Kocaeli Kredisiz ve Taksitle Ev alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Konut sahibi olmak artık hemen herkesin en büyük hayallerinden biri haline gelmiştir. Ancak özellikle düşük ve orta gelir kategorisinde yer alan bireylerin ev satın alma konusunda şansları giderek düşmektedir. Geçim şartlarının zora düşmesinden kredi faiz oranlarının artmasına kadar farklı nedenlerden kaynaklanan bu sorun Birevim sayesinde çözümlenmektedir. Siz de firmanın sunmuş olduğu tasarruf sistemleri üzerinden hayalini kurduğunuz konutlara sahip olabilirsiniz. Her şehirde olduğu gibi Kocaeli ev alımlarında da etkin şekilde rol oynayan firma için konur tipi de önemli değildir. İsteyenler konut alımı yerine arsa ya da işyeri gibi farklı taşınmazları da satın alabilmektedir. Bu durumun gerçekleşmesi için sadece ön bilgilendirmelerin yapılması yeterli olacaktır.

Kocaeli Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Birevim faizsiz ev alımı konusunda ödenecek olan taksitleri de tamamen katılımcıların kararlarına bırakmıştır. Böylece kişiler birikimleri olsun ya da olmasın maddi güçlerine göre düzenli ödemeler yaparak bir grup içerisine dahil olabilmektedir. Sistem, her ay grup üyelerinden bir kişiyi ev sahibi yapmak usulüne göre ilerlemektedir. Kişilerin hangi sırada ev sahibi olacağı ise kura ile belirlenmektedir. Akıllarda soru işareti kalmaması adına kura çekimleri noter huzurunda resmi bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Üstelik kira öder gibi ev almak isteyenler çekilişlerin yapıldığı zamanı önceden bildiklerinden katılım gösterme şansını da ellerinde bulundurmaktadır.

Peşinatsız Konut Alımı

Konut alımlarında genel sistem belli nakitlerin peşinat olarak verilmesinden ileri gelmektedir. Hatta ana paralarını biriktirmiş olanlar sırf peşinat için bile kredi çekebilmektedir. Birevim sağlamış olduğu kampanyalar sayesinde katılımcılarının bu sorunlarını da ortadan kaldırmış durumdadır. Ancak isteyenler için peşinat halen bir seçenektir. Birikmiş paraları bulunanlar ve taksitlerinin planlanan zamandan daha kısa süre içerisinde sonlanmasını isteyenler istedikleri miktarı peşinat olarak yatırabilmektedir. Birevim kampanyalarında ödeme planları da ana taksitlerde olduğu gibi katılımcılar bazında belirlenmektedir. Tercih eden kullanıcılar taksitlerinde ara ödemeler de kullanabilmektedir. Ara ödemeler, peşinat sisteminde olduğu gibi ana borcun daha kısa süre içerisinde tamamlanması anlamına gelmektedir. Bazı durumlarda ise katılımcılar maddi açıdan sıkıntı yaşayabilmektedir. Beklenmedik gelişmeler olması halinde yetkililerle iletişime geçilerek taksitlerin ertelenmesi seçenekleri konuşulabilmektedir. İletişim sistemleri aktif olarak kullanıldığında süreç sorunsuz olarak tamamlanmış olacaktır.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Uğur Çelik Reply

  Kredisiz, faizsiz, kira öder gibi ev sahibi olmak güzel bir şey ancak biraz vakit alıyor teslim almak

 2. Nazlı Özkan Reply

  Kredisiz taksitle ev sahibi olabilmek gerçekten güzel fırsat, ev almak isteyenler için güzel fırsat 🙂

 3. Hüseyin Çetin Reply

  Kocaeli taraflarında krediyle ev alabilmek gerçekten çok güzel, akrabalarım var bunda faydalanmak isteyeceklerdir

  1. tasarrufvakti Post author Reply

   Merhaba Serkan Bey,
   Birevim sisteminde bir sözleşme imzalanmaktadır. Detaylı bilgi için en yakın Bir evim şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 12 =