Manisa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Ev almaya karar verdiğinizde, aklınızda kabaca bir bütçe belirledikten sonra, sahip olmanız gereken ev özelliklerinin bir listesini yapın.

Fiyat noktanız muhtemelen gelecekteki evinizin boyutunu, yerini ve olanaklarını belirleyecektir. İşte göz önünde bulundurulması gereken birkaç istek listesi öğesi örneği:

  • Yatak odası ve banyo sayısı
  • Açık alan
  • Tercih edilmiş konum
  • Ev tipi Düzen,
  • özellikler ve kaplamalar
  • Okul bölgesi
  • Evcil hayvan dostu
  • İşe gidip gelme

Manisa güçlü komşuları ile uzun vadede yatırım için en uygun illerimizden biridir.  Peki, Manisa’da ev almanın avantajları nelerdir? Her birine aşağıda yer vereceğiz?

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Tasarruf Finans Sisteminde Birevim ’in Tavsiyeleri Nelerdir?

Türkiye, gıdanın kendi kendine yeterliliğini sağlamış dünyadaki birkaç ülkeden biridir. 2023 yılına kadar dünyanın en büyük beş tarım üreticisi arasına girecek. Ayrıca 2023 yılına kadar tarımsal üretimi 150 milyar doları aşacak, tarımsal ihracat miktarı 40 milyar doları bulacak. Tarımsal getiriler Türkiye’deki yıllık getirilerin%7,9’unu oluşturmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’deki işgücünün %20’sine istihdam sağlamaktadır. Türkiye’de arsa satın alma kararı kolay olmayabilir ama Birevim yardımımızla, kelimenin tam anlamıyla karlı bir yatırıma dönüştürebiliriz.

Manisa İzmir ve Konya’ya komşudur.  Yerleşmek ya da uzun vadeli yatırım için arsa veya ev almak için ulaşabilirsiniz.

Gelir ve gider listenizi yapın ve sonrasında sadece almak istediğiniz evin tutarını öğrenin. Sonrasında peşinatsız, kredisiz ev ve küçük taksitlerle ev sahibi olabileceksiniz.

Neden Manisa’da Gayrimenkule Yatırım Yapmalıyım?

Yabancı yatırımcılar genellikle yatırımları için hedef olarak bu şehirlerden birini seçiyorlar. Bursa: Türkiye’nin kırsal şehirlerinden biridir. İçerisindeki geniş ekilebilir araziler nedeniyle yeşil Bursa olarak bilinir. Birçok yabancı yatırımcı, özellikle buradaki inek ve at çiftliklerine yatırım yapmak için Bursa’yı tercih ediyor. İzmir, Manisa, İzmir’in Türkiye’deki ceviz arazilerine yatırım açısından en iyi tekliflere sahip kırsal bir ilçesidir. Daha birçok sebep var elbette Manisa’da ev almak hem oturmak hem de yatırım yapmak için avantajlıdır. Geleceğe yatırım yapmak istiyorsanız Birevim size küçük tasarruflarınızı avantaja çevirecek seçenekler sunuyor.

Her geçen gün gayrimenkule yatırımın uzun vadede avantaj olduğunu öğreniyoruz.  Küçük taksitlerle ev sahibi olmak için aşağıda irtibat numarasından yetkili ve uzman kişilere ulaşabilirsiniz.   Kredisiz ev sahibi olmak hayal değil!  30 yılı aşkın süredir devam eden sistem şu an devlet denetiminde yasalarla bağlı olarak daha güvenlidir.

Sektörün en eskilerinden olan Birevim ile tasarruf vakti geldi. Ertelemeyin, küçük tasarruflarınız toz olmasın ve gayrimenkule yatırım yapmak için düşünün.  Birevim ile peşinatsız ödeme seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Manisa Birevim Şubesi irtibat Bilgileri Nelerdir?

444 23 53 numaralı hatta ulaşabilir ya da aşağıdaki Manisa Birevim şubesine ulaşabilirsiniz.

Manisa Yunus Emre Şubesi

Aynı Ali Mah. 8 Eylül Cad. No:106/A

Yunus Emre / Manisa

0236 232 02 47

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 5 =