Senetle Telefon Nasıl Alınır?

birevim kredisiz ev

Teknoloji inanılmaz bir hızla gelişmektedir, buna ayak uydurmaksa genelde bizim elimizdedir. Ancak son zamanlarda bu bizim elimizde olamıyor. Nedeni ise artan telefon fiyatları, bu fiyatlar tabii kur dolayısıyla artıyor. İsteyeceğimiz yeni telefon fiyatları ise neredeyse eski araba fiyatları kadar da pahalı hale geldi. E neticesinde belki bir hayal belki de net bir ihtiyaç olan bu telefonu almak için, ister istemez kredi için başvuruyoruz. Ancak kredi sistemi resmen bize kat ve katını ödeme konusunda ileri doğru itiyor ve tuzağa düşüyoruz. Bu noktada ise tuzağa düşmemek için senetle telefon almak en mantıklı seçenek oluyor.

Senetle nasıl telefon alabilirim?

Senetle telefon alabilmek için öncelikle internetten iyice araştırma yapmanız gerekir. Araştırma yaptığınızda ise sitenin güvenirliğinden emin olmanız gereklidir. Eğer site değil canlı olarak mağazadan almak istiyorsanız da o mağazanın verdiği fiyata dikkat etmelisinizdir. Mağazayla anlaşsanız bile sanırım istediğiniz tutarda taksite bölmeyecektir.  Bu da senetle telefon almanıza yol açacaktır. Ama durun korkmayın senetle telefon almak artık bir hayli kolay.

Sizlere nasıl sırayla bu işlemi yapacağınızı gösterelim.

En nihayetinde her bir şeyin başı bilgilendirme. Yani araştırma yapmanız gerekiyor. Araştırma yaptıktan sonra sizin telefon olarak seçeceğiniz modelin temizliğine dikkat etmeniz gerekiyor. Seçmiş olduğunuz yerin güvenirliğinden emin olmanız gerekiyor. Aylık kazancınızı net bir biçimde bilmeniz gerekiyor ve bu nedenle çalıştığınız yerde güvenle mi çalışıyorsunuz, yoksa her ay diken üstünde kovulabilir misiniz? Diye dikkat etmeniz gerekiyor. Neticesinde bu bir ticaret ve şakaya gelmez. Bu noktaları uyguladıktan sonra ise seçmiş olduğunuz satıcıyı Birevim’e rapor edip, aylık gelirinizi de rapor ettikten sonra anlaştığınız mağazaya gidip telefonunuza sahip olabilirsiniz. İşte senet yoluyla telefon sahibi alabilir hale geldiniz.

Anlatılanın aksine bu tarz durumlarda bir problem yaşanabilir mi?

Tabii ki senetle telefon sahibi olma yolunda problemler yaşanabilir. Ancak bu tamamen sizle alakalı bir problem olacaktır. Neticesinde önce dürüstlük diye başlamanız gereken bu işte belirtmiş olduğunuz gelir tablosu sahte olmamalı. Bu gelir tablosu sahte ise zaten diğer atmış olduğunuz adımlar da sahte olacaktır. Böylece senetle telefon alma olayınız da ancak hayal olacaktır. Sizler de Birevim’i tercih ederken asla ama asla herhangi bir rakamda yanlış belirtme ile ilerlemeyin. Sonrasında ise bu sizi ekonomik açıdan zorlar, hem siz hem de şirket mağdur olur. Neticesinde yıllar boyunca kendini güvenli bir biçimde hizmete adamış olan bu şirket birçok noktada sizden daha titiz davranabilir. İşte bu ayrıcalığa sahip olmak, senetle telefon alma olayını bir hayli kolaylaştırıyor. Asla ama asla hayallerinizden korkamayın ve bazı duvarları yıkın. Ne bankaya bağlı bir müşteri olun ne de başkasına boyun eğin bu sistem tam size göre. Hadi sizde gelin Birevim ile senetle telefon alma ayrıcalığına sahip olun.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 2 =