Fuzulev Firmasının Sahibi Kim?

birevim kredisiz ev

Fuzulev ülkemizde son yıllarda giderek artan talebe cevap veren tasarruf finansmanı şirketlerinden birisidir. Çok uzun bir geçmişe sahip olan şirket günümüze kadar binlerce insanın araba, ev veya arsa almasına imkan tanımaktadır. Basit bir yapıyla sundukları hizmetler sayesinde insanların istediklerine ulaşmasına imkan tanımaktadır.

Bu sisteme dahil olmak isteyenler şirketle ilgili birçok soru sormaktadır. Fuzulev kimin sorusu en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Günümüzde çok büyük bir sermayeye sahip, binlerce çalışanı bulunan ve birçok anlaşmaya imza atan şirket hakkında bu tür bilgileri bulmak merak edilen detayların cevaplanmasına olanak sağlamaktadır.

Sizlerin bu konuda yapmanız gereken ilk olarak bu sorulara cevap bulmak ve aklınızda ki soru işaretlerini gidererek şirketle sözleşme imzalamak olacaktır.

Fuzulev Kimindir?

Fuzulev kimindir sorusunu cevabı Mahmut Akbal’dır. İlk olarak 1992 yılında Fuzuloto olarak kurulan şirket ilerleyen dönemde bünyesinde faizsiz araba, ticari araç ve ev seçeneklerini de dahil olarak büyümeye devam etmiştir.

Bankaların yüksek kredi faizlerinin altında ezilmeden rahat bir şekilde istediğinize ulaşmak isteyenler için en doğru seçim olarak sunulmaktadır. Basit bir yapı ile insanların hayatına giren Fuzulev sayesinde birikimleriniz erimeden rahat bir şekilde istediğinize ulaşmanız çok basit olacaktır. Bu konuda kendinizi çok zorlamanıza gerek kalmayacaktır. Doğru olan ödeme yöntemini tercih etmek bu tercih için yeterlidir.

Fuzulev Kuruluş Tarihi?

Fuzulev sahibi kim sorusuna cevap bulduktan sonra şirketin tüm tarihine de bakmanız gerekiyor. 30 yıla yakın bir süredir hizmet veren şirketin kuruluş tarihi aslında ne kadar tecrübeli bir yapı ile günümüze geldiğini bizlere göstermektedir.

Fuzulev kuruluş tarihi 1992 yılıdır. Bu tarihte Fuzuloto olarak Fuzul şirketler grubu çatısı altında kurulmuştur. Yenilikçi yapısı, insanların isteklerine rahatça cevap vermesi sayesinde Türkiye şartları için büyük avantajlar sunması insanların şirkete olan ilgisini arttırmaya devam ettirmiştir. Fuzul Holding çatısı altında bulunan şirkete birkaç yıl sonra FuzulEv seçeneği de eklenmiştir.

Ülkemizin güçlü şirketlerinden birisi olarak hizmet vermeye başlayan bu ortaklık yapısı sayesinde binlerce insan herhangi bir faiz ödemeden sadece katılım payı sayesinde farklı kampanyalar ile ev veya araba sahibi olmalarına olanak sağlanmıştır.

2000 yılında Fuzul Yapı inşaat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Lüks, markalı ve insanların yaşam kalitesini yükseltecek şekilde inşa edilen bu yapılar TOKİ ve Belediye iş birliği ile hayata geçirilmektedir.

Günümüzde Fuzulgrup çatısı alında çok sayıda şirket bulunmaktadır. Güçlü ortaklık yapısı, BDDK tarafından verilen lisansı ve insanların her türlü ödeme talebine olanak sağlıyor olması şirkete olan güvenin de sürekli artmasına yardımcı olmaktadır.

2021 yılında yayınlanan kanun kapsamında tasarruf finansmanı sektöründe hizmet veren 8 şirketten birisi olmayı başarmıştır. Bu küçük detay şirketin yapısının ne kadar güçlü olduğu anlamını taşıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + seventeen =