Kırşehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Günümüzde hayat şartların giderek zorlaşması yüzünden konut alımları bir lüks olarak algılanmaya başlamıştır. Oysaki barınma insanın temel ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Birevim kampanyaları kişilerin uzun yıllar kira ödemelerinden ziyade lüks olarak görülen konut alımlarını kolaylaştıran bir firmadır. Üstelik bir gerçektir ki konut ya da taşıt alımlarında artık hemen herkes kredi çekmek zorunda kalmaktadır. Çekilen kredilerin geri ödemeleri ise uzun yıllar sürmesinin yanı sıra temin edilen ana paranın birkaç katı fazlasından oluşmaktadır. Kırşehir faizsiz ev almak isteyenler için Birevim bünyesinde bulunan kampanyaların incelenmesi önerilmektedir. Açıklanacak olan kampanyalardan da anlaşılacağı üzere tüm gelir grupları hem faizsiz hem de peşinatsız şekilde ev alabilmektedir.

Kırşehir Faizsiz Peşinatsız Ev Al

Faizsiz ev almak için tasarrufa dayalı sistemler geliştirilmiş durumdadır. Aslında bu sistemler türk halkı için yabancı değildir. Sadece zaman içerisinde unutulmuştur. Bilindiği üzere özellikle köylerde imece denen bir usul vardır. Bu usule göre insanlar yardımlaşarak belli sıkıntıları gidermektedir. Aynı usulün benzeri altın günlerinde de uygulanmaktadır. Peşinatsız ev alma sistemlerinde de katılımcılar aylık ödeyebilecekleri tutara göre belirlenen gruplara dahil edilmektedir. Her grup bir ay içerisinde konut temin edecek kadar birikimi oluşturmaktadır. Elde edilen miktar ise o ay grup üyelerinden birini ev sahibi yapmaktadır. Adaletin korunması açısından kimin ayın şanslısı olacağına ise çekilen kuralar üzerinden karar verilmektedir. İstenen konutların özelliklerine göre fiyatları değiştiği için oluşturulan gruplar hem aylık ödeme tutarına hem de konutların ortalama fiyatlarına göre ayarlanmaktadır.

Kırşehir Konut Alma Fırsatları

Birevim taksitle ev almak isteyenlere farklı kampanya sunumları gerçekleştirmektedir. Böylelikle herkes belli bir yol üzerinden yürümek yerine kendilerine en uygun sistemi kullanmayı tercih edebilmektedir. Bu durum aslında ödeme sistemlerinin geliştirilmesine de bağlanmış durumdadır. Öncelikle sistem fırsatları için peşinat ödemeleri tamamen isteklere bırakılmıştır. Fakat peşinata göre oldukça cüzi olan işlem masraf giderlerinin ödenmesi şarttır. Kırşehir ev alma kampanya katılımları kesinleşen kişiler Birevim ile yaptıkları bir anlaşma üzerinden ilerlemektedir. Anlaşma içerisinde kişilerin temin etmek istedikleri konutların tüm özellikleri yer almaktadır. Zaten belirtilen özellikler çerçevesinde konutların anlık maliyetleri hesaplanmaktadır. Hesaplamalardan sonra aylık olarak ödeme planları ayarlanıp bireyler bir gruba dahil edilmektedir. Gruplarda herkes konut sahibi olduğunda oturma belgesine ek olarak tapu teslimi gerçekleştirilmektedir.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Merve Hanım,
   Ödemeleriniz evin teslimat süresini etkilen en önemli faktörlerden biridir.

 1. Kadir Korkmaz Reply

  Kırşehirde ablam var ve onlarda ev arıyorlardı faizsiz ev sistemleri aracılığıyla almayı düşünüyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 − two =