Kredi Kartsız Bilgisayar Nasıl Alınır?

birevim kredisiz ev

Son dönemlerde sanırım en çok akıllarda kalan ve mahcubiyet duygusundan bizi hür kılacak sorulardan biri de bu başlık olabilir. Öncelikle kredi kartsız nasıl yaşanır? Nasıl eski günlere döneriz bence bir onu değerlendirelim ve bu konuda biraz yardımcı olarak bilgi paylaşalım. Maalesef ki kredi kartı tamamen insanı kontrolden çıkaran bir materyal haline gelmiştir. Acınası hale gelen bizlerin bunu anlaması ve idrak etmesi, gerek mecburiyetten gerek ise gözlerimizi gerçeklikten uzaklaştırmaktan dolayı acı bir biçimde gerçekleşemiyor.

Bizler hangi şekilde bu kredi kartsız yaşama geri döneriz?

Bizler öncelikle kredi kartsız yaşama geri dönmemiz için hali hazırda bulunan ödemelerimizi sıfırlama durumunda olmalıyız, yoksa bir adım dahi atamayacağız. Bu durumda ancak ve ancak sabır gerektirir. Yani dişimizi azıcık sıkar ve kredi kartı borcundan kurtulursak ilk olarak kendi zincirlerimizi kırmış olup, tabiri caizse mahkûm olma durumunda kurtulacağız. Tabii temel ihtiyaçlar kadar olmasa da bu ihtiyaç karşılama durumu bilgisayar konusu.

Bilgisayar fiyatları ne oranla yükseliyor?

Bilgisayar fiyatları genelde yeni çıkan modeller ile yükselir ve eski kullanılan parçaların tedarikten kalkmasından dolayı, hem kalan bir kaç modeli değerli kılar ve bu da nakit olarak değerli olur. Gerek ise bilgisayar parçalarının yurt dışından gelmesi ve gelirken de Euro veya Dolar üzerinden gelmesinden dolayı yükseliyor. Neticesinde kur da bir hayli yükseliyor. İşte bu durumlar bizim alım gücümüzü bir hayli düşürüyor. Ortalama bir bilgisayar toplamak bile peşin olarak külfet haline sokuyor.

Bu külfeti nasıl aşabiliriz?

Bu külfeti kredi kartsız bilgisayar alarak aşabilir. Bu nasıl olacak? Bu tabii ki bizlerin tavsiye ettiği nakit para biriktirme ile olur. Ancak bu fiyatlar ve düşük gelir tablosu ile bir hayli zor. Bu durumda bize bir kurtarıcı gibi yetişen sistemler arasında ise en güzeli Birevim hizmetidir. Bu hizmet sadece ev değil birçok şey sahibi olmamızı sağlıyor. Senetle bilgisayar alabiliyorsunuz bu süper bir durum.

Peki, bizler nasıl senetle bilgisayar sahibi olacağız?

Bizler kredi kartsız bilgisayar alacağız, evet bu da çok kolay olacak Birevim ile olacak bu, senet lafını duyunca birçok insanın aklına hemen negatif bir görüntü geliyor. Ama Birevim sistemi bizleri bu negatif durumdan net bir biçimde kurtarıyor. Bu durum kredi kartı yerine birçok sistemden iyidir. Sizlere sadece bilgisayarını beğenmek ve fiyatını net bir biçimde ödeyecek şekilde belirlemenizdir.

Bu sistem nasıl bizleri, bizden daha çok düşünüyor?

Kredi kartsız bilgisayar alma sistemi öncelikle farkına bile varmakta güçlük çektiğimiz bağımlılıktan, sonrasında ise ayağımızı yorganına göre uzatmayı aşma fikrinden uzaklaştırıyor. Önemli olan nokta ise sizin gelirinizi bilmek zorunda olup, ne sizleri alırken mahcup edecek ne de satarken mahcup edecek noktada bırakmamasıdır. Bu nokta çok önemlidir ve bunu Birevim kendi sisteminden daha çok sizleri düşündüğü için yapmaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × four =