yöntemleri, taksitli seçenekler, ödeme planlarında vadesiz ve faizsiz seçenekler, bireysel ve sıralı araba kampanyaları sizlere sunulacak, kolay ödeme seçenekleriyle birlikte hayalinizdeki arabaya kavuşmanız sağlanacaktır.

Eminevim Araba Kampanyası Formu

Eminevim araba kampanyası formunu online başvuru alanından yaparak, aylık ödeme planlaması ve taksit seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bin TL ödeme işlemlerine kadar aylık taksitle araba alma fırsatı sunarak, senetle sıfır ve ikinci el güvenilir araba sahibi olmanızı sağlayacaktır. Eminevim güvencesiyle hayallerinizdeki sıfır ve ikinci el arabaya kavuşabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanından online başvuru seçeneklerinden yararlanarak, ödeme planlaması hakkında bilgi alabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − eleven =