Kırıkkale Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Kırıkkale ev almak isteyenler öncelikle nasıl bir ev alacaklarına karar vermelidir. Aileleriyle mi yoksa tek başlarına mı burada yaşayacaklar bunu belirlemelidir. Ya da tamamen yatırım amaçlı dahi ev alınabilir. Ev alabilmek için illa tek yöntem kredi çekmek değil. Bu yöntem de diğerlerinde olduğu gibi bir alternatif olarak sunuluyor. Maliyeti yüksek tutmamak için bundan vazgeçmek en iyi seçenek olacaktır.

Ev almak için ilk bakılması gereken yer size en az maliyetle ev alma şansı sunan noktayı belirlemek olacaktır. Birevim bu noktada müşterilerine en iyi seçenekleri sunuyor. Uzun vadeli, kredisiz, taksitli ve vade farkı olmadan ev almak firma çatısı altında mümkün kılınıyor. Sizde bu firmayla iletişime geçerek hayalini kurmuş olduğunuz eve uzun vadeli ama düşük maliyetle alabilirsiniz.

Kırıkkale Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Kredisiz ev almak istiyorsunuz ancak nakit paranız olmadığı için bundan başka seçeneğiniz yoksa size bunu sağlayan firmayı tercih etmelisiniz. Birevim uzun vadeli finansman desteği sağlıyor. Ancak bunun için sizlerden herhangi bir faiz veya vade farkı almıyor. Bunların yanı sıra daha sayılabilecek başka avantajlarda vardır.

Bu şekilde ev almak için serbest planlı, değer artışlı ve sıra tespitli seçeneklerine yönelmek mümkündür. Kura çekilişli, tarihi kendinizin belirlediği veya tarih geldiğinde evin değerinin düşmemesi için sunulan yöntemleri bulabilirsiniz. 18 yaşından büyük olan tüm TC vatandaşları şirket tarafından sunulan bu yöntemleri tercih etme ve kullanma şansına sahiptir.

Kırıkkale Taksitle Ev Alma Fırsatı

Taksitle ev almak birikiminizi korumanız aynı zamanda tasarruf etmeniz açısından doğru bir tercihtir. İnsanlar genelde para biriktirme konusunda sıkıntı yaşarlar. Ancak bu yöntem sayesinde düzenli olarak ödeme yapacağınız için o birikimi yapmak daha kolay olacaktır. Ayrıca bunu yaparken faiz gibi fark vermeyecek olmanızda avantajlı bir hal alacaktır.

Taksitle ev alırken sizlere 60 ile 480 kişilik gruplara dahil olma fırsatı sunuluyor. Bu grup tercihi aylık ödeme miktarına göre belirlenecektir. Bu miktarı belirlerken dikkat edilmesi gereken nokta aylık gelirinizin yüzde 50’sinden fazla olmamasıdır. Katılım ücreti tahsil eden şirket bunun dışında peşinat olarak veya ara ödeme olarak sizlerden herhangi bir şey beklememektedir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Müge Polat Reply

    Faizsiz ev sahibi olabilmek gerçekten büyük imkan, günümüzde faizli kredi büyük dert

  2. Aynur Arslan Reply

    Kredi derdi yok, faiz yok, bankayla uğraşmıyorsunuz, muhteşem müşteri yöneticileri var 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 2 =