Eminevim Genel Müdürlük Ve Şube Bilgileri

birevim kredisiz ev

Eminevim Türkiye’de kira öder gibi taksitle ev alma seçenekleri sunan, 2002 ile 2019 yıllarında kurulmuş, çekilişli, peşinatlı ve peşinatsız sistemlerle ev sahibi olabileceğiniz kuruluştur. Eminevim genel müdürlük İstanbul/ Üsküdar’da bulunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen ailelerin ve bireylerin taksitle ev alabileceği ödeme planları oluşturarak ev sahibi olmalarını vesile olmaktadır.

Eminevim Genel Müdürlük Bilgileri

Eminevim Emin Entegre Besicilik Gıda ve Tarım San. Tic. A.Ş ünvanı altında hizmet vermektedir. Genel bilgilendirme şartlarında Eminevim genel müdürlük ve şube bilgileri İstanbul’a bağlıdır. [email protected] adresi üzerinden bilgilendirme formu alınabilir, genel müdürlük iletişim bilgileri kapsamında 444 36 46 numarasıyla da iletişim kurulabilir.

  • Eminevim genel merkez adresi; Altunizade mah. Kısıklı Cad. No: 36/ 1 Üsküdar/ İstanbul adresidir.
  • Eminevim mersis no; ticari hakları ve hizmet hakları olarak 0333071456600019 numarası üzerinden hizmet vermektedir.
  • Eminevim iletişim bilgileri; 0216 651 55 00 Eminevim şube bilgileri hakkında detayları öğrenebileceğiniz telefon numarasıdır.
  • Eminevim çalışma saatleri; Saat sabah 9.00 ile akşam 18. 00’dır.

Eminevim Şube Bilgileri

Eminevim şube bilgilerini genel merkez üzerinden öğrenebilir, gelişmiş ağ araması üzerinden de bulunduğunuz konuma göre Eminevim şube hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Eminevim danışma hattı, form ve başvuru seçenekleri için 7/ 24 hizmet vererek ev sahibi olmak isteyen herkesin hayallini gerçekleştirebileceği seçenekleri bir araya getirmiştir.

Eminevim otomotiv ve emlak seçenekleri organizasyon şirketi başvurusu seçenekleriyle sizlere araba ve ev sahibi olabileceğiniz taksitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ödeme planlamasında güvenle dahil olacağınız seçenekler, İstanbul Üsküdar merkezi üzerinden bilgi alabileceğiniz detaylarla verilmiştir. Taksitle, peşinatsız ev ve araba alma seçeneklerini sizlere sunan Eminevim genel müdürlük ve şubeleri hayal ettiğiniz evlerden birine sahip olmanız için kolay ödeme yöntemleri de sunacaktır.

Eminevim İletişim Ve Destek Ekibi

Eminevim iletişim ve destek ekibiyle, ödeme planları ve emlak alanındaki sorularınıza yanıt bulacağınız geniş bir ekiple birlikte çalışmaktadır. Genel müdürlük mesai saatleri içerisinde ev ve araba almak için yapacağınız başvurular, sorular ve sorunlar için size hizmet vermektedir.

Eminevim İstanbul içinde ikamet eden başvuru sahiplerinin de ofise gelmesini sağlayacak açık adres uygulamasına da internet üzerinden yer vermiştir. İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya Eminevim şubelerini ziyaret ederek, bilgi alabilirsiniz. Mail ve cep telefonunuzla da iletişim kurarak süreci hızlandırabilirsiniz.

Eminevim Altunizade Şube Bilgileri

Eminevim Altunizade şube bilgileri için mail adresi olarak [email protected] adresine giriş yaparak sorularınızı ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Eminevim Altunizade İstanbul adresi üzerinden ve telefon numarası üzerinden de bilgi alarak şube bilgilerinie erişim sağlayabilirsiniz.

Eminevim Altunizade telefon numarası; 0 216 501 70 40 numarası üzerinden erişim sağlayabilir ya da mail adresi üzerinden iletişim kurarak bilgi alabilir, sorularınızı yönlendirerek detayları öğrenebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 1 =