Eminevim BDDK’ya Bağlandı Mı?

birevim kredisiz ev

Eminevim bddk’ya bağlı mı; BDKK ‘’Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu’’ ile bağlantılı olan Eminevim, 2021 yılının mart ayında ev teslimatı rekoru kırarak, faizsiz ve kredisiz konut sisteminde ilklere adım atmıştır. BDDK ile denetlenmekte olan kurum, yasal pazarlama alanına sahip olduğu için güvenilir ödeme planları hazırlarken, müşterilerine kampanyalar sunmaya devam etmektedir.

Eminevim Devlet Güvencesi Nelerdir?

Eminevim devlet güvencesi olarak, lisans üzerinden hizmet verirken aynı zaman BDDK’ya bağlı olarak, güvenilir ödeme planlamasıyla taksitlendirme yöntemleri kullanmaktadır. Faizsiz ve kredisiz ödeme yöntemlerine yer vererek, güvenilir ödeme yöntemlerini taşıt kredisi ve konut kredisi kullanmadan sağlayabilecek, bireysel, grup ve sıralı Eminevim taksitli kampanyalar olarak sunmaktadır.

Eminevim yasal mı; 2020 yılından itibaren yasal alanlarda varlığını kanıtlamış, 30 yıla aşkındır da lisanslı ve devlet noter kurumlarına bağlı olarak hizmet vermekte olan kurumlar arasındadır. Eminevim yasal olarak ev ve araba almanızı sağlayacak seçenekler sunarken, ev sahibi olmanız ve araba sahibi olabilmeniz için kolay ödeme yöntemleri kullanmanızı sağlayacaktır.

Eminevim’den Ev Almak Güvenilir Mi?

Eminevim ev kampanyalarını BDKK yasalarına ve noter huzurundaki devlet güvencesine bağlı olarak vermektedir. Kuruma yapılan ödemelerin kontrol edilmesi, ticari maksatlar ve emlak düzenlemeleriyle ilgili olarak sunulmuştur. Eminevim yasal olarak Türkiye’de emlak ve araba alanında satış yapma hakkına sahip, faizsiz ve kredisiz sistemlerle ödeme yapılmasına imkan vermektedir.

Güvenilir ödeme sistemleri üzerinden kampanyalar sunarak, online başvuru alanından yararlanabileceğiniz Eminevim ev kampanyaları bireysel ve grup ödeme planlarına dayalı olarak kolay bir taksitlendirme modeline sahiptir. Aylık ödeme planlarıyla kolay yoldan ev ve araba sahibi olabileceğiniz senetli ödeme seçenekleri sunarak, anahtarınızı da noter huzurunda teslim alabileceğiniz güvenli ödeme yöntemleri sunacaktır.

Eminevim Araba Almak Güvenilir Mi?

Eminevim Araba alabileceğiniz senetli düzenlemelerle, kolay ödeme yöntemleri sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından ev ve araba alabileceğiniz kolay ödeme kampanyaları sunarak, erken teslimatlı ve düşük maliyetli ödeme seçeneklerini bir araya getirmiştir. Eminevim araba kampanyaları için form doldurarak, ödeme planlaması hakkında bilgi sahibi olabilir, en kısa zamanda geri dönüş alabilirsiniz.

Devlet güvencesini Mersis lisans numarası üzerinden ve BDDK’ya bağlı olarak yasal yöntemlerden sunarak, hayal ettiğiniz ev ve arabaya kavuşmanız için dar ve orta gelirli ailelere ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Eminevim Finansal Ödeme Yöntemleri Güvenilir Mi?

Eminevim finansal ödeme yöntemlerinde senet üzerinden seçenekler sunmaktadır. Güvenilir ödeme yöntemleri için BDKK devlet güvencesiyle birlikte, senet ve sözleşmeler de hazırlayarak karşılıklı güvence sunmaktadır. Ev ve araba sahibi olmak isteyen adayların, bireysel ve grup üzerinden sağlayacağı seçenekleri genişleterek 2021 yılının ilk yarısında yüzden fazla ev ve araba teslimi yaparak BDDK güvencesini ve kurumsal kimliğinin verdiği sorumlulukları müşterilerine aynı zamanda devlete karşı da kanıtlamıştır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × five =