İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat?

birevim kredisiz ev

Ev sahibi olmak günümüzde oldukça zor gibi gözükse de taksitli satışı yapan Birevim katılım ile sizlerde İstanbul gibi büyük bir şehirde ev sahibi olabilirsiniz. Bu tarz kampanyalar sayesinde kredi çekmeden ya da kendi eviniz alabilirsiniz. Birevim katılımları sayesinde genellikle peşin paranız olmasa bile sisteme dâhil olabilir ilerleyen süreçte kendi evinize sahip olabilirsiniz.

İnsanlar kiracılık hayatından kurtulmak ve kendi evlerine sahip olmak istiyorlar. Sizler de böyle bir karar aldıysanız elinizde peşinat yoksa kesinlikle Birevim katılım sistemine dâhil olarak evinize sahip olabilirsiniz. Günümüzde ev almak isteyen insanların bir kısmı ne yazık ki bankalara giderek kredi çekmek istiyor şu anda konut kredisi faiz oranları son derece yüksek insanlar kredi borçlarını ödemekte zorluk çekiyor. Özellikle orta halli dediğimiz grup bu tarz kredileri ödemekte zorluk çekecektir.

Birevim Taksitle Ev Sahibi Yapıyor

Birevim katılım sistemleri insanlara kira öder gibi taksitle ev alma şansı vermektedir. Banka faizi ile uğraşmadan kesinlikle alternatif yollar ile birlikte kendi evinizin taksitini ödeyerek belirli bir süre içerisinde ev sahibi olabiliyorsunuz.

İsteğe bağlı olarak dilerseniz ilk etapta katılıma girebilir ve peşinatta verebilirsiniz ancak grup sisteminde hiçbir zaman peşinat verme yükümlülüğü yoktur. Taksitler şeklinde ödemeler gerçekleştirilir ve istediğiniz evi istediğiniz bölgede alarak kendi evinize sahip olmuş olursunuz.

Bu eylemin en güzel yanlarından bir tanesi de kesinlikle bankadan faizle alınan krediler gibi olmamasıdır. Bankaya vereceğiniz kredi faizi paranın tamamı cebinizde kalır. Bu nedenle ev sahibi olmak isteyenler için kesinlikle iyi tercih olacaktır. Bankadan alınacak konut kredisinin geri ödemesi oldukça ağır olacaktır ve ödemede zorluk yaşandıkça ileride pişman olma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Birevim katılım sistemleri sizlere kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı vermektedir. Bankalar faizler olmadan sizler de aylık 1.250 lira ödemeler yaparak kesinlikle kendi evinize sahip olabilirsiniz. İstanbul gibi 16 milyon insanın yaşadığı bir şehirde kira öder gibi ev sahibi olmak günümüz koşulları için en uygun olanıdır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 4 =