Hepsiburada Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır?

birevim kredisiz ev

Hepsiburada ülkemizin en büyük online alışveriş şirketlerinden bir tanesidir. Ülkemizin birçok yerine her gün binlerce ürün gönderen firma, ürünlerin daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak adına kendi araçlı kurye hizmetini vermeye başladı. Bu hizmet çatısı altında çalışan birçok kuryeci her ay binlerce TL kazanarak bu iş modeli sayesinde iş fırsatına ulaşabiliyorlar.

Günlük 100 paket ulaştırma hizmetine günlük olarak 400 TL kazanma şansı veriliyor. Hepsiburada araçlı kurye hizmetini sunanlara günlük paket başına 4 TL veriyor. Bu da günlük 400 TL, aylık 11.200 TL anlamına geliyor. 2000 TL’lik bir masraf olduğu tahmin edilirse aylık olarak 9000 TL’nin üzerinde bir kazanç elde edilebiliyor.

Günlük 50 paket teslimi yapabilen birisi günlük 200 TL kazanç elde ederken, aylık 6000 TL kazanma şansına sahip olabiliyor. Gider ve masraf düşüldükten sonra 4-5000 TL bir gelir elde etmek mümkün olabiliyor.

Hepsiburada Araçlı Kurye Nasıl Olunur?

Hepsiburada araçlı kurye veya hepsijet hizmetine başvuru yapmak için öncelikle şartları sağlamanız gerekiyor. İster motorlu taşımacılık, kuryeciler veya araç ile taşımacılık konularında gerekli adımların atılması durumunda 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Ayrıca bu hizmeti vermek için başvuru yapacak olan erkek adayların mutlaka askerliklerini tamamlamış olmaları gerekiyor.

Bu hizmete başvuru yapabilmek için ilanın olduğu noktalarda ya da Hepsijet hizmetine ait olan firmanın iş alanı bölümüne girmeniz gerekiyor. Başvurmuş olduğunuz bölgede gerekli açık varsa şirket sizinle iletişime geçerek başvurunuzun yapmanıza olanak sağlayacaktır. Dikkatli olunması halinde yüksek bir kazanç imkanı şirket tarafından sunulmaktadır.

Hepsiburada Araçlı Kurye Başvurusunu Nasıl Yapılır?

Hepsiburada araçlı kurye başvurusunun olumlu bir şekilde sonuçlanabilmesi için başvuru sırasında sizden istenen bilgileri doğru şekilde paylaşmanız gerekiyor. Online olarak rahatça başvuru yapılabilen bu hizmetten sizlerde rahatça faydalanarak kendiniz için yeni bir iş kolu bulabilirsiniz. Başvuru sırasında sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde forma girmeniz gerekiyor.

 • Başvuru sahibinin adı ve soyadı
 • TC Kimlik numarası
 • Doğum Tarihi
 • Eğitim Seviyesi
 • İletişim Mail Adresi
 • İkametgah
 • Telefon Numarası
 • Şirketi Varsa bilgileri, yoksa “şirketim yok” seçeneğinin işaretlenmesi,
 • Başvuru sırasında araçların 2010 modelin üzerinde olması,
 • Kargo tecrübeniz varsa bunu belirtmeli,
 • Sahip olduğunuz diğer ek belge, sertifika varsa bunların girilmesi gerekmektedir.

Bu formu doldurarak başvuruyu gerekli şekilde yapmış olmanız gerekiyor. Gerekli inceleme şirket tarafından yapıldıktan sonra vermiş olduğunuz telefon numarası üzerinden size iletim yapılacaktır. Şirket politikası gereğince başvurunun ardından 7 gün içerisinde sizlere olumlu veya olumsuz olarak mutlaka bir geri dönüş yapacaklardır.

Bu konuyla ilgili olarak ücretsiz danışma işlemi için 0850 558 0 333 numarasını arayabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × four =