Kütahya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Bir ev satın almak en iyi zamanlarda stresli olabilir ve bir pandemi sırasında olumlu bir şekilde bunaltıcı olabilir. Ayrıntılardan birkaçı şu anda farklı görünse de genel satın alma süreci aynı kalır ve temel adımları anlamak, hedefinize ulaşmanıza ve hayalinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. Ne zaman satın almayı planladığınız önemli değil, bilmeniz gereken birkaç şey var. Ortalama olarak, bir ev satın alma süreci yaklaşık altı ay sürer.

Ev satın alma süreci, evleri gezmekten daha fazlasını içerir. Ayrıca, kredi ve finansman seçeneklerinizi gözden geçirmeniz, doğru emlakçıyı bulmanız, teklifler sunmanız ve pazarlık yapmanız, bir teftiş yaptırmanız, taşınmaya hazırlanmanız ve sonunda yeni evinizi satın almanız gerekir.

Faizsiz konut avantajları ile işinizi biraz hafiflettik. Aşağıdaki yazımızda neden Kütahya’da ev almak istiyorum gibi birçok konuya değindik.

Neden Kütahya’da ev almalıyım?

Ülkemizde belirlenen kapasite koşullarını ve minimum sabit yatırım tutarını karşılayan tüm projeler, yatırımın yapılacağı bölge ne olursa olsun Genel Yatırım Teşvik Uygulamaları çerçevesinde desteklenmektedir. Kütahya bu illerimizden biridir. Devletin desteklediği şehirde ev almak avantajlı bir yatırım seçeneğidir.   Devlet Kütahya’ya yatırım yaptığından uzun vadede ev yatırımlarının artacağı düşünülüyor.

30 yılı aşkın süredir hizmet veren tasarruf finans sistemleri ile tasarruf vakti geldi. Kısa süre içinde faizsiz olarak ev sahibi olmak için yapmanız gerekenler konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Tasarruf finans yöntemi tüm dünyada özellikle inançlarını yaşayan ve faizden uzak kişiler için ortaya çıkmış bir sistemdi. Ancak bu günlerde hem ülkemizde hem de dünyada ev alma konusunda en cazip ödeme sistemlerinden biridir.  kredi faizi olmayan ve bütçenizi aşmayacak yöntemi bulalım. Nasıl ev sahibi olunur, bir ev almak için yapılması gerekenler nelerdir?

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Ülkemizin yerli ve yabancı yatırımları teşvik etmeye yönelik devlet yatırım teşvik programları vardır ve ülke farklı yatırım teşvikleri bölgesine ayrılmıştır. Yeni yatırım teşvik sistemi, ülkenin stratejik sektörleri için özel öneme sahip olan ara malı ithalat bağımlılığını azaltma potansiyeline sahip yatırımları teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Kütahya’da tarımsal yatırım için uygun birçok sektör vardır. Unlu şekerli mamüller, Meyve ve sebze yetiştiriciliği, yumurta ve et tavukçuluğu, süt ve et üretimi, tıbbi ve aromatik bitkiler, arıcılık ….   İnşaat sektörü Kütahya’da yatırımların büyümesi ile cazip hale gelmeye başlamıştır.  Kredisiz ev almak için Birevim gibi tasarruf yöntemlerinden en az birinin sizin için uygun olduğunu düşünüyoruz.

Kütahya’da Kredisiz nasıl ev alabilirim?

Birevim kredisiz ev alma avantajı 2006 yılından beri sağlayan tasarruf finansmanı yapan bir şirkettir.  Bankalardan farkı faiz ve ek masraf ödemesi olmadan ev ya da araba sahibi olabileceğiniz ödeme sistemlerine sahiptir. Hizmet bedeli başlığı altında alınan bedel faiz ya da ek masraflara yaklaşamaz dahi.  Almak istediğiniz evi olması gereken rakamlar ile satın alabilirsiniz.

Taksitle ev alma fırsatını değerlendirmek isterseniz Kütahya’da ev fiyatları ne kadardan başlıyor?  90 bin Türk lirasından başlıyor.  Faizsiz konut edinmek Birevim ile kolaydır.

Kütahya’da ev almak için Birevim ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Servi Mah. Adnan Menderes Bulvarı, No:5/ A Merkez / Kütahya

0212 622 14 74

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × five =