Mersin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Bir ev satın almak, yapacağınız en stresli işlerden biridir. Korona virüs salgını tarafından daha kolay hale getirilmemiştir. Sürecin nasıl işlediğinin kaba taslağını bilmek, yolculuğu çok daha sorunsuz hale getirecektir.

Bütçenize bağlı kalarak ekstra harcama yapmayın.  Güveninize ve tasarruflarınızı arttırmanız mümkündür! Bu şekilde ev satın alma işleminde ilerleyebilirsiniz. Ya da küçük taksitlerle peşinatsız ev alma avantajını tasarruf finansman avantajı ile gerçekleştirebilirsiniz.  Tasarruf finansmanı faizsiz kredi avantajı

Tasarruf Finans Sisteminde Birevim ’in Tavsiyeleri Nelerdir?

Mersin’de ev almak için kredi faizi altına girmenize gerek yok! Peki, nasıl ev alınır bilgi vereceğiz.

İlk evinizi satın almak için adım adım bir kılavuza ihtiyacınız var.  Bir ev satın almak karmaşık ve genellikle uzun bir süreçtir. Ancak nasıl çalıştığına dair temel bilgiler konusunda kafa yorarsanız, daha az şaşıracaksınız.

Finans konusunda banka kredileri ya da kredi notları ile uğraşmanıza gerek yok. Birevim her ekonomi grubuna özel bir ödeme sistemine sahiptir.

 • Serbest Tasarruf Planı
 • Sıra Tespitli Tasarruf Planın
 • Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı
 • Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı

Yukarıdaki ödeme sistemlerinde ortak olan Birevim Tasarruf Planında peşinatsız, kredisiz, faizsiz ve kendi belirleyeceğiniz taksitlerle ev sahibi olmak mümkün! Ev sahibi olma hayallerinizi ertelemeden Birevim iletişim numaralarından     ulaşabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Yabancı Yatırımcı Gözü ile Mersin

Mersin Akdeniz bölgemizin en güzide şehirlerinden biridir. Mersin’de ev sahibi olmak hem doğası sebebi ile yaşamak için iyi seçeneklerden biridir.

 • Mersin, büyük uluslararası pazarlara (Orta Doğu, Kuzey Afrika ülkeleri, Doğu ve Batı Avrupa, Rusya Federasyonu ve Türki Cumhuriyetler) yakınlığı ile yabancı yatırımcılar için bir merkezdir.
 • Mersin, Akdeniz’in en önemli limanlarından biri olan Mersin Limanı’nın bitişiğinde kurulmuş olup, Türk serbest bölgeleri arasında kendi limanı olan tek limandır.
 • Mersin kamuya ait bir bölgede ve modern altyapı hükümet tarafından inşa edildi.
 • Mersin içerisindeki tüm hizmetler MESBAŞ – Mersin Serbest Bölge İşletme A.Ş. tarafından sağlanmakta ve yürütülmektedir.
 • Mersin, her türlü hafif sanayinin (elektronik, optik, makine, yedek parça, tekstil, hazır giyim vb.) Üretimine ve her türlü toptan (alım- satım) ticaretine, ambalajlamaya, yeniden ambalajlamaya, montajına izin vermektedir. depolama, onarım ve bakım.
 • Ayrıca yurt dışından bölgeye mal geçişi veya bölge içi üretilen malların yurt içi pazarlara kısıtlama olmaksızın gönderilmesine izin verilmektedir.
 • Üretim yapan firmaların hizmet ve yönetim alanlarındaki tüm personel ihtiyacı Mersin İli’nden temin edilebilmektedir.
 • Yatırımcılar, diğer ülkelere kıyasla nispeten düşük maliyetle yüksek nitelikli bir işgücü bulacaklar. Mersin ilk serbest bölgesi olmanın avantajına sahiptir.

Küçük taksitlerle ev alma şansına sahip olabileceğiniz büyük bir fırsattır.  Kredisiz ev alma şansınızı değerlendirerek Mersin’de ev sahibi olabilirsiniz.

Mersin Birevim Şubesi irtibat Bilgileri Nelerdir?

Mersin Akdeniz Şubesi

İhsaniye Mah. Zeytinlibahçe Cad. No:112/B

Akdeniz / Mersin

0212 622 14 76

Mersin Tarsus Şubesi

Şehit Mustafa Mah. İsmetpaşa Blv. No:18A

Tarsus / Mersin

0212 622 14 90

Mersin Yenişehir Şubesi

Cumhuriyet Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:298/D No:298

Yenişehir / Mersin

0324 325 53 57

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − 3 =