Rize Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim kredisiz ev

Sermayenizi yatırmanın neden yararlı olduğunu anladıktan sonra, bir sonraki soru şudur: Neden gayrimenkulde doğru yapmalıyım? Aslında, şu sorunun ifadesini değiştirirdim: Neden emlak piyasasına da yatırım yapmalıyım? Benim fikrim, profesyonel bir yatırımcının portföyünde (ister özel ister şirket olsun) tuğlayı kaçıramayacağıdır. Aksine, bu tür faaliyetlere iyi bir yüzde ayrılmalıdır. Peki bu yatırım neden ülkemizde farklı şehirlerde yapılmasın? Rize’de kredisiz ev alma avantajı sağlayan tasarruf finansmanı hakkında size bu yazıda detaylı bilgi vereceğiz. Kredisiz ve faizsiz gayrimenkule yatırım yapabilirsiniz.  Ya da oturmak için ilk evinizi satın alabilirsiniz. Oturduğunuz evde aslında bir nevi yatırımdır.

Konut piyasası diğer pazarlara göre daha istikrarlı. Bir şirketin payı tek bir günde %30 kadar kaybedebilirken (bunu kişisel deneyimlerden söylüyorum), bu gayrimenkulün başına zor gelebilir. Ancak en basit mantıkla oturmak istediğiniz evi bile ek faizsiz satın aldığınızda büyük bir avantaj sağlamışsınızdır.

Şimdi faizsiz konut avantajı ile nasıl ev alabilirim? İşte bu soru üzerinde odaklanalım.  Birevim ile taksitle ev nasıl alınır?

Birevim Rize Kredisiz ev Alma Şartları Nelerdir?

18 yaşını doldurmuş her kişi ev sahibi olabilir. Kredisiz ve küçük taksitlerle ev sahibi olmak için sabit gelirinizden tasarruf yapmanız gerekir.  Birevim tasarruf finans sisteminde peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

Kredisiz küçük taksitlerle ev sahibi olmak için arayın ve avantajları değerlendirin. Tüm dünya ülkemize gayrimenkul yatırımı yaparken bizde fırsatı kaçırmayalım.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Kredisiz Ev Satın Alma Yöntemleri

Rize’de ev almak istiyorsanız en doğru firmalardan biri Birevim’i. Her gelir grubuna özel tasarlanmış sistemlerinde ödemelerinize siz karar verirsiniz.  Yani size aylık şu kadar taksit ödemeniz gerekir gibi bir dayatma olmaz. Tasarruf vakti geldi diyorsanız ne kadar tasarruf yapabiliyorsanız aylık o kadar taksit tutarı belirlenir.

Rize’de almak istediğiniz eve karar verdikten sonra gerisi kolay! Rize’de satılık ev fiyatlarına göz attığımızda köy ve şehir merkezinde farklıklar söz konusudur. 50 bin Türk lirasından başlayan fiyatlar konum vb. özelliklere göre farklılık gösterebiliyor.

Her gelir grubuna özel tasarruf finans sistemleri sunan Birevim sizin mali durumunuza göre kira tutarı belirmenize izin veriyor.  Dilerseniz peşinat ödemeden kısa sürede Rize’de ev alabilirsiniz.

Ev satın almak istediğinizde ilk aklınıza gelen banka ve kredi faizleri değil mi? Oysa 30 yılı aşkın süredir farklı bir alternatif var.  Kredisiz ve faizsiz konut sahibi olabilirsiniz.  Üstelik kendi belirleyeceğiniz taksitlerle Diyarbakır ev alma fırsatına sahipsiniz. Ülkemizin en güzel ve tarihi renge sahip şehirlerinden biri olan Diyarbakır’da ev almak geleceği yapılmış bir yatırımdır.

Tasarruf ederek yani peşinatsız ev almak size zor gelebilir. Ekonomik gelir durumu yüksek olmayan vatandaşların yüzünü güldüren Tasarruf Finans Sistemlerinde bazıları ilk kez Birevim tarafından bulunarak dünyaya yayılmıştır.

Birevim Rize Şubesi

444 23 53 numaralı hattan ulaşarak kredisiz ev sahibi olabilirsiniz.  30 yıl önce başlayan sistemde binlerce kişi tasarruf vakti ile ev sahibi oldu.  Tasarruf vakti ile kısa sürede evinizi satın almak için Birevim kontak numaralarını arayabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 2 =