Kilis Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Kilis ev almak isteyenler için çok farklı ev seçenekleri sunuluyor. Apartman dairesi, müstakil ev gibi seçenekler arasından bütçenize uygun olanı tercih ederek işe başlamalısınız. Bütçenizi belirledikten sonra ev almak için banka kredisi ilk tercih olacaktır. Ancak yüksek faiz oranları nedeniyle bu şekilde ev almak evin maliyetinin otomatik olarak yükselmesine neden olacaktır.

Ev almak için bunu tercih etmek yerine Birevim tarafından sunulan tasarruf yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Size faizsiz ve vade farksız finansman desteğiyle Türkiye’nin her noktasından ev alma fırsatı veriliyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için öncelikle TC vatandaşı olmanız ve ardından başvuru yapmanız gerekiyor. Doğru adımları takip ederek ister uzun vadeli ister kısa vadeli ödeme yollarıyla ev alabilirsiniz.

Kilis Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev almak doğru planlama yapan herkes için en iyi seçenektedir. Çünkü günümüzde para birikimi yaparak ev almak adeta imkansız bir noktaya geldi. Orta halli bir ailede bu yöntem ilk tercihtir. Ancak banka tarafından belirlenen taksitle faiz farkı nedeniyle yüksek olabiliyor. Ayrıca taksit sayısı banka tarafından belirleniyor.

Birevim bu noktada 60 aydan başlayan 480 aya kadar farklı vade imkanları veriyor. Grup tercihini yapmadan önce ev alma yöntemini de tercih etmenizde fayda var. Sıra tespitli, serbest planlı ve konut değer artışlı yöntemleri tercih etmelisiniz. Bu yöntemlerin her biri içerisinde özel avantajlar ve planlamalar var. Bunlardan sizin için uygun olanı tercih etmek maliyeti düşük ev almayı sağlayacaktır.

Kilis Kredisiz Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ev almak için en doğru seçim paranızın olmasıdır. Bu yoksa size en düşük maliyetle finansman sağlayan sisteme yönelmek olacaktır. Türkiye’de bulunan tasarruf sistemlerinin en iyisini sunan Birevim bu noktada dikkat çekici olabiliyor. Birçok avantajı içerisinde barındırıyor olması onu öne çıkarıyor.

Hiç peşinat vermenize gerek kalmıyor. Vade sayınızı gelirinize göre kendiniz belirliyor ve isterseniz hiçbir şart olmadan borcunuzu erken kapatabiliyorsunuz. Ara ödeme yaparak borcunuzun süresini azaltabiliyorsunuz. En önemlisi de hiçbir vade farkı vermeden sisteme dahil olabiliyorsunuz. Sadece sistem sizden belirli bir oranda katılım ücretini vermenizi istiyor. Bunun haricinde her şey tamamen sizin kontrolünüzde oluyor ve çekilişle evi alacağınız tarih belirledikten sonra o tarihte evinize kavuşuyorsunuz.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Bekir Yalçın Reply

  Birevimden ev araba alan oldu mu aramızda?
  Kayıt süreci nasıl işliyor, kayıt sonrası neler yapılıyor?

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Bekir Bey,
   Başvuru ardından sürecin ayrıntıları için size dönüş yapılmaktadır. Sistemde ödeme planı sizlerle birlikte hazırlanmaktadır. Cevabını öğrenmek istediğiniz her soru için Birevim’i arayabilirsiniz.

 2. Furkan Aslan Reply

  Birevimden ev almayı bende çok istiyorum ancak şu an pandemi süreci geçsin diyorum, sizce beklemeli miyim yoksa gitmeli miyim?

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Furkan Bey,
   Ne kadar erken başvurursanız o kadar erken ev sahibi olabilirsiniz.

 3. Yasemin Erdoğan Reply

  Kilis tarafında çok güzel evler var gerçekten, onlardan birine faizsiz sahip olabilmek çok güzel 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five − one =